Norev Mercedes 560 sel

Yeni Aldığınız Modellerin Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

Norev Mercedes 560 sel

İletiYazar: Bytaha » 13 Mar 2017, 13:14

Nakit problemlerimden dolayı bazı modellerimi elimden çıkartmak zorunda kalsam da elimde olan modellerle buralardayım ..

Paylaşmış olduğum modeli bir süre önce almıştım ama paylaşmaya fırsat bulamadım (bir süredir foruma katılmaya da fırsat bulamıyorum gerçi) neyse modelin fotoğrafları fazla olmasa da en azından konu açarak forumda biraz daha aktif olmaya çalışacağım

Modelin orijinal haliyle çektiğim fotoğrafları da var ama çok beğenmediğim için onları paylaşmıyorum son zamanlarda uğraştığım ufak çaplı değişiklerle çekinmiş fotoğraflarını paylaşacağım izninizle

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Modelimin yıldızı mercedes kaderi olan kırılma eylemine üzerindeki tozları silerken yanlışlıkla maruz kalmıştır ve bir kağıdın arasına koyularak tamir olacağı günü beklemektedir...
Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
Bytaha
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Taha Aydos
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 12
1/32 Model Sayısı: 18
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 8
Toplam Model Sayısı: 94
Rep Puani: 225
Bytaha rep puani yok

Re: Norev Mercedes 560 sel

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 13 Mar 2017, 17:16

Nakit probleminden dolayı elinden model çıkardığına üzüldüm Taha ve umarım bu güzellik sende kalır. :y:
Yalnız foruma girmeye fırsat bulamıyorum konusuna katılamıyorum malesef.. Forumda aktif olmak için illa model alıp paylaşmak gerekmiyor..
Elbette çok özel durumlar da olabilir bir şey demiyorum ancak bir tek bizim mi işimiz gücümüz yok diye de düşünmekten kendimi alamıyorum. :think:
Bu genç yaşlarda fırsat bulamıyorsanız, çoluk çocuğa karıştığınızda ve hobi konusunda işiniz zor derim. :)

Bana göre hobi; boş zamanları değerlendirmek değil, hoşlandığın ve emek harcadığın işlere zaman ayırmaktır.

Samimi mesajına karşılık, bir abin olarak durum değerlendirmesi yaptım sadece ve aktif olma kararına sevindim senin adına.. ;)

Fonda sıkıntı yaşamışsın ancak şu duruşu çok beğendim. =>>

:handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN teşekkür aldı- 3:
Bytaha, E.Uca, Emre E.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bytaha » 13 Mar 2017, 20:30

Bende üzgünüm malesef ama mecbur kaldk işte :( bende seviyorum bu modeli inş. Satmam

Foruma ara ara girip göz gezdirdim ama paylaşımda bulunamadm bilgisayar ı açıp kullanamıyorum bu aralar ticari bir iş yapmasam bile fotoğraf bile çekemiyorum ama modellerle evde ilgileniyorum :) haklısın abi diğer paylaşımlara bir iki cümle yazabilirim ama bilmiyorum garip birşey var yazdıklarım gereksiz olcak gibi hissediyorum.. Yarışmaya fotoğraf atıyorum önceki paylaşımlar 8-9 teşekkür alırken benimki 3-4 oluyor benden sonraki yorum ve fotoğraflar 8-9 teşekküre ulaşıyor benimki hala 4, anlayamıyorum kötü fotoğraf bile olsa teşekkür etmek zor olmamalı, yorum yazılarındanda aşağıda kalmak kötü hissettiriyor... Belki yeri değildi ama değinmek istedim

Boş zamanları değerlendirmek ile ilgili konuda tamamen katılıyorum size modellerle her zaman ilgileniyorum ama genelde modellerle benim aramda kalıyor :)

Değerlendirmen için çok çok teşekkür ederim Gökhan abi, fon olayınıda anlatayım şöyleki gardrop içersindeki aynayı çıkartıp fotoğraf çekerken ışığı yansıtsın diye kullandım çekerken çekerken aynadaki yansımayı da çekmek geldi içimden. modelin tekerlerini sabitlemediğim için yerini değiştirmekte işime gelmedi açıkcası :) kenar o yüzden öyle oldu..

Yorum için tekrar teşekkür ederim abi saygılar...
Resim

Resim

mesaj için Bytaha arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bytaha
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

Bytaha rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 13 Mar 2017, 23:52

Paylasim icin tesekkurler Taha. Daha da aktif olman dilegi ile. Modelini keyifle sergilemeni dilerim. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bytaha
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 54
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2770
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Bytaha » 14 Mar 2017, 00:16

ben teşekkür ederim Berent abi iyi dileklerin için yorumun için... :cicek:
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Bytaha
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

Bytaha rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Mar 2017, 14:01

Bytaha yazdı:Bende üzgünüm malesef ama mecbur kaldk işte :( bende seviyorum bu modeli inş. Satmam

Foruma ara ara girip göz gezdirdim ama paylaşımda bulunamadm bilgisayar ı açıp kullanamıyorum bu aralar ticari bir iş yapmasam bile fotoğraf bile çekemiyorum ama modellerle evde ilgileniyorum :) haklısın abi diğer paylaşımlara bir iki cümle yazabilirim ama bilmiyorum garip birşey var yazdıklarım gereksiz olcak gibi hissediyorum.. Yarışmaya fotoğraf atıyorum önceki paylaşımlar 8-9 teşekkür alırken benimki 3-4 oluyor benden sonraki yorum ve fotoğraflar 8-9 teşekküre ulaşıyor benimki hala 4, anlayamıyorum kötü fotoğraf bile olsa teşekkür etmek zor olmamalı, yorum yazılarındanda aşağıda kalmak kötü hissettiriyor... Belki yeri değildi ama değinmek istedim

Boş zamanları değerlendirmek ile ilgili konuda tamamen katılıyorum size modellerle her zaman ilgileniyorum ama genelde modellerle benim aramda kalıyor :)

Değerlendirmen için çok çok teşekkür ederim Gökhan abi, fon olayınıda anlatayım şöyleki gardrop içersindeki aynayı çıkartıp fotoğraf çekerken ışığı yansıtsın diye kullandım çekerken çekerken aynadaki yansımayı da çekmek geldi içimden. modelin tekerlerini sabitlemediğim için yerini değiştirmekte işime gelmedi açıkcası :) kenar o yüzden öyle oldu..

Yorum için tekrar teşekkür ederim abi saygılar...

Açıklayıcı cevabın için ben teşekkür ederim Taha. :y:
Teşekkür ve rep sayılarına çok takılma derim. Hiç cevap da yazılmayabilir veya teşekkür de almayabilir.
Görüntüleyenlerin bilgi/fikir edinmesi yeterlidir. İyilik yap, denize at demişler.. ;)
Önemli olan paylaşmak.. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bytaha
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 17 Mar 2017, 00:08

Klasik Mercedes'ler her zaman güzeldir Taha, senin model de kasa olarak ve jantlarıyla dikkat çekiyor. İyi günlerde ve keyifle sergilemeni dilerim :nazar: :good2:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bytaha
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 81
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 86
Rep Puani: 4345
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Bytaha » 31 Mar 2017, 19:26

Erdem yazdı:Klasik Mercedes'ler her zaman güzeldir Taha, senin model de kasa olarak ve jantlarıyla dikkat çekiyor. İyi günlerde ve keyifle sergilemeni dilerim :nazar: :good2:

çok teşekkür ederim.. jantlar kafama esti öyle bi dokunuş yaptm ama jant kalitesiz biraz.. aynı jantın orjinalini bulursam düzgün bir şekilde uygularım bende beğendim duruşunu :) :sapka:
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Bytaha
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

Bytaha rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 31 Mar 2017, 20:02

Ben bu modeli görmüştüm ama bu kadar güzel olduğunu hatırlamıyorum :)
Neden çünkü fotoğrafları çok güzel çekmişsin Taha :y: Model koleksiyonu ve böyle güzel çekim yapmayı sakın bırakma. :bravo:
Her zaman söylerim 1:1 olanında da 1:18 alanında güzel bir jant değişimi ile araba çok daha güzel ve gösterişli duruyor.
Sende güzel bir seçim yapmışsın ve bu jantlarla model resmen birkaç level atlamış!
Çok yakışmış ve senin güzel çekimlerinle birlikte güzel bir paylaşım olmuş.
Paylaşım için teşekkür eder; iyi sergilemeler dilerim.
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bytaha
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5235
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Bytaha » 01 Nis 2017, 02:04

REVOLUTION yazdı:Ben bu modeli görmüştüm ama bu kadar güzel olduğunu hatırlamıyorum :)
Neden çünkü fotoğrafları çok güzel çekmişsin Taha :y: Model koleksiyonu ve böyle güzel çekim yapmayı sakın bırakma. :bravo:
Her zaman söylerim 1:1 olanında da 1:18 alanında güzel bir jant değişimi ile araba çok daha güzel ve gösterişli duruyor.
Sende güzel bir seçim yapmışsın ve bu jantlarla model resmen birkaç level atlamış!
Çok yakışmış ve senin güzel çekimlerinle birlikte güzel bir paylaşım olmuş.
Paylaşım için teşekkür eder; iyi sergilemeler dilerim.

Yorumunuz beni onure etti çok çok teşekkür ederim.. beğenmenize ayrıca sevindim, her zaman aynı frekansı yakalayamıyorum maalesef fotoğraf kalitesi ve model kalitesi olarak ama elimden geldiğince çekmeye ve modelcilik dünyasında kalmaya gayret edeceğim.. tekrar teşekkür ederim, rep puanı ve yorumu için ayrıca teşekkür ederim çok mutlu oldum :smile:
Resim

Resim

mesaj için Bytaha arkadaşımıza teşekkür edenler:
REVOLUTION
Kullanıcı avatarı
Bytaha
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

Bytaha rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 01 Nis 2017, 09:17

Yıldız gidince daha sportif olmuş ve jantlara yakışmış.

Güzel günlerde sergilensin.
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bytaha
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8150
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 01 Nis 2017, 14:39

O jantlar, o siyah fon ve kara canavar hepsi muazzam görünmüş...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Bytaha
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 83
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 167
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Bytaha » 01 Nis 2017, 19:47

sui_cast yazdı:Yıldız gidince daha sportif olmuş ve jantlara yakışmış.

Güzel günlerde sergilensin.

Teşekkür ederim farklı havayı yıldız olmaması katmış olabilir hiç o gözle bakmamıştım :)
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Bytaha
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ