E38 "BIG TANK" CHARGER

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: E38 "BIG TANK" CHARGER

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Arl 2009, 14:52

Ben; Amerikancı Serdar abi ve Bülent Aydoğan'dan yorumlar beklerken onlar hariç bütün arkadaşlar yorum yaptı.
Acilen sizlerden yorum bekliyorum ona göre :dikkat:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5280
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 10 Arl 2009, 19:45

Devrim bu canavarı bende takip ediyorum uzun zamandır,AA'nın sadece Avustralya için yaptığı bir modeldi ve gerçekten zor bulunuyordu.Kısmet diyelim artık :smile: Hayırlı olsun kardeşim. :y:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: canomen » 10 Arl 2009, 20:52

modeli yakından görme fırsatım oldu kelimeler yetmez :yeah: :nazar: yan camların açılıp kapanması sadece küçük bir ayrıntı...............
Resim
Kullanıcı avatarı
canomen
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Can
1/18 Model Sayısı: 3
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 63
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 3
- / -- Model Sayısı: 71
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 169
Rep Puani: 1110
canomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yokcanomen rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 10 Arl 2009, 22:24

REVOLUTION yazdı:Ben; Amerikancı Serdar abi ve Bülent Aydoğan'dan yorumlar beklerken onlar hariç bütün arkadaşlar yorum yaptı.
Acilen sizlerden yorum bekliyorum ona göre :dikkat:

Devrim teşekkür ederim değer verip yorum beklediğin için..aslında ben bunuda mad max'ide gördüm ama bu;hem bir amerikan olmadığı için hem de söylemek istediğimin bu kadar övgüden sonra bir beğeni olmamasında yazmak istemedim..ama madem istedin yani camlar bile fonksiyonelken neden bir firma kaputunda gerçek menteşe kullanmaz?insana keyif veren bu kadar detaydan sonra.. güle güle sergile..
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2834
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 10 Arl 2009, 23:21

Bülent Aydoğan yazdı:Devrim teşekkür ederim değer verip yorum beklediğin için..aslında ben bunuda mad max'ide gördüm ama bu;hem bir amerikan olmadığı için hem de söylemek istediğimin bu kadar övgüden sonra bir beğeni olmamasında yazmak istemedim..ama madem istedin yani camlar bile fonksiyonelken neden bir firma kaputunda gerçek menteşe kullanmaz?insana keyif veren bu kadar detaydan sonra.. güle güle sergile..

Tabiki değer verdiğim için özellikle sizden yorum bekledim Bülent; sizin eski amerikan arabaları hakkında bildiklerinizin 10'da 1'ini bile bilmediğimden söyleyecekleriniz önemli.
Yorumuna gelince; sen bunu yazınca internette 1:1 arabanın resimlerine baktım gördüğüm kadarıyla Kaputun açılış mekanizması orjinali ile aynı yapılmış!
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Bülent Aydoğan » 10 Arl 2009, 23:29

REVOLUTION yazdı:
Bülent Aydoğan yazdı:Devrim teşekkür ederim değer verip yorum beklediğin için..aslında ben bunuda mad max'ide gördüm ama bu;hem bir amerikan olmadığı için hem de söylemek istediğimin bu kadar övgüden sonra bir beğeni olmamasında yazmak istemedim..ama madem istedin yani camlar bile fonksiyonelken neden bir firma kaputunda gerçek menteşe kullanmaz?insana keyif veren bu kadar detaydan sonra.. güle güle sergile..

Tabiki değer verdiğim için özellikle sizden yorum bekledim Bülent; sizin eski amerikan arabaları hakkında bildiklerinizin 10'da 1'ini bile bilmediğimden söyleyecekleriniz önemli.
Yorumuna gelince; sen bunu yazınca internette 1:1 arabanın resimlerine baktım gördüğüm kadarıyla Kaputun açılış mekanizması orjinali ile aynı yapılmış!
Resim
Resim

evet..pes..ben peşin hükümle yaylı meknizma olmalı diye düşündüğümden yanıldım..o zaman modelleme % 100 başarılı..saygılar.. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Bülent Aydoğan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: bülent
1/18 Model Sayısı: 30
1/43 Model Sayısı: 9
1/64 Model sayısı: 2
1/72 Model Sayısı: 17
- / -- Model Sayısı: 5
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 79
Rep Puani: 2834
Bülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yokBülent Aydoğan rep puani yok

İletiYazar: srht » 09 Oca 2010, 00:15

İlk kez bu kadar detaylı bir model görüyorum.Örneğin camların açılıp kapanması gibi.
Çok güzel bir araç.Görevini de yazmışsın zaten abi:"Benzin içmek.." :dance2:

Hayırlı olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: Onno » 09 Oca 2010, 02:48

Abi naptın sen :yeah: maşallahı var fazlasıyla :good2: Kazasız belasız güzel günlerde sergilemen dileğimle ve inşallah bir gün görmek nasip olur :sun:
:nazar:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 09 Oca 2010, 15:03

srht yazdı:İlk kez bu kadar detaylı bir model görüyorum.Örneğin camların açılıp kapanması gibi.
Çok güzel bir araç.Görevini de yazmışsın zaten abi:"Benzin içmek.." :dance2:

Hayırlı olsun.

Teşekkürler Serhat gerçekten çok detaylı benzin için bir model :lol:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 09 Oca 2010, 16:21

Onno yazdı:Abi naptın sen :yeah: maşallahı var fazlasıyla :good2: Kazasız belasız güzel günlerde sergilemen dileğimle ve inşallah bir gün görmek nasip olur :sun:
:nazar:

Teşekkürler Onur inşallah en kısa görüşmek ümidiyle :handshake:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir