Holden Efijy 1:18

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: Holden Efijy 1:18

İletiYazar: bigshark » 19 Ekm 2009, 10:37

Holden marka olarak General Motors'un Avustralya'da uretim yapan sirketinin adidir. (bizde nasil Fiat Murat ise, ayne oyle) Ama bahsi gecen arac bir konsept uretim, seri uretime gecmeyen bir model.1940'larin sonlarindan esintiler tasiyor ama modern bir motor ve diger aksesuarlara sahip. Araba Avustral'ya uretimi oldugundan direksiyon sagda.. Bana pek hitap etmeyen bir model. (diecast olarak..) Yine de paylasim icin tesekkurler.. :good2: :good2:
Resim
Kullanıcı avatarı
bigshark
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Serdar GENC
1/18 Model Sayısı: 102
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 113
Rep Puani: 2405
bigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yokbigshark rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 19 Ekm 2009, 10:57

Devrim, paylaşım için teşekkürler. Bu güzelliği görmemize nasip olduğun için de teşekkürler. Umarım en kısa sürede ediniriz birer tane. :lol:

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2009, 14:27

Eran yazdı:Devrim abi yine çok güzel bir model edinmişsin abi mükemmel tasarımı ve güncel & klasik dizaynı var onunla çok hoş bi kaliteye ulaşmış..Iyi günlerde sergile abi :drinksb:

Erhan'cığım Alıntıdır yazımı görmedin galiba malasef bu arabaya sahip olmak için çok para lazım yani bu model benim değil malasef ama beğendiğine sevindim.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5280
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2009, 14:28

bigshark yazdı:Holden marka olarak General Motors'un Avustralya'da uretim yapan sirketinin adidir. (bizde nasil Fiat Murat ise, ayne oyle) Ama bahsi gecen arac bir konsept uretim, seri uretime gecmeyen bir model.1940'larin sonlarindan esintiler tasiyor ama modern bir motor ve diger aksesuarlara sahip. Araba Avustral'ya uretimi oldugundan direksiyon sagda.. Bana pek hitap etmeyen bir model. (diecast olarak..) Yine de paylasim icin tesekkurler.. :good2: :good2:

Teşekkürler Serdar abi!
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Ekm 2009, 14:29

Emre ERBASAR yazdı:Devrim, paylaşım için teşekkürler. Bu güzelliği görmemize nasip olduğun için de teşekkürler. Umarım en kısa sürede ediniriz birer tane. :lol:

Eğer sayısaldan para çıkarsa söz kendimede sanada alacağım bundan birar tane :y:
Hatta yanına birkaç daha model verip iyice 1:18 hastalığını veririm sana :lol:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Eran » 19 Ekm 2009, 18:09

REVOLUTION yazdı:Erhan'cığım Alıntıdır yazımı görmedin galiba malasef bu arabaya sahip olmak için çok para lazım yani bu model benim değil malasef ama beğendiğine sevindim.

Abi bu aralar kendimde değilim hiç dikkat etmedim :smile: :sad1:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 24 Şub 2015, 00:25

Çok güzel bir model edinmişsiniz. Seçiminiz için sizi tebrik etmek istiyorum. Çok hoş bir model olup gerçekte de 1/1 inin piyasasının çok az olduğu bir model açıkçası modelini edinmek büyük şans.. Hayran kaldığım bir tasarımdır modeli de bir o kadar değerlidir.. İyi günlerde sergilemeniz dileğiyle sevgili Devrim Abi.. Saygılarımla
Ali Çaglar Gül
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50
1/87 Model Sayısı: 24
Motorsiklet Model: 7
Toplam Model Sayısı: 96
Rep Puani: 250
ali çaglar rep puani yokali çaglar rep puani yok

İletiYazar: brkbrk88 » 24 Şub 2015, 02:25

Konu güncellenince gördüm bende modeli gerçekten mükemmelmiş. Duruşu süper gözüküyor. 500 adet ise bunun artık bulunması imkansız gibi bir şeydir. Temasına uyanlar için çok güzel ve nadide bir parça olacağına eminim koleksiyonlarında, tabi bulabilirlerse.
Resim
Kullanıcı avatarı
brkbrk88
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Berk
1/18 Model Sayısı: 68
Toplam Model Sayısı: 68
Rep Puani: 20
brkbrk88 rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Nis 2015, 09:18

brkbrk88 yazdı:Konu güncellenince gördüm bende modeli gerçekten mükemmelmiş. Duruşu süper gözüküyor. 500 adet ise bunun artık bulunması imkansız gibi bir şeydir. Temasına uyanlar için çok güzel ve nadide bir parça olacağına eminim koleksiyonlarında, tabi bulabilirlerse.

Evet Berk gerçekten çok güzel model :handshake: ve daha o zamanlarda bile bulunmayan bir modeldi şimdi bulunsa bile kaça satılır bilemiyorum!!!
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Nis 2015, 09:18

ali çaglar yazdı:Çok güzel bir model edinmişsiniz. Seçiminiz için sizi tebrik etmek istiyorum. Çok hoş bir model olup gerçekte de 1/1 inin piyasasının çok az olduğu bir model açıkçası modelini edinmek büyük şans.. Hayran kaldığım bir tasarımdır modeli de bir o kadar değerlidir.. İyi günlerde sergilemeniz dileğiyle sevgili Devrim Abi.. Saygılarımla

Eran yazdı:
REVOLUTION yazdı:Erhan'cığım Alıntıdır yazımı görmedin galiba malasef bu arabaya sahip olmak için çok para lazım yani bu model benim değil malasef ama beğendiğine sevindim.

Abi bu aralar kendimde değilim hiç dikkat etmedim :smile:

Bu modeli gerçekten çok beğeniyorum keşke benim olsaydı ama paylaşımda alıntıdır diye yazmıştım Ali; hatta senin yorumunum hemen üstünde arkadaşa verdiğim cevapta da benim olmadığını yazmıştım!
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir