Benim de Hotwheels'lerim var!

Re: Benim de Hotwheels'lerim var!

İletiYazar: ttogan » 30 Arl 2014, 09:03

Yazılanları gördükçe benim de hanıma değerlenme konusunda söylediklerim aklıma geliyor.
Eh bazen bu söyleşilerle ağır baskıyı geçiştiriyoruz,şimdilik.

Yeni senaryoları bekliyoruz,üretiyoruz.
Bazen haberlerde bize destek oluyor.
Falanca ünlü topluyor gibi.

Bu arada çeşidin sonu yok.Kırk yılda bir olsa da,ben de halen alıyorum.
Bahanesi de hazır.Ara sıra hediye,ara sıra eve gelenlere diye idare ediyoruz.
Gerçekten hediye ettğim de oluyor tabii ki.
Paylaşıma teşekkürler.

mesaj için ttogan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
ttogan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Bahadir TIRYAKI
1/18 Model Sayısı: 900
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 50
1/64 Model sayısı: 250
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 50
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 1283
Rep Puani: 60
ttogan rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 30 Arl 2014, 10:08

G.HEPARSLAN yazdı:"Benim babam senin babanı döver" tadında bir paylaşım olmuş Bahadır.. :lol: :y: :kamyon: :handshake:

:smile: Yok abi iddiasızım.. 15 çeşitle olmaz bu işler.. sağolasın... :handshake:

Ceyhan yazdı:Beetle HW'nin son zamanlarda çıkarttığı en başarılı modellerden :smile: şu saplanıp kaldıkları her yıl aynı modelin 3-4 rengini çıkartıp satma stratejisine baktığımızda yıldız gibi parlıyor içlerinde :smile:

Çok da haklarını yemeyeyim film modelleri çıkartarak güzel iş yaptılar :smile: Güle güle sergile Bahadır Abi,emin ol hisse senedi gibi değerleniyolar :grin:

Ben sizin kadar Takip etmiyorum Ceyhan.. HAtta hiç takip etmiyorum.. Facebook grubunuzda yeni çıkmış güzel bir model görür de gözüme kestirirsem ancak o zaman..

Değerlensin tabii.. Bozdurup arabayı yenileyeceğim ben
:grin: Sağolasın :handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 30 Arl 2014, 13:45

Benim yeğende var Hotwheels koleksiyonu, İzmir'e her gelişinde kaç tane olduklarını ve nasıl dizdiğini sayar sağolsun :smile: Bağımlılık yarattıklarına ben de inanıyorum, kendini fazla kaptırma Bahadır :lol: Paylaşım için teşekkürler, keyifli sergilemeler :nazar:
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 80
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 85
Rep Puani: 4340
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 01 Oca 2015, 23:56

ttogan yazdı:Yazılanları gördükçe benim de hanıma değerlenme konusunda söylediklerim aklıma geliyor.
Eh bazen bu söyleşilerle ağır baskıyı geçiştiriyoruz,şimdilik.

Yeni senaryoları bekliyoruz,üretiyoruz.
Bazen haberlerde bize destek oluyor.
Falanca ünlü topluyor gibi.

Bu arada çeşidin sonu yok.Kırk yılda bir olsa da,ben de halen alıyorum.
Bahanesi de hazır.Ara sıra hediye,ara sıra eve gelenlere diye idare ediyoruz.
Gerçekten hediye ettğim de oluyor tabii ki.
Paylaşıma teşekkürler.

TEşekkürler... :handshake:

Virtue yazdı:Benim yeğende var Hotwheels koleksiyonu, İzmir'e her gelişinde kaç tane olduklarını ve nasıl dizdiğini sayar sağolsun :smile: Bağımlılık yarattıklarına ben de inanıyorum, kendini fazla kaptırma Bahadır :lol: Paylaşım için teşekkürler, keyifli sergilemeler :nazar:

Çok temkimliyim vallahi :grin: bağımlılık yapmasın diye uğraşıyorum..

TEşekkür ederim..

:handshake:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Önceki

HOTWHEELS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir