1:16 "55 Chevrolet Sport Coupe" geldi...

Yeni Aldığınız Modellerin Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Re: 1:16 "55 Chevrolet Sport Coupe" geldi...

İletiYazar: KemalAkel » 01 Arl 2012, 20:00

blacksonblondes yazdı:Çok sevdiğim bir klasik,hayırlı olsun :nazar:

Yüksel teşekkür ederim, daha iyileri sizin olsun.

alikırbas yazdı:çok harika bir model en çok dikkatimi çeken de koltuklar deri kaplama sanırım çok gerçekçi görüntüsü var güle güle sergile abicim aman nazar değmesin :nazar:

Ali teşekkür ederim. Evet koltukları deri, taban halı (modeller için), bagaj içi orijinalindaki gibi lastik ve detaylar hakikaten güzel.

Virtue yazdı:Kemal Bey, klasikoto.org forumundan sonra burada da sizi gormek memnun etti beni :smile: Madem ki genis bir koleksiyonunuz var diecastr'de paylasimlarinizin artmasini dilerim.

Erdem teşekkür ederim, bende çok memnunum. :smile:
Koleksiyonu mutlaka paylaşacağım, daha evvelde söz vermiştim ama maalesef yer sıkıntısı çektiğimden ortam bulamıyorum.

tolgatitiz yazdı:Çok güzel görünüyor. Güle güle seyredin. :drinksb:
Danbury'de ne cevherler varmış. Bu modelden ilk kez sizin sizin sayenizde haberdar oldum, teşekkürler.

Tolga teşekkür ederim. Bildiğim kadarı ile Danbury model araç üretiminde çok kaliteli. Ben daha evvel biliyordum ama fuarda görünce peşine düştüm. :smile:

MAKOSHARK yazdı:Bu güzelliğe ne desek az gelir..Hayırlı olsun Kemal abi.. :smile: :smile: :smile:

Deniz teşekkür ederim. Daha iyileri ve gönlünüzdekiler sizin olsun.

Kenan Şavklı yazdı:Bomba bir model... '55 ve '56'lara bayılıyorum ve bu devasa ölçekle çok daha müthiştir, üstelik Danbury. İyi günlerde sergilensin Kemal abi.

Kenan teşekkür ederim. Senin filonun yanında bu bir şey değil. Bu ölçekte 53 Cadillac'ın peşine düştüm, mutlaka ilk fırsatta alacağım.

gokhan derli yazdı:Kemal abi, Danbury Mint'i daha önce duymuştum. Franklin Mint'in sahibi ile kardeş oldukları doğru mu? bilmiyorum :lol: Harika bir model. Hayırlı olsun..

Gökhan teşekkür ederim, Danbury ve Franklin bildiğin gibi şahane ama kardeş mi bilmiyorum. Selamlar...
Resim
Kullanıcı avatarı
KemalAkel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kemal Akel
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 85
1/43 Model Sayısı: 38
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 88
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 319
Rep Puani: 175
KemalAkel rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 01 Arl 2012, 20:12

Burnumu sokayım istemedim ama Serdar abinin önerisi olan O '53 Cadillac'ı duyunca :yeah: öldüm ben! İnşallah o da eklenir de şöyle en az 30 foto ile görürürüz. :sweat: 1/24 olarak bazı amerikanları toplayasım var ama istediklerim çoktan yok olup gitmiş durumda.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 02 Arl 2012, 00:06

Kenan Şavklı yazdı:Burnumu sokayım istemedim ama Serdar abinin önerisi olan O '53 Cadillac'ı duyunca :yeah: öldüm ben! İnşallah o da eklenir de şöyle en az 30 foto ile görürürüz. :sweat: 1/24 olarak bazı amerikanları toplayasım var ama istediklerim çoktan yok olup gitmiş durumda.

Kenan, mesajinin 1/24 olcekle ilgili kismina katiliyorum, benim 1/18 olcegi tercih etme nedenim detaylarin daha iyi ortaya konulmasindan dolayi idi ama gectigimiz gunlerde 1/24 olcek icin West Coast Precision Diecast diye bir markanin modellerini gordum, her biri sanat eseri diyebilirim. Ozellikle 1959-60-61-62 donemi Chevrolet araclarina agirlik vermisler, model resimlerini izlemek buyuk zevkti.
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4335
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: srht » 02 Arl 2012, 00:12

Hayırlı olsun Kemal abi; çok güzel bir modele benziyor.

Detaylı incelemeni bekliyorum ben de..
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: KemalAkel » 02 Arl 2012, 00:43

Kenan Şavklı yazdı:Burnumu sokayım istemedim ama Serdar abinin önerisi olan O '53 Cadillac'ı duyunca :yeah: öldüm ben! İnşallah o da eklenir de şöyle en az 30 foto ile görürürüz. :sweat: 1/24 olarak bazı amerikanları toplayasım var ama istediklerim çoktan yok olup gitmiş durumda.

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Kenan doğru diyorsun, aklıma düştü bir kere. 55'in yanına güzel duracaktır.
Bu ölçeğin en etkileyici tarafı ise ağırlığı.
Resim

mesaj için KemalAkel arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
KemalAkel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

KemalAkel rep puani yok

İletiYazar: KemalAkel » 02 Arl 2012, 00:45

srht yazdı:Hayırlı olsun Kemal abi; çok güzel bir modele benziyor.

Detaylı incelemeni bekliyorum ben de..

Serhat teşekkür ederim, gerçekten çok güzel.
Resim
Kullanıcı avatarı
KemalAkel
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

KemalAkel rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 02 Arl 2012, 02:56

KemalAkel yazdı:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Kenan doğru diyorsun, aklıma düştü bir kere. 55'in yanına güzel duracaktır.
Bu ölçeğin en etkileyici tarafı ise ağırlığı.

:sweat: Bu hususta daha fazla fikir alış verişi yapmayalım sayın abicim. :smile5:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 02 Arl 2012, 22:12

Kemal AKEL ismine yakışan bu özel modeli iyi günlerde sergilemeni dilerim Kemal Abi. :f:

Dikkatimi çeken nokta ise;

50 yaşında ve bizler için değerli bir abimizin; yeni almış olduğu bir modeli,

14-15 yaşlarında genç bir hobicinin, KINSMART çek-bırak aldığı zaman yaşadığı mutluluk kadar samimi bir duygu ile paylaşması oldu. :f:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 4:
Emre E., Erdem, gokhan derli, KemalAkel
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16876
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

Yeni Alınan Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir