CM Models [PAUDI] 2007 Ford Mondeo Ghia

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION

CM Models [PAUDI] 2007 Ford Mondeo Ghia

İletiYazar: BuRaK-B » 21 Mar 2010, 02:01

Fırsat bulup çekim yapamamıştım ne zamandır, pazar gününe özel biran önce eklemek istedim foruma. Sonunda güncel Ford modellerimden Mondeo da garajımdaki yerini aldı. China Models kesinlikle harika iş çıkartmış diyebilirim. Her detayı düşünmüş ve büyük bir titizlikle uygulamış. Arka FORD logosunun yamuk yapıştrılması haricinde (-) hiçbir yanını göremedim ben, bu yüzden yorumları sizlere bırakıyorum. :foto:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
ali çaglar
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

Re: CM Models [PAUDI] 2007 Ford Mondeo Ghia

İletiYazar: srht » 21 Mar 2010, 06:34

Hayırlı olsun.Paudi'nin ürettiği araçlar içinde sevdiğim 2-3 modelden birisi diyebilirim.Rengi de gayet güzel;1:1'inde de bu renk şık duruyor.
Benim gözüme sadece vites kolunun biraz fazla büyük olması dışında başka birşey takılmadı.Sanırım doğru ölçekleyememişler.Bir de dediğin gibi "Ford" logosunun yamuk durması var..

Yine de güzel bir model.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 21 Mar 2010, 07:54

Durmak yok Ford'a devam, kuzu kurdun yol Ford'un gibi tekerlemelerle :lol: kalabalık etmek yerine; sadece ağzım açık izledim fotoğrafları. Burak'cım hiç bozmadan Ford teman genişliyor kardeşim.
Hayırlı olsun... :nazar:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: masato » 21 Mar 2010, 11:47

Bu sefer olmuş bu sefer paudi araka teker dingil mesafesini tam yapmış... Lastikler içerde kalmamamış... Güzel bir model gerçekten tasarımını baya beğeniyorum bu modelin... Ford logosuna önden bakınca gözükmüyor :tey: Çok güzel detayları var gerçekten bu paudilerin... İyi günlerde keyifle seyireyle bu yeni modeli Burak....Darısı diğer fordlara olsun inşallah... :tey:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: Onno » 21 Mar 2010, 11:52

Çok hoş , bu modeli tanıtmıştım sitede =) senden resimlerini detaylarıyla görüp incelemek daha da güzel oldu. hem eksi hem artı yönleri olmasına rağmen ford mondeo ve buz mavisi :whistle:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Ahmet » 21 Mar 2010, 12:28

Hayırlı olsun abicim :nazar: Mondeo yu ne zamandır bekliyorduk senden :tey: Bana göre çok hoş bir model ve Cm ziyadesiyle yapmış işini iyi günlerde sergilemen dileklerimle abi :celeb:
Resim
Kullanıcı avatarı
Ahmet
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ahmet SENSU
1/18 Model Sayısı: 28
1/43 Model Sayısı: 30
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 287
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 353
Rep Puani: 7528
Ahmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yokAhmet rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 21 Mar 2010, 12:29

Yeni modelin garajına hoş gelmiş.Mondeonun kendisi güzel olunca modelide güzel oluyor haliyle :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 21 Mar 2010, 12:47

srht yazdı:Hayırlı olsun.Paudi'nin ürettiği araçlar içinde sevdiğim 2-3 modelden birisi diyebilirim.Rengi de gayet güzel;1:1'inde de bu renk şık duruyor.
Benim gözüme sadece vites kolunun biraz fazla büyük olması dışında başka birşey takılmadı.Sanırım doğru ölçekleyememişler.Bir de dediğin gibi "Ford" logosunun yamuk durması var..

Yine de güzel bir model.Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.
Teşekkür ederim Serhat. Hem koleksiyonumdaki diğer CM'ler hemde dışarıda incelediğim CM'ler arasında en iyisi diyebilirim. Vites topuzunun uzunluğu haricinde oranı normal aslında. Ford'ların otomatik viteslerinin topuz ve çerçeve ebatı çok geniş. Renk konusunda çok kararsız kadım aslında demir gri istemiştim ilk başta ancak Focus'la aynı renk olmasın diye bunu seçtim ve iyide etmişim; tonik mavi diye geçiyor 1:1'inde. Netteki fotoğraflarından çok daha güzel durduğunu söyleyebilirim.

Emre ERBASAR yazdı:Durmak yok Ford'a devam, kuzu kurdun yol Ford'un gibi tekerlemelerle :lol: kalabalık etmek yerine; sadece ağzım açık izledim fotoğrafları. Burak'cım hiç bozmadan Ford teman genişliyor kardeşim.
Hayırlı olsun... :nazar:
Teşekkür ederim abicim. Hem daha kalitelisine yoğunlaşmak hemde istediğim renk seçimine yoğunaşmak için arada koleksiyonumdan çıkarttığım modellerim oldu ama devamı yavaş yavaş gelecek. Heleki forumdaki çoğu kişinin çok sevdiği bir klasikle yakında bir süprizim olacak :happy:

masato yazdı:Bu sefer olmuş bu sefer paudi araka teker dingil mesafesini tam yapmış... Lastikler içerde kalmamamış... Güzel bir model gerçekten tasarımını baya beğeniyorum bu modelin... Ford logosuna önden bakınca gözükmüyor :tey: Çok güzel detayları var gerçekten bu paudilerin... İyi günlerde keyifle seyireyle bu yeni modeli Burak....Darısı diğer fordlara olsun inşallah... :tey:
Lastik ve aks oranı problemi japon otomobillerinde var Alper, bendeki Ford'ların hepsi ideal ölçülerde olmuş. Bende aracı önden sergiliyorum :lol: Teşekkürler güzel yorumun için :drinksb:

Onno yazdı:Çok hoş, bu modeli tanıtmıştım sitede =) senden resimlerini detaylarıyla görüp incelemek daha da güzel oldu. hem eksi hem artı yönleri olmasına rağmen ford mondeo ve buz mavisi :whistle:
Aslında fotoğraflarda görünmeyen güzel detayları var Onur. Hareketli sunroof, hareketli ön-arka koltuk kolçakları, katlanır aynalar, bağımsız arka süspansiyon hareketinin aynen uyguanması, far içleri ve çoğu kaliteli modelden daha iyi seçilmiş bir halı kaplama var. Beğenin için teşekürler. Bunun erkenden garaja girmesinin sebebi de sensin, bilesin :lol: Fırsat olursa bir ara göstermek isterim modeli.

ibrahimovic yazdı:Burak abi ne güzel Ford lar bunlar böyle.Fiesta,mondeo ve focus harika gözüküyorlar.Sen böyle Ford çu ben Renault cu marka koleksiyon yapmak ayrı bir zevk. :y: Mondeo gerçekten süper gözüküyor ince detaylara kadar inilmiş.Güle güle sergile abi. :nazar: :nazar:
Teşekkürler İbrahim. Aslında marka temalı bir koleksiyon düşünmüyordum normalde. Halen daha farklı otomobillerin modelleri mevcut bende ama çok sevdiğim araçları Ford üretiyor nedense, hepsi bu :grin: Sanada nice güzel Renault modelleri dilerim, teşekkürler beğenin için.

Ahmet yazdı:Hayırlı olsun abicim :nazar: Mondeo yu ne zamandır bekliyorduk senden :tey: Bana göre çok hoş bir model ve Cm ziyadesiyle yapmış işini iyi günlerde sergilemen dileklerimle abi :celeb:
Teşekkür ederim Ahmetçim. Senin haberlerin sayesinde tutamıyorum kendimi n'apayım :diecastasi:

atesoglu yazdı:Yeni modelin garajına hoş gelmiş.Mondeonun kendisi güzel olunca modelide güzel oluyor haliyle :drinksb:
Teşekkürler Abicim. Çıtamı yükselttim, darısı 1:1'inin başına diyelim :inlove:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Eran » 21 Mar 2010, 13:13

Abi buluşmaya giderken konuşuyoduk bu modeli, bu renkten bahsediyodun, sonunda edinmişsin, iyi günlerde sergilemen dileğiyle abicim :friends:

+ Dingil mesefesi gerçekten çok iyi ayarlanmış bu sefer :ok1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Onno » 21 Mar 2010, 13:15

Yakından incelemek isterim tabiki de :good2:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: Desolator » 21 Mar 2010, 13:29

Eline sağlık Burak... :foto: :bravo:
Resim
Kullanıcı avatarı
Desolator
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Sinan Ates
1/18 Model Sayısı: 20
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 22
Rep Puani: 630
Desolator rep puani yokDesolator rep puani yokDesolator rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 21 Mar 2010, 14:01

Eran yazdı:Abi buluşmaya giderken konuşuyoduk bu modeli, bu renkten bahsediyodun, sonunda edinmişsin, iyi günlerde sergilemen dileğiyle abicim :friends:
+ Dingil mesefesi gerçekten çok iyi ayarlanmış bu sefer :ok1:
Nihayet edindim Erhan ama ilk önce düşündüğüm Paudi model olmasına rağmen serinin en sonuncusu oldu nedense :lol:

Onno yazdı:Yakından incelemek isterim tabiki de :good2:
Herzaman beklerim Onur :coffee:

Desolator yazdı:Eline sağlık Burak... :foto: :bravo:
Çekimleri beğendiğine sevindim Sinan. Siyah Mondeo'yu hayal ediyordum bende şimdi :inlove:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 22 Mar 2010, 02:20

Ali SAMANGÜL yazdı:Hayırlı olsun Burak.Güzel model ve güncel bir model.İyi günlerde seyirle.
Teşekkür ederim Abi, güncel modellerin minyatürleri ayrı bir hava katıyor gerçekten, beğendiğine sevindim.
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Yeni Alınan 1/18 Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir