ANKARA-ANTALYA ARASI 10,5 SAAT :)) Foto&Video Eklendi Syf 2

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: ANKARA-ANTALYA ARASI 10,5 SAAT :)) Foto&Video Eklendi Syf 2

İletiYazar: Emre E. » 03 Arl 2009, 08:54

Okan Model yazdı:Vallahi dostluk böyle bir şey şimdi yaşım küçük olduğu için daha henüz bu kadar sağlam dostluklar edinemiyoruz.Ama dostun için KM'lerce yolu aşıp onunla zaman geçirmek paha biçelemediği her kareden belli oluyor.Ellerinize sağlık Emre,Derya ve Gökhan abicim.

Okan'cım, Admin'imiz benden önce cevap yazmış ama, bir de ben yazmak istedim.
Senin yaşlarında kurulmuş bu dostluk bu günlere kadar gelebildi çok şükür. Ben sizin yaşınızdayken bu tür uğraşlarım yoktu. Bu yüzden sen çok şanslısın abicim. Umarım senin de bir gün kilometreler aşıp yanına gidebileceğin, bir arkadaşın, kardeşin, dostun, sırdaşın olur.
Bu arada, Derya abi ve Gökhan DERLİ gibi hoşgörülü ve muhteşem bir insanları tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Sevgi ve selamlarımla. :f:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Rallyci » 03 Arl 2009, 19:07

Dolu dolu bir buluşma ve samimiyyetin doruklarda olduğu bir buluşma. Gökhan abinin dediği gibi sanki birbirlerini daha önceden tanıyormuşçasına dostane ilişkiler içerisinde olmaları herhalde en büyük lütuftur. Burada bu ortak alanda buluşup böyle güzel duyguların yaşanmasına sebep olan Gökhan abime öncelikle çok teşekkürederim Emre abi ayrıca da gerçek dostluklarınızın bir ömür devam etmesini dilerim. rrens ve prenses büyüdüklerinde de sizler gibi takdir edilecek insanlar olacaklardır. çarpışan arabalardak sevinçerini görmek gereki ne güzel ! siznle birlikte dolu vakitler geçiren o Derya abime de çok çok teşekkürrler ayroca da derya abinin arakdaşına da motordak i ses süper ama hemen gözden kayboldu. Bu arada Devrim abiyi tam zamanında aramışsınız hakkaten :lol:
Resim
Rallyci
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Birol
1/18 Model Sayısı: 77
1/43 Model Sayısı: 10
1/72 Model Sayısı: 2
1/87 Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 91
Rep Puani: 1013
Rallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yokRallyci rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 04 Arl 2009, 02:04

Gökhan Abi inşallah 1/1 ' de görüşmek kısmet olur... Buraya gelirsen Minyaturkde çekim yaparız. Telefonda bahsetmiştin. Bayramda bir büyük olarak hatırlayıp aradığın için, inceliğin için teşekkür ederim...
Resim
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 04 Arl 2009, 10:19

Emre ERBASAR yazdı:
Okan Model yazdı:Vallahi dostluk böyle bir şey şimdi yaşım küçük olduğu için daha henüz bu kadar sağlam dostluklar edinemiyoruz.Ama dostun için KM'lerce yolu aşıp onunla zaman geçirmek paha biçelemediği her kareden belli oluyor.Ellerinize sağlık Emre,Derya ve Gökhan abicim.

Okan'cım, Admin'imiz benden önce cevap yazmış ama, bir de ben yazmak istedim.
Senin yaşlarında kurulmuş bu dostluk bu günlere kadar gelebildi çok şükür. Ben sizin yaşınızdayken bu tür uğraşlarım yoktu. Bu yüzden sen çok şanslısın abicim. Umarım senin de bir gün kilometreler aşıp yanına gidebileceğin, bir arkadaşın, kardeşin, dostun, sırdaşın olur.
Bu arada, Derya abi ve Gökhan DERLİ gibi hoşgörülü ve muhteşem bir insanları tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.
Sevgi ve selamlarımla. :f:

Emre, beni şimartıyorsunuz.:) Asıl ben ne kadar şanslı olduğumu düşünüyordum..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 04 Arl 2009, 22:37

Admin yazdı:
gearbox yazdı:Hep derler ya "nerede o eski bayramlar" diye! Ben bu buluşmaya, bu ortama ancak şunu söyleyebilirim; gelmiş geçmiş en güzel bayram günleri... Emre abim, Gökhan abim! Gerçekten diyecek başka bir şey bulamıyorum ve fotoğraflara bakınca, o ortamdaki muhabbetin tatlılığını, zevkini ve heyecanını buradan yaşadığımı söylemeliyim. Miniklerin de maaşallahları var bu arada ve abilerim; beraber büyüyüp de, gün gelip birer aile reisi olarak, evlatlarınızın cıvıldadığı (Allah bağışlasın) ortamlarınızda, huzurlu güzel sohbetler etmek, anıları tazelemek ve böylesi kalıcı büyük bir dostluğun eşliğinde bayramlarda buluşmak ne keyifli bir duygu kim bilir. Herkes, eski bayramları arar ama, siz bunu aratmayacak bayram ortamını, ruhunuzun güzelliği ile yaratmışsınız zaten.

Bence bugün de bir bayram, eskilerde olduğu kadar güzel olabilir! Yeter ki, içimizdeki gereksiz üstün olma zihniyetini, bencilliği ve tüm uğursuzlukların temeli olan "hırsı" ruhumuzdan söküp atabilelim; tıpkı Emre abim ve Gökhan abim gibi... :celeb: Hep beraber nice bayramlara mutlulukla erişmek dileğiyle, hürmetler ve sevgiler sunarım...

Yaşanan tüm incelikleri; gören gözlerle tahlil edebilmen kadar keyifli bir şey olmasa gerek Kenan' cığım...
Bu anlamlı ilgine ben teşekkür ederim kardeşim.
" :music: Ada sahillerinde bekliyorum!.. :music: " Ona göre... :wait: :d:

Gökhan abim, paylaştığınız ortamın sıcaklığı, incelikleri göremeyen birinin bile benzer yorumları yapabilmesine olanak tanıyacak cinsten zaten... Ada işini de; Allah kısmet ederse bu yaz; forum buluşmamızdan sonra Emre abimi ve seni misafir etmek isterim. Ama bu sefer, en azından bir kaç gün kalabileceğiniz biçimde bir organizasyon olursa; artık Diecast sitesi yerine, Diecast ve cızbız sitesi adı altında devam edeceğimiz paylaşımların olacağı bir forumumuz olacak. Senin yazlık gezmendeki ve Emre abimin sana geldiğindeki gıda ile alakalı fotoğraflar sebebiyle artık; Diecast, forum gibi kelimeleri duyunca minyatür modellere ek olarak mis gibi kebap kokuları da burnuma geliyor... :lol: İyi ki de geliyor. Ne kadar şükürler edilesi bir ortamımız olduğunu, çalışmaya başlayınca daha da anladım; insanların çeşitliliği ve cehaleti, kendi çevremin ve üyesi olduğum forum ortamımızın ne kadar harika olduğunu bana çok güzel öğretti... Gökhan abim, bu ortamı öncülüğünle oluşturduğun için sana bir çok kez teşekkür geldi, biliyorum ama; ben bir kez daha teşekkür ediyorum herşey için. "İyi ki varız ve iyi ki birbirimizi bulmuşuz" diyorum. Sevgiler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Akın AYDIN » 05 Arl 2009, 12:32

bu fotoğrafları görmekte biraz geç kalmışım. Bayram bahane sohbet şahane. Çok güzel kareler yine abilerim, elleriniz dert görmesin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 05 Arl 2009, 13:35

Akın AYDIN yazdı:bu fotoğrafları görmekte biraz geç kalmışım. Bayram bahane sohbet şahane. Çok güzel kareler yine abilerim, elleriniz dert görmesin.

İlgine çok teşekkür ederim Akın kardeşim. Güzel mesajın için senin de ellerin dert görmesin. :drinksb:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16806
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Onno » 07 Oca 2010, 12:46

Antalyada gelecek ay güzel bi buluşma daha olsa keşke :happy: ortamı merak ediyorum gerçekten
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 09 Oca 2010, 16:53

Onno yazdı:Antalyada gelecek ay güzel bi buluşma daha olsa keşke :happy: ortamı merak ediyorum gerçekten

İlgine teşekkürler Onur kardeşim. Önümüzdeki aya buluşma planı benim de aklımda vardı ve umarım hepimizin müsait olacağı bir zamanda gerçekleştiririz. Bu arada özel mesaj ile telefonunu yazarsan sevinirim. :sapka:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16806
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir