BMW M3 GTR E36 1992 "SANDRO CHIA" ART CAR

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: BMW M3 GTR E36 1992 "SANDRO CHIA" ART CAR

İletiYazar: REVOLUTION » 11 Oca 2010, 21:33

srht yazdı:Jantları süper.Ciddi anlamda yakışıyor BMW modellerine bu BBS'nin ofsetli jantları.Hele arkanın ofseti daha geniş olduğunda..Off..

Yanlız abi bu model nedense diğer baktığım 3 modeline göre sanki daha sade gibi geldi bana.Hâlbuki en değişik tasarım bu araçta.Belki de ince birşey var;göremedim..Ancak yine de güzel duruyor.

Hayırlı olsun.İnşallah M1'e de kavuşursun.

Aslında serhat üstündeki görsellik yüzünden arabanın detayları biraz gözükmüyor ama tabiki diğer art car'lardaki gibide çok kaslı bir yapısı yok gerçi ön ve arka tamponları normal değil ama birde yazımda bahsettiğim gibi bu model bir protype model olduğundan sonradan eklemeler oldu (arkaya kanat gibi)
Yorumun için özellikle M1 için dileğine teşekkür ederim :handshake:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5280
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: DTR » 12 Oca 2010, 00:05

çok beğendim buda şahane.
DTR
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: REVOLUTION » 14 Oca 2010, 13:11

DTR yazdı:çok beğendim buda şahane.

Teşekkürler Derya abi banada çok değişik ve şahane gelen bir model oldu valla bakmaya doyamıyorum (yüzlerden olsa gerek)
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5280
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

Önceki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir