1/18 CMC S S K L #8-#87 (Mercedes-Benz Özel)

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: 1/18 CMC S S K L #8-#87 (Mercedes-Benz Özel)

İletiYazar: Kenan Şavklı » 29 Arl 2011, 04:11

eczserkan55 yazdı:Gördüğüm en kaliteli paylaşımlardan birisi olduğunu düşünüyorum tam festival havasında olmuş ...

Çok teşekkürler Serkan; insan forumda paylaşacağını ve tebrik cümlelerini okuyacağını tahmin ederek konu hazırlayınca, modelcilik zevki iyiden iyiye zirve yapıyor. Bir de festival bilinciyle hazırlayınca keyif katlanıyor. Normalde zamansızlıktan konu açamıyordum ama festival olup da bu özel günleri kaçırmak olmuyor. Bir de aslında modelleri ilk defa tanıtıyor olduğum için, herzamanki gibi anlatımı bol bir detay açıklaması yapamadım. Bu da yine zamansızlığın bir getirisi maalesef. Yoksa, yine CMC Porsche 901 konusunda olduğu gibi uzunca detaylara ver vererek anlatmam gereken bir araç ikilisiydi bu SSKL'ler de... Umarım başka bir şekilde onu da yaparız ve bu gece yine birşeyler hazırlayacağım. Tekrar teşekkürler...
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 29 Arl 2011, 04:38

Kenan gecenin bu saatinde gözler açıldı faltaşı gibi,o gün figürlerle biraz dalga geçtik ama mükemmel bir mizansen olmuş ellerine sağlık diyorum kutluyorum... :smile: :smile: :smile:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 30 Arl 2011, 02:05

MAKOSHARK yazdı:Kenan gecenin bu saatinde gözler açıldı faltaşı gibi,o gün figürlerle biraz dalga geçtik ama mükemmel bir mizansen olmuş ellerine sağlık diyorum kutluyorum... :smile: :smile: :smile:

Ayenn Deniz abi, figürlerle olan makara çok komikti ki Bora'nın onlarla alakalı canlandırmalarını unutamadığım için Borayı özel aradım ve sen nasıl bir adamsın diye sordum; hala gülüyorum diye...

Ama Deniz abi zaten bir Schuco'cuyum ama senin de beğenip, "almazsan ben alıcam" demen direkt olarak atlamama sebep oldu bu parçalara ki iyiki de almışız vallahi. Bir grup daha var alınması hgereken ki epey kalabalık ve bu sefer yakıt kulesi,fotoğrafçı ve damalı bayrak sllayan eleman ile tabela tutan eleman da hepsi bir arada. kesin olarak katmam lazım onu da...
Beğenmene sevindim abicim, çok teşekkürler yorumun için.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

Önceki

MERCEDES

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir