1:10 Brushless ve Nitro onroad araçlarım

Elinizde Bulunan veya Yeni Aldığınız RC Modellerinizi Bu Başlık Altında Paylaşınız...

1:10 Brushless ve Nitro onroad araçlarım

İletiYazar: Mirza Yazgan » 15 Tem 2012, 15:54

Arkadaşlar modelcilik konusu bende her açıdan devam ettiği için bu modellerimide sizlerle paylaşmak istedim :lol: :lol: :lol: . Aslında Rc modelcilik hastalığım diecast ile neredeyse aynı zamanda başladı. Elimdeki arçların 1 tanesi hariç diğer 3 aracım tamamen profesyonel olup kendim uzun uğraşlar sonucunda setuplarını ayarladım :f1: . Bir aracım yine dağıldığı için serviste parçalarının gelmesini bekliyoruz. Yarışlarda kullanmak üzere serpent bir acaç toplamıştım fakat ankaradaki yavru pistte büyük bir kaza sonucu parçaladım :)). Bu arada 1 adet 1/5 baja 5b de var b,rde 6kanal helikopterim bulunmakta. İstanbulda gidilecek yer bana çok uzak olduğu için ben arasıra İstanpul parka gidiyorum. Umarım beğenirsiniz elimde çok fazla kep var. Son kep projeme başlamak için 2 sene önce kep almışım ama duruyor e30 bmw yide en kısa zamanda toplayıp zamanında aldığım hpi e10 kasayı drift modeline dönüştürecem :) :coolb:

Resim
Resim

Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

Re: 1:10 Brushless ve Nitro onroad araçlarım

İletiYazar: Umut58 » 15 Tem 2012, 16:21

S2000 e hasta oldum abi çok güzeller. :D
VW lovers Low&Slow Bug&T1

Facebook tan ulaşmak isteyenler için: http://www.facebook.com/umutcan.fidan.3

VW Cadyy 2012 1.6 TDİ
Kullanıcı avatarı
Umut58
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Umut
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 3
1/32 Model Sayısı: 18
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 11
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 38
Rep Puani: 50
Umut58 rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 15 Tem 2012, 16:35

Umut58 yazdı:S2000 e hasta oldum abi çok güzeller. :D

Eyvallah Umut evet çok güzel bir kep ışık kitide var :D
Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 15 Tem 2012, 17:14

Ankara'da olduğun ve müsait olduğun bir zaman, Ford'u kullanırsan, mutlaka seyretmek isterim Mirza. :cup1:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 15 Tem 2012, 17:20

Emre E. yazdı:Ankara'da olduğun ve müsait olduğun bir zaman, Ford'u kullanırsan, mutlaka seyretmek isterim Mirza. :cup1:

Abi sen kullanırsın ben izlerim :)) sorun değil kırmak şart zaten yoksa öğrenilmiyor :lol:

Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 15 Tem 2012, 19:00

RC konusunda hic bilgim yok ama modelciligin bu dalina da hasta olan cok kisi olduguna eminim, aslinda bir RC kullanirken videoya cekilse ve burada paylassan harika olurdu Mirza :good2:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4235
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 15 Tem 2012, 20:00

Virtue yazdı:RC konusunda hic bilgim yok ama modelciligin bu dalina da hasta olan cok kisi olduguna eminim, aslinda bir RC kullanirken videoya cekilse ve burada paylassan harika olurdu Mirza :good2:

video epey var ama iste amatorce kuzen çekti aracın sadece vızz edip gectiğini görebiliyorsun :smile: eee 130 km kkolay bir surat değil :lol: :lol: :lol:
Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Erdem » 15 Tem 2012, 23:30

Mirza Yazgan yazdı:
Virtue yazdı:RC konusunda hic bilgim yok ama modelciligin bu dalina da hasta olan cok kisi olduguna eminim, aslinda bir RC kullanirken videoya cekilse ve burada paylassan harika olurdu Mirza :good2:

video epey var ama iste amatorce kuzen çekti aracın sadece vızz edip gectiğini görebiliyorsun :smile: eee 130 km kkolay bir surat değil :lol: :lol: :lol:

130 kilometre hiz mi :shocked2: Bu kadar suratli olduklarini bilmiyordum :smile5:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 78
1/24 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 83
Rep Puani: 4235
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 16 Tem 2012, 02:40

Bencede her modelcinin bir RC Modelı olmalı ve keyfını hıssetmelı :f1:

Allah kumandasına lastıgıne taş degdirmesin Mirza Abi :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: Mirza Yazgan » 16 Tem 2012, 08:19

resatsirin yazdı:Bencede her modelcinin bir RC Modelı olmalı ve keyfını hıssetmelı :f1:

Allah kumandasına lastıgıne taş degdirmesin Mirza Abi :drinksb:

Ah reşat kesşke öyle olsa :D araçlardanm biri sürekli serviste tabi hız canavarı olunca araçlarıda rahat bırakmadık... :lol: :lol:
Mirza Yazgan
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

RC Modeller

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir