Serdar & Mehmet & Kenan BULUŞTU. :)

Serdar & Mehmet & Kenan BULUŞTU. :)

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 15 Nis 2012, 22:46

Vaktim olsa daha çok mizansenler çıkacak elbet... :lol:

Cumartesi & Pazar dahil yoğun çalıştığımı bilmektesiniz ancak bu Pazar günü sürpriz bir gelişme oldu ve işim saat 15:00' de bitti... :pool:

Bittikten sonra da; foruma girdim ve konulara mesaj yazayım derken bu konu çıktı ortaya... :lol:

:arrow: 07.04.2012 İstanbul Mini buluşma. Ne gün ama. :D

Buluşma konusundan aldığım ve DIECASTR COMICS kategorimize hazırlamış olduğum 3. mizanseni beğeneceğinizi umarım... :lol: :arrow:

"İstanbul' un taşı toprağı altın." diyerek geldikleri şehirde, bilindiği gibi parasız kalırlar ve maddi destek alabileceklerini düşünüdüğü Kenan Abilerini ararlar... :handshake:

Hikayemiz başlıyor, iyi seyirler... :lol:

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kenan' ın da bahsettiği gibi, Bora TURAN' ı gören veya yerini bilen haber versin... :search: :call: :lol:

Resim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

:lol: :f: :sapka:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16891
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: Serdar & Mehmet & Kenan BULUŞTU. :)

İletiYazar: atalay43 » 15 Nis 2012, 23:02

:) Abı ellerıne saglık... Mızahsen gercekten cok guzel gece gece ıyı guldurdun benı abıcım...

Serdar abının konusunda muzısyen forum uyelerını gormustum esasında ama bu daha kapsamlı enfes olmus :D

Burak abının ajanlıgına ayrıyeten bayıldım..

Gokhan abının her daım yanımızda oldugunu bılmek ıse zaten paha bıcılemez.. Al abı bosver kırısmayalım :D
Resim

mesaj için atalay43 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
atalay43
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Atalay Çelik
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 3
1/43 Model Sayısı: 32
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 38
Rep Puani: 1030
atalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yokatalay43 rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 16 Nis 2012, 00:57

:laughing: E pes artık.. :grin:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 16 Nis 2012, 01:53

:smile7: :smile7: :smile7: :smile7: :smile7:

Gökhan abi, öyle bir güldüm ki ta içeriden ne oldu diye sormaya geldiler. :laughing:

Kafa yerleştirmeler ve senaryo harika olmuş ve muhbir olarak Burak'ı seçmen müthiş komik olmuş. Ben dahi unutmuşum o bijon yapımını ki, ben de diyorum nereden bu fotoğraflar. :lol:

Eminim ki bu kafaları yerleştirirken kendi kendine de güldün abicim ve abicim bizlerin bunları görünce, yapacağımız yorumları hayal ederken belki daha da güldün... Bu arada epeydir Diecast Comics isimli bölüme birşeyler hazırlamak aklımda vardı; bu iyi bir teşvik oldu Gökhan abi çünkü bu balonlu yazıları hazırlayabileceğim programı, uğraşa uğraşa, bir çok yönü ile söktüm gibi ve neden yapmıyourm dedim kendi kendime ki bunu Schuco 1/18 figürlerle yapmayı düşünüyorum...

Bu emeklere ne kadar teşekkür etsek az görüünyor Gökhan abi ama yine de teşekkürlerimi edeyim; keyif kattın abicim...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 16 Nis 2012, 08:28

Sabah sabah İstanbul' dan geldim ve bu konuyla karşılaştım yerlere yatmamak için kendimi çok zor tutuyorum şuan. :smile7: Gökhan abi yapmışsın gene bir mizah. :lol: Valla fikirlerine sağlık şu elbiselerden gerçekten gidip alıyormuşum ben şimdi güzel durmuş üzerimde. :grin: Bu hafta yağmurdu şanssızlıklardı buluşamadık. Ama ilkbahar buluşmasının zamanını ayarladığınızda direk uçuyorum yanınıza. :smile:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 28
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 5
1/64 Model sayısı: 94
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 144
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 16 Nis 2012, 08:41

Çok iyi geldi sabah sabah... :lol: :grin: :lol: :grin:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: E.Uca » 16 Nis 2012, 10:08

Model almak için neler neler yapıyoruz :laughing:
Abi ellerine sağlık güzel çalışma olmuş :lol:

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 16 Nis 2012, 17:16

:laughing: :laughing: :laughing:
Süper olmuş.
Eline sağlık Gökhan abi.
Resim

mesaj için Eray KIVRAK arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: Alper KARA » 16 Nis 2012, 18:05

:laughing: :laughing: :lol: Harikasın Gökhan abicim, mükemmel bir mizansen.. :smile:
Resim

mesaj için Alper KARA arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: Hüseyin Avcular » 16 Nis 2012, 18:24

Gökhan abicim ellerine sağlık, her şey yerli yerinde olmuş ama özellikle Burak abinin olduğu kısım beni kopardı. :grin:

Bu tarz paylaşımlar ortamın tuzu, biberi oluyor bence...Boş vakitlerinde devamını bekliyoruz abicim. :d:
Resim

mesaj için Hüseyin Avcular arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Hüseyin Avcular
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Hüseyin
Rep Puani: 2230
Hüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yokHüseyin Avcular rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Nis 2012, 18:26

atalay43 yazdı::) Abı ellerıne saglık... Mızahsen gercekten cok guzel gece gece ıyı guldurdun benı abıcım...

Serdar abının konusunda muzısyen forum uyelerını gormustum esasında ama bu daha kapsamlı enfes olmus :D

Burak abının ajanlıgına ayrıyeten bayıldım..

Gokhan abının her daım yanımızda oldugunu bılmek ıse zaten paha bıcılemez.. Al abı bosver kırısmayalım :D

:lol: Hayatı yaşadığımızın ve paylaştığımızın en güzel konuları Atalay. :f:

Bu tür paylaşımların artması dileklerim ve ilgine teşekkürlerimle kardeşim. :handshake:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
atalay43
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Nis 2012, 18:28

BuRaK-B yazdı: :laughing: E pes artık.. :grin:

Resim

:laughing: :bye: :lol:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Nis 2012, 18:35

gearbox yazdı: :smile7: :smile7: :smile7: :smile7: :smile7:

Gökhan abi, öyle bir güldüm ki ta içeriden ne oldu diye sormaya geldiler. :laughing:

Kafa yerleştirmeler ve senaryo harika olmuş ve muhbir olarak Burak'ı seçmen müthiş komik olmuş. Ben dahi unutmuşum o bijon yapımını ki, ben de diyorum nereden bu fotoğraflar. :lol:

Eminim ki bu kafaları yerleştirirken kendi kendine de güldün abicim ve abicim bizlerin bunları görünce, yapacağımız yorumları hayal ederken belki daha da güldün... Bu arada epeydir Diecast Comics isimli bölüme birşeyler hazırlamak aklımda vardı; bu iyi bir teşvik oldu Gökhan abi çünkü bu balonlu yazıları hazırlayabileceğim programı, uğraşa uğraşa, bir çok yönü ile söktüm gibi ve neden yapmıyourm dedim kendi kendime ki bunu Schuco 1/18 figürlerle yapmayı düşünüyorum...

Bu emeklere ne kadar teşekkür etsek az görüünyor Gökhan abi ama yine de teşekkürlerimi edeyim; keyif kattın abicim...

Konuyu hazırlarken, eşim de kızı yatırıyordu ve kahkahalarımın sebebini merak ederek geldi yanıma Kenan. :lol: Pişti... :lol:

Geldiğinde konuyu okudu ve "Ben sana birşey demiyorum Gökhan, Allah muhabbetinizi artırsın." dedi. :good2:

Bu arada senin de böylesine bir hazırlık içinde olmandan mutluluk duydum ve konuyu en kısa zamanda bekliyorum. Kategorideki 5. konu olma şerefine nail olacaktır. :diecastasi:

İlgi ve hoşgörüne teşekkürlerim ve sevgilerimle... :f:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Sonraki

Diecastr - COMICS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir