UNIVERSAL HOBBIES: LAND ROVER DEFENDER 110 TD5

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

UNIVERSAL HOBBIES: LAND ROVER DEFENDER 110 TD5

İletiYazar: Emre E. » 24 Oca 2016, 16:05

İyi pazarlar. :kamyon:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Re: UNIVERSAL HOBBIES: LAND ROVER DEFENDER 110 TD5

İletiYazar: REVOLUTION » 24 Oca 2016, 18:49

Deminden beri fotoğraflara tekrar tekrar bakıyorum bayıldım !!! :nazar:
Çok güzel ! Bu modelin bu rengi ne zaman çıktıda, aldınız?
Söyleyecek söz bulamıyorum harika bir model bayıldım, bayıldım!
Bu modele teşekkürler repler yetmez ama ben yinede verdim :)
Harika model ve harika çekimler olan bu paylaşım için teşekkürler Emre :handshake:
Bende istiyorum bundannnnnnnn!
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 24 Oca 2016, 19:12

Çok güzel, UH yine döktürmüş, üzerinde durduğu bir modellemeydi bu. Ben de ne zamandır istiyordum, hatta bu renkten Camel aracı yapmayı düşünmüştüm yada Haki yeşil alıp TSK aracı yapmayı düşünmüştüm. Ancak şimdilerde çok çok değerlendiler ve de soldan direksiyonlularını bulmak imkansızlaştı.
Keyifle sergile Emre Abi, çok şık.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 24 Oca 2016, 19:46

Emre abi nefis bir model edinmişsin. :+1:

Aracın ruhundan olsa gerek bu kadar temiz görmek pek hoşuma gitmedi. Çamurun için bir daldırıp çıkarmakta fayda var. :lol: Bu modelin en güzel rengini edinmişsin bence Emre abi. UH bu modellere el atmakta çok iyi yaptı. Büyük bir açığı kapattığından eminim.

Eline sağlık, iyi günlerde sergile abi. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 46
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2660
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 24 Oca 2016, 21:13

Gelelim günün en güzel modeline, tabii benim için. :smile: :smile:
Bayıldım, bayıldım... :inlove: :inlove: Kendime kızıyorum artık ne zaman alacağım ben bunları diye.
Rengi çok güzel abi, iyi ki almışsın. Ama fotolar biraz az olmuş, diğer kardeşleri ile bir paylaşım daha bekliyorum senin gözünden, haberin olsun... :good2:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 66
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2740
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 24 Oca 2016, 21:25

Eskiden sürekli izlediğim offroad güzellerinin artık diecast haline dönmesi kadar güzel bir şey yok eskiden keşke olsa derdim ve oluyor gerçekten de güle güle sergile abi. :inlove: :sapka:
Model otomobil bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 7
1/64 Model sayısı: 88
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3790
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: srht » 24 Oca 2016, 21:32

Off bee! Askerde iken tahsis etmişlerdi; arkasına oturup Tugayın içinde işlerimi hâllederdim. :)

Denilecek söz yok. UH çok güzel bir iş çıkarmış.

Hayırlı olsun Emre abim..
Resim

mesaj için srht arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5595
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: UfukAcikgoz » 24 Oca 2016, 22:03

Ben bu modeli günlerce izleyebilirim :inlove: Defender e aşkımdan mıdır yoksa modelin kalitesinden midir bilmem ama hasta oldum modele. Keyifli sergilemeler dilerim :f:

Çok beğendiğim bir kaç dış çekim fotoğrafını da paylaşmak isterim. ( Endonezyalı bir kişiye ait fotoğraflar )

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için UfukAcikgoz teşekkür aldı- 2:
Berent TURAN, Emre E.
Kullanıcı avatarı
UfukAcikgoz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ufuk
1/18 Model Sayısı: 18
1/24 Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 3
Rep Puani: 410
UfukAcikgoz rep puani yokUfukAcikgoz rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 25 Oca 2016, 13:09

Güzel yorumları görünce bu modeli bulup alman için ısrar ettiğime çok memnunum..

Güzel günlerde sergile abi.. Maşallah ilk günkü gibi.. :lol: Ben de çok beğendim bu rengi..
:good2:

:+1:
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 2:
Emre E., UfukAcikgoz
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 62
1/43 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 8000
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 26 Oca 2016, 09:13

REVOLUTION yazdı:Deminden beri fotoğraflara tekrar tekrar bakıyorum bayıldım !!! :nazar:
Harika model ve harika çekimler olan bu paylaşım için teşekkürler Emre :handshake:

Bahadır sağolsun yakından ilgilendi. :friends:

Vitrinde Land'ları 5'lemiş olduk. Eylemlerim sürecektir. :bomba:

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
REVOLUTION, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 27 Oca 2016, 00:26

Emre E. yazdı:
REVOLUTION yazdı:Deminden beri fotoğraflara tekrar tekrar bakıyorum bayıldım !!! :nazar:

Bahadır sağolsun yakından ilgilendi. :friends:

Vitrinde Land'ları 5'lemiş olduk. Eylemlerim sürecektir. :bomba:

Lond Rover eylemlerinin takipcisiyim Emre! :duyuru:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 27 Oca 2016, 00:52

Renk olarak muthis Emre Abi, aklima direkt safari belgeselleri geldi modeli gorunce :lol: Yeni modelini keyifle ve iyi gunlerde sergilemeni dilerim :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4250
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 27 Oca 2016, 08:37

BuRaK-B yazdı:Çok güzel, UH yine döktürmüş, üzerinde durduğu bir modellemeydi bu. Ben de ne zamandır istiyordum, hatta bu renkten Camel aracı yapmayı düşünmüştüm yada Haki yeşil alıp TSK aracı yapmayı düşünmüştüm. Ancak şimdilerde çok çok değerlendiler ve de soldan direksiyonlularını bulmak imkansızlaştı.
Keyifle sergile Emre Abi, çok şık.

Sağol Burak. :friends:

Aynı şeyi ben de düşünmedim değil. Ama elimden gelen bir beceri değil malesef. Bu şekilde idare edelim şimdilik. :lol:

Belki bir dış mekan çekimi yaparım ileride. :foto:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir