Benim de Hotwheels'lerim var!

Benim de Hotwheels'lerim var!

İletiYazar: sui_cast » 28 Arl 2014, 17:35

Sadece sizin mi var sanki? :crayzh:

Resim

Resim

DElorean

Resim

Japonlar

Resim

BMWler

Resim

Resim

Resim
Resim

mesaj için sui_cast teşekkür aldı- 5:
Emre E., G.HEPARSLAN, GOKHANN, h-c-o, Spintires
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

Re: Benim de Hotwheels'lerim var!

İletiYazar: GOKHANN » 28 Arl 2014, 17:49

Abi hepside çok guzel yalnız bunlar bağımlılık yapıyormuş benden söylemesi... :good2:
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 28 Arl 2014, 17:50

GOKHANN yazdı:Abi hepside çok guzel yalnız bunlar bağımlılık yapıyormuş benden söylemesi... :good2:

Sağol Gökhan.. :handshake: Bağımlılık yapmaması için kötü planlarım var onlarla ilgili :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: Bora Kayacan » 28 Arl 2014, 19:25

Kardeşim, hepsi çok güzel. İyi bak onlara :-))
Benimde 30 adet var ve gözüme hoş gelen modelleri biriktiriyorum. Delorean'ları özellikle beğendim çünkü onlar benim saplantım. Hotwheels "Back To The Future" modelini zor da olsa sonunda buldum ama "stock car" olarak hala arıyorum. Bana bulmamda yardımcı olursan sevinirim.
Resim

mesaj için Bora Kayacan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Bora Kayacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Bora
1/18 Model Sayısı: 8
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 398
1/64 Model sayısı: 134
1/72 Model Sayısı: 107
1/87 Model Sayısı: 250
- / -- Model Sayısı: 110
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 1032
Rep Puani: 375
Bora Kayacan rep puani yokBora Kayacan rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 28 Arl 2014, 19:37

boraxis yazdı:Kardeşim, hepsi çok güzel. İyi bak onlara :-))
Benimde 30 adet var ve gözüme hoş gelen modelleri biriktiriyorum. Delorean'ları özellikle beğendim çünkü onlar benim saplantım. Hotwheels "Back To The Future" modelini zor da olsa sonunda buldum ama "stock car" olarak hala arıyorum. Bana bulmamda yardımcı olursan sevinirim.

Abi stock olanı (bendekileri kastediyorsan) öyle çok ki buralarda.. Bana özelden adresini yolla hemen göndereyim..
Onun dışında başka bir modelden bahsediyorsan bilemeyeceğim.. Çünkü çok da ilgili değilim hotwheels'lerle..
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: Antikacı » 28 Arl 2014, 22:13

Oooo mini mini çerezler pekte güzeller :) Teşekkürler Bahadır bey bizimle paylaştığınız için
Resim

mesaj için Antikacı arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Antikacı
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ferhat GENÇ
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Toplam Model Sayısı: 31
Rep Puani: 195
Antikacı rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 29 Arl 2014, 09:01

Değerli parçalar bunlar. :nazar: Seçilerek alınmış belli ki. :smile:

HW koleksiyonunun artması dileklerimle Kardeşim. :friends:

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 121
1/64 Model sayısı: 460
Toplam Model Sayısı: 121
Rep Puani: 19225
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 29 Arl 2014, 10:52

Antikacı yazdı:Oooo mini mini çerezler pekte güzeller :) Teşekkürler Bahadır bey bizimle paylaştığınız için

Ben teşekkür ederim Ferhat Bey sağolun :handshake:

Emre E. yazdı:Değerli parçalar bunlar. :nazar: Seçilerek alınmış belli ki. :smile:

HW koleksiyonunun artması dileklerimle Kardeşim. :friends:

Hisse senedi gibi değerlensin inşallaaaaahhh :grin:

Sağol abi..
:handshake:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Emre E.
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: gokhan derli » 29 Arl 2014, 12:09

Bunlar gerçekten hastalık yapar Bahadır.. Hala alıyorum ben de.. Dün hanımla AVM'de gezerken oyuncak mağazasına daldım, Lamborghini Urus buldum, sonra onu alt taraflara sakladım.. Daha sonra eşimi kıyafet mağazası ile meşgul ederken, 'bir tanıdığa bakıp geliyorum' diyerek oyaladım, ve kaş ile göz arasında kaptım..:)
Resim

mesaj için gokhan derli teşekkür aldı- 2:
G.HEPARSLAN, sui_cast
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 29 Arl 2014, 12:38

gokhan derli yazdı:Bunlar gerçekten hastalık yapar Bahadır.. Hala alıyorum ben de.. Dün hanımla AVM'de gezerken oyuncak mağazasına daldım, Lamborghini Urus buldum, sonra onu alt taraflara sakladım.. Daha sonra eşimi kıyafet mağazası ile meşgul ederken, 'bir tanıdığa bakıp geliyorum' diyerek oyaladım, ve kaş ile göz arasında kaptım..:)

Henüz hastalık seviyesinde değil... Baktım kötüye gidiyor dağıtırım abi alayını :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 29 Arl 2014, 20:48

"Benim babam senin babanı döver" tadında bir paylaşım olmuş Bahadır.. :lol: :y: :kamyon: :handshake:

-----------------------------------------------

gokhan derli yazdı:Bunlar gerçekten hastalık yapar Bahadır.. Hala alıyorum ben de.. Dün hanımla AVM'de gezerken oyuncak mağazasına daldım, Lamborghini Urus buldum, sonra onu alt taraflara sakladım.. Daha sonra eşimi kıyafet mağazası ile meşgul ederken, 'bir tanıdığa bakıp geliyorum' diyerek oyaladım, ve kaş ile göz arasında kaptım..:)

Eşinle birlikte ziyaretime gelirseniz kesinlikle okutturacağım bir mesaj olmuş Gökhan haberin olsun.. :punish: :lol:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16886
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bora Kayacan » 29 Arl 2014, 22:29

Belirtiler aynı :sweat: Hanımdan kurtuldukça ben de koşuyorum oralara. Yoksa ben de mi hastayım. Geçer di mi bu hastalık :lol:
Resim

mesaj için Bora Kayacan arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
Bora Kayacan
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Bora
1/18 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 398
1/64 Model sayısı: 134
1/72 Model Sayısı: 107
1/87 Model Sayısı: 250
- / -- Model Sayısı: 110
Motorsiklet Model: 10
Toplam Model Sayısı: 1032
Rep Puani: 375
Bora Kayacan rep puani yokBora Kayacan rep puani yok

İletiYazar: Ceyhan » 30 Arl 2014, 00:07

Beetle HW'nin son zamanlarda çıkarttığı en başarılı modellerden :smile: şu saplanıp kaldıkları her yıl aynı modelin 3-4 rengini çıkartıp satma stratejisine baktığımızda yıldız gibi parlıyor içlerinde :smile:

Çok da haklarını yemeyeyim film modelleri çıkartarak güzel iş yaptılar :smile: Güle güle sergile Bahadır Abi,emin ol hisse senedi gibi değerleniyolar :grin:
Resim

mesaj için Ceyhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
Ceyhan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ceyhan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 970
Ceyhan rep puani yokCeyhan rep puani yokCeyhan rep puani yokCeyhan rep puani yok

Sonraki

HOTWHEELS

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir