FERRARI 575 GTZ ZAGATO

Elinizde Bulunan Modellerin İnceleme ve Karşılaştırmalarını Bu Başlık Altından Paylaşabilirsiniz.

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: FERRARI 575 GTZ ZAGATO

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Mar 2010, 03:17

..alper.. yazdı:Ferrari'leri pek sevmesemde detay ve kalitesi modeli çok ayrı bir yere götürüyor gerçekten çok hoş detayları olan değerli bir model hayırlı olsun Devrim Abi iyi günlerde sergile.

Teşekkürler Alper; benim için çok önemli modeller arasına giren bir araba oldu.
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 12
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5280
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Mar 2010, 03:24

masato yazdı:Resimler inatla açılmasada Ferrari son resimden çok güzel gözüküyor gerçekten...İç mekanda deri olması bambaşka bir özellik olmuş gerçekten. Süper detayları ile iyi günlerde seyireyle Devrim abi... Devamında hangi ferrari ler gelecek merak içinde beklemekteyim... :tey:

Hemen yazayım sana;
FERRARI 360 MODENA
FERRARI 599
FERRARI F50
FERRARI F60 ENZO
FERRARI FXX
FERRARI FXX EVOLUZIONE
FERRARI SUPERAMERICA
Hepsi Elite versiyonları hepsini birden değil ama parça parça koyacağım çünkü Burak "hepsini aynı anda koyma abi Ahmet kötü olur" dedi
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: masato » 02 Mar 2010, 10:16

REVOLUTION yazdı:
masato yazdı:Resimler inatla açılmasada Ferrari son resimden çok güzel gözüküyor gerçekten...İç mekanda deri olması bambaşka bir özellik olmuş gerçekten. Süper detayları ile iyi günlerde seyireyle Devrim abi... Devamında hangi ferrari ler gelecek merak içinde beklemekteyim... :tey:

Hemen yazayım sana;
FERRARI 360 MODENA
FERRARI 599
FERRARI F50
FERRARI F60 ENZO
FERRARI FXX
FERRARI FXX EVOLUZIONE
FERRARI SUPERAMERICA
Hepsi Elite versiyonları hepsini birden değil ama parça parça koyacağım çünkü Burak "hepsini aynı anda koyma abi Ahmet kötü olur" dedi

Valla liste süper... Ahmet görmesin :tey: F430 yokmu abi listede? f360 mondena ırkından gelme gibi geliyo bana ırk devamı için yani tabii birde 550 maranello...Pek bilgim yok ferrari ırkları konusunda ama far yapısı falan aynı geliyo bana o yüzden aynı ırktan diyorum. Belkide vardır sizde... Tabii birde F40...Güzel bir ferrari koleksiyonu olacağı şimdiden belli zaten... Tekrar süper elite günlerde izlemen dileği ile abi...
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/32 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 02 Mar 2010, 13:51

masato yazdı:Valla liste süper... Ahmet görmesin :tey: F430 yokmu abi listede? f360 mondena ırkından gelme gibi geliyo bana ırk devamı için yani tabii birde 550 maranello...Pek bilgim yok ferrari ırkları konusunda ama far yapısı falan aynı geliyo bana o yüzden aynı ırktan diyorum. Belkide vardır sizde... Tabii birde F40...Güzel bir ferrari koleksiyonu olacağı şimdiden belli zaten... Tekrar süper elite günlerde izlemen dileği ile abi...

F430 var tabi ama daha önce yayınlamıştım.
model-inceleme-karsilastirma-f24/ferrari-f430-f430-scuderia-t3159.html
F40, 575, 308 ve 328'de var ama bu arabalar daha önce sitemizde birkaç defa yayınlandığı için diğer modelleri yazdım.
Öncelik onların :duyuru:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: maranello550 » 03 Mar 2010, 13:18

Devrim Abi güle güle sergile bu süper modeli. Güzel bir doğum günü hediyesi olmuş. Ferrari'nin bu modeline bir türlü ısınamadım. Klasik Ferrari çizgilerinin sanki biraz dışına çıkmış gibi geliyor bana, bilmem katılırmısınız. Arabaya baktığımda biraz Amerikan, biraz da Japon tarzı olduğunu düşünüyorum. Bu arada sana bi sorum olsun bu model pininfarina dizayn mı acaba? Ama model olarak gerçekten müthüş detaylara ve boya kalitesine sahip. Fotoğraflarla detaylarını çok şık göstermişin Devrim Abi ellerine sağlık. :+1:
Resim
Kullanıcı avatarı
maranello550
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: onur içöz
1/18 Model Sayısı: 300
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 300
Rep Puani: 960
maranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yokmaranello550 rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 03 Mar 2010, 14:42

maranello550 yazdı:Devrim Abi güle güle sergile bu süper modeli. Güzel bir doğum günü hediyesi olmuş. Ferrari'nin bu modeline bir türlü ısınamadım. Klasik Ferrari çizgilerinin sanki biraz dışına çıkmış gibi geliyor bana, bilmem katılırmısınız. Arabaya baktığımda biraz Amerikan, biraz da Japon tarzı olduğunu düşünüyorum. Bu arada sana bi sorum olsun bu model pininfarina dizayn mı acaba? Ama model olarak gerçekten müthüş detaylara ve boya kalitesine sahip. Fotoğraflarla detaylarını çok şık göstermişin Devrim Abi ellerine sağlık. :+1:

İlk önce yorumun ve rep'in için teşekkürler Onur.
Evet kesinlikle normal çizgileri dışına çıkmış bir model bu modelin 1:1 olanınada bayılıyorum belki ön yargılı olabilirim ama ben japon ve amerikan bir taraf bulamadım eğer gösterebileceğin bir tarafı varsa o kısım üzrinden bakıp konuşabilirim.
Pininfarina diyazn değil son zamanşarda çıkardığı 612 ve özellikle 599 ço beğenilmişti zaten California'da bunların devamı oldu ama bu araba çok başka 575'in devamı olarak gösterilsede çizgisi olarak çok farklı.
Fotoğrafları beğendiğine sevindim aslıda hep isteğim düzgün bir fotoğraf makinası almak tam olmasa bile yarı-pro bir makina lmak istiyorum ama modellerden sıra gelmiyor :lol:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

Model İnceleme & Karşılaştırma

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir