BMW 3.0 CSL NO:21 1976"FRANK STELLA" ART CAR

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: BMW 3.0 CSL NO:21 1976"FRANK STELLA" ART CAR

İletiYazar: masato » 02 Oca 2010, 12:45

Arabayı karelajlamışlar ya... Güzel bir seri olacağı belli... Farklı tasarımlarıyla güzel bir kolyeksiyon olacak bence ayrı bir ARTVİTRİN süper bir tema olur gibi geliyor banada...İyi günlerde seyireyleyin Devrim abi...
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 02 Oca 2010, 13:15

Motor gücüne hayran kaldım.Ellerine sağlık abi. :+1:
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Oca 2010, 14:11

masato yazdı:Arabayı karelajlamışlar ya... Güzel bir seri olacağı belli... Farklı tasarımlarıyla güzel bir kolyeksiyon olacak bence ayrı bir ARTVİTRİN süper bir tema olur gibi geliyor banada...İyi günlerde seyireyleyin Devrim abi...

Teşekkürler Alper; Aslında senin deiğin şeklide bir ART Vitrin düşünmüştüm ama sonra hem yer darlığından hemde daha göz önünde olsun istediğim bir fikrim var onu yaptığımda toplu bir paylaşım yaparım.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5280
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Oca 2010, 14:12

mustafacelebi yazdı:Motor gücüne hayran kaldım.Ellerine sağlık abi. :+1:

Evet Mustafa bu kadar eski bir model arabada bu kadar güç gerçekten beni çok şaşırttı; hayran kalmamak elde değil. :handshake:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 03 Oca 2010, 05:03

Devrim abi, aracın rakamsal verileri gerçekten çok etkileyici; yüksek devirlerde, şanzımandan ve egzozdan gelen sesleri tahmin etmeye çalışıyorum da.. Ödüm patlıyor... Aklımdaki son Art Car da bu Devrim abi; Alexander ve bu Stella'yı yanyana gördüğüm fotoğraflardan beri aşık oldum bunlara... Modelelri çok güzel irdelediğin ve paylaştığın için teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Oca 2010, 18:04

gearbox yazdı:Devrim abi, aracın rakamsal verileri gerçekten çok etkileyici; yüksek devirlerde, şanzımandan ve egzozdan gelen sesleri tahmin etmeye çalışıyorum da.. Ödüm patlıyor... Aklımdaki son Art Car da bu Devrim abi; Alexander ve bu Stella'yı yanyana gördüğüm fotoğraflardan beri aşık oldum bunlara... Modelelri çok güzel irdelediğin ve paylaştığın için teşekkürler...

Teşekkürler Kenan; artık darısı senin başına diyelim. Şimdi sen hangilerini aldın ?
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 04 Oca 2010, 18:31

REVOLUTION yazdı:
gearbox yazdı:Devrim abi, aracın rakamsal verileri gerçekten çok etkileyici; yüksek devirlerde, şanzımandan ve egzozdan gelen sesleri tahmin etmeye çalışıyorum da.. Ödüm patlıyor... Aklımdaki son Art Car da bu Devrim abi; Alexander ve bu Stella'yı yanyana gördüğüm fotoğraflardan beri aşık oldum bunlara... Modelelri çok güzel irdelediğin ve paylaştığın için teşekkürler...

Teşekkürler Kenan; artık darısı senin başına diyelim. Şimdi sen hangilerini aldın ?

Ben tüm Art'ları toplamayı düşünmüyorum Devrim abi; hoş gerçi kutuları, o sunumu görünce -o kadar CmC - BBR elinden geçmiş ve soğukkanlılıkla karşılamış biri olarak bile- şok üstüne şok yaşadım ve "ACABA" dedim ama yok; Alexander'dan sonra şimdi de bu Stella'yı alıp yoluma devam edeğceğim kısmetse. Bilmeyenler için; Art Car'ların inanılmaz dercedeki kaliteli pleksi tablası ve yine saydam olan pleksi sergileme kapağı; Art Car'ların tarihçelerini anlatan (Modelissimo'da 12 Euro'ya satılıyor) sanatçıları hakkında bilgi veren ve 1/1'lerinin yapım aşamalrını neşreden, özel bir BMW Museum Edition broşürü ve bu devasa ebadlardaki sunumun en üst karton kutusu da var.

Vakit bulunca paylaşacaktım ama, bu akşamm ben de paylaşayım; çünkü kutu ve sunumu hakkında da fikirler verebilecek ve insanın içinde ART CAR ateşi yakacak kusursuz güzellikteler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: srht » 08 Oca 2010, 23:56

Devrim abi yine harika bir paylaşım yapmışsın.E21'inden sonra sevdiğim 2.model bu renk 3.0 CSL.
Özellikle ön farların tek olması BMW ruhuna aykırı bir şekilde benim de hoşuma gidiyor.. :friends:
Jant detayları da çok güzel.Sanırım BBS'nin bir modeli.

Hayırlı olsun.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 09 Oca 2010, 16:37

srht yazdı:Devrim abi yine harika bir paylaşım yapmışsın.E21'inden sonra sevdiğim 2.model bu renk 3.0 CSL.
Özellikle ön farların tek olması BMW ruhuna aykırı bir şekilde benim de hoşuma gidiyor.. :friends:
Jant detayları da çok güzel.Sanırım BBS'nin bir modeli.

Hayırlı olsun.

Evet Serhat hem aykırı hemde kaslı bir araba ama aynı zamanda en güçlüsü o yıldaki bir araba bu kadar güölü olması hala beni şaşırtıyor. Beğendiğine sevindim yorumların için teşekkürler!
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir