1/18 SCHUCO UNİMOG BAUSATZ / DEMONTE (Mercedes-Benz Özel)

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: 1/18 SCHUCO UNİMOG BAUSATZ / DEMONTE (Mercedes-Benz Özel

İletiYazar: gokhan derli » 31 Arl 2011, 11:09

Kenan, fevkaladenin fevkinde bir paylaşım. :lol: Resmen bayıldım. Zaten senin paylaşımların bana hep arkadaşların dediği gibi 'belgesel' tadında gelir. Malik'in de dediği gibi Vespa, T1 minibus ile çekilen fotoğraf acayip güzel, sanki o yıllara gidiyor insan. Vespa kullanıcısı:' Abi bir sorun mu var?
Unimog şoförü abimiz: 'Yok abi, bir ses geliyor da ona baktım' sanki hakikaten bir muhabbet ortamı vamış gibi.. Bu arada viski şişelerinin arka fon olarak bu kadar hoş görünebileceğini düşünmezdim.. Ellerine sağlık kardeşim, mükemmel bir paylaşım olmuş.. :+1:
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 31 Arl 2011, 13:52

Öncelikle böylesine güzel bir çalışmaya başlamana vesile olmak benim için bir onurdur sevgili Kenan abim. :sun:

Sonrasında yine her zamanki gibi detaylı açıklamalarınla ve fotoğraflarınla herkes gibi zevkle okudum. Ayrıca bu sefer de bende kıskandım. Aldığın (...) dükkanda sürekli görüyordum bir kaç sefer açmaya da yeltenmiştim amma ve lakin bir türlü nedendir bilinmez kısmet olmadı. Hatta şöyle olmuştu sanırım, ben elime aldığımda sevgili (...) abi onlar kit dediğinde bende herkes gibi plastik olduğunu düşünüp vazgeçmiştim. Sen aldıktan sonraki ilk konuşmamızda da bunu belirttiğinde oldukça üzüldüğümü de belirtmiştim. Tabi alsam o kadar çok ve küçük parçaları nasıl birleştireceğimi bilemezdim; biraz da tez canlı olduğum için... :lol: Ama fotoğraflardaki son halini görünce senin adına sevindim, kendi adıma üzüldüm. :cry1: Senin unimogları toplu haldeki fotoğraflarını görmek lazım Kenan abim. Ayrıca siparişini verdiğin unimoglarında merakı içerisindeyim.

Ellerine sağlık abicim :wink1:
Resim
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mehmet
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1900
ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 31 Arl 2011, 19:34

gokhan derli yazdı:Kenan, fevkaladenin fevkinde bir paylaşım. :lol: Resmen bayıldım. Zaten senin paylaşımların bana hep arkadaşların dediği gibi 'belgesel' tadında gelir. Malik'in de dediği gibi Vespa, T1 minibus ile çekilen fotoğraf acayip güzel, sanki o yıllara gidiyor insan. Vespa kullanıcısı:' Abi bir sorun mu var?
Unimog şoförü abimiz: 'Yok abi, bir ses geliyor da ona baktım' sanki hakikaten bir muhabbet ortamı vamış gibi.. Bu arada viski şişelerinin arka fon olarak bu kadar hoş görünebileceğini düşünmezdim.. Ellerine sağlık kardeşim, mükemmel bir paylaşım olmuş.. :+1:

Kıvanç verdiniz Gökhan abicim; ah keşke bu son İstanbul buluşmamıza sen de iştirak ederek onur verseydin de doya doya sohbet etseydik ve bu figür setlerinin ikisini de CYG'ye girdiğimizde görünce, nasıl kaptığıma şahit olsaydın ve sevincime şahit olsaydın ne yi olurdu. Figürler gerçekten çok yerinde oldu, insana böyle şeyler denk gelince öyle iyi oluyor ki!
Ancak figürlerdeki diyalog ortamına yaptığın yorum, tam da almak istediğim neticeyi getirecek biçimde bir iş çıkarttığımı ortaya koydu. Çünkü Önceki SSKL (CMC) paylaşımımda da kullandığım bu figürlerde, Vespa'yı tutan adam yarış pilotu; diğerleri ise teknisyendi. Şimdi bu Unimog'lu fotoda paylaşınca da bana şey gibi geldi; sanki teknisyenler emekli olmuş, pilot bir kaç yıl içinde aldığı başarısız neticelerden dolayı bunalıma girip hafif bunamış ve bu eski arkadaşlarını terketmeyip sıkboğaz ediyor ve onları, işleri arasında lafa tutuyormuş gibi geliyordu hep. :smile7: Gülelim diye yazmadım, gerçekten bu hissi verdi ama senin o sohbet ortamını görmüş olman ve o yönde yorum yapman; yanlış bir iş yapmadığımı gösterdi ve sevindim sayın abicim. :smile5: Uuzun oldu biraz ama cevaben yazmak zaruri idi...
İlk başta viski şişelerinin bu kadar ilgi odağı olacağı aklıma gelmezdi abicim ama bence de hoş görünüyor. Son olarak bir tane de beyaz Martini ekledim ki, yakında gelecek olan güzelliğe uyum sağlasın diye. :drinksb:
Onur verdin ve kıvanç duydum sevgili Gökhan abim, ağızına sağlık...

ibadeath41 yazdı:Öncelikle böylesine güzel bir çalışmaya başlamana vesile olmak benim için bir onurdur sevgili Kenan abim. :sun:

Sonrasında yine her zamanki gibi detaylı açıklamalarınla ve fotoğraflarınla herkes gibi zevkle okudum. Ayrıca bu sefer de bende kıskandım. Aldığın (...) dükkanda sürekli görüyordum bir kaç sefer açmaya da yeltenmiştim amma ve lakin bir türlü nedendir bilinmez kısmet olmadı. Hatta şöyle olmuştu sanırım, ben elime aldığımda sevgili (...) abi onlar kit dediğinde bende herkes gibi plastik olduğunu düşünüp vazgeçmiştim. Sen aldıktan sonraki ilk konuşmamızda da bunu belirttiğinde oldukça üzüldüğümü de belirtmiştim. Tabi alsam o kadar çok ve küçük parçaları nasıl birleştireceğimi bilemezdim; biraz da tez canlı olduğum için... :lol: Ama fotoğraflardaki son halini görünce senin adına sevindim, kendi adıma üzüldüm. :cry1: Senin unimogları toplu haldeki fotoğraflarını görmek lazım Kenan abim. Ayrıca siparişini verdiğin unimoglarında merakı içerisindeyim.

Vallahi Mehmet'cim Allah mı razı gelmedi nedir! İyi ki almamışsın çünkü, siyahın üzerine bir de bunu yapıyor olduğunu görmem ve hem de buradan alınmış olması, -ki ben de tam dışarıdan sipariş veriyordum bu kit'i- :@ çatlatırdı beni. :lol: Şaka bir yana sevgili kardeşim, senin birşeylere vesile olduğun vakit, onur duyduğunu yazman da bana büyük gurur verir; çok çok teşekkür ederim, içten ve nazik ifadelerin için.
Toplu fotoları da inşallah o -belki görmüşsündür- mavi renkli U401 Seilwinde ve grau renkli U401 Westfalia gelince yapmak istiyorum. Bu kit'i toplama işi ise gerçekten kolay olmadı Mehmet, çünkü boyasız çok fazla parçası vardı! Çileden çıkmadım değil, çünkü her bir parçanın yerini tespit eder etmez, anında boyayıp, kurumasını bekleyip, öyle monte etmek gibi fena bir iş! "Ben de toplu halde boyarım" diyemiyorsun çünkü hangi parça nerenin bilinmediği ve ancak şablon-şema
marifetiyle tespit edildiği için, mecburen "tek tek boyama" yöntemini uygulamak gerekiyor. Yani gerçekten zaman ve sabır + alet edavat - bilgi lazım... Çünkü kimi kısımlar bir kerelik ve hata affetmeyen, hayati işlerdi ki bunu açıklamalı olarak yazamamıştım vakitsizlikten.
"Kendi adıma üzüldüm" diye cümle kurduğunda ise ben de üzülürüm kardeşim, çünkü bir de bu tenteli kasa 401'den bir şekilde sana da -demonte olmayan- buluruz; siyah makinenin yanına eklersin mis gibi, iki çeşit olur inşallah...
Teşekkür ederim, bunca iyi dileklerin ve yorumun için...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 3:
Emre E., gokhan derli, ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 31 Arl 2011, 19:51

Kaç parçayı dışarda bıraktın açık söyle Kenan :lol:

:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 31 Arl 2011, 19:55

gearbox yazdı:
ibadeath41 yazdı:Öncelikle böylesine güzel bir çalışmaya başlamana vesile olmak benim için bir onurdur sevgili Kenan abim. :sun:

Vallahi Mehmet'cim Allah mı razı gelmedi nedir! İyi ki almamışsın çünkü, siyahın üzerine bir de bunu yapıyor olduğunu görmem ve hem de buradan alınmış olması, -ki ben de tam dışarıdan sipariş veriyordum bu kit'i- :@ çatlatırdı beni. :lol: Şaka bir yana sevgili kardeşim, senin birşeylere vesile olduğun vakit, onur duyduğunu yazman da bana büyük gurur verir; çok çok teşekkür ederim, içten ve nazik ifadelerin için.
Toplu fotoları da inşallah o -belki görmüşsündür- mavi renkli U401 Seilwinde ve grau renkli U401 Westfalia gelince yapmak istiyorum. Bu kit'i toplama işi ise gerçekten kolay olmadı Mehmet, çünkü boyasız çok fazla parçası vardı! Çileden çıkmadım değil, çünkü her bir parçanın yerini tespit eder etmez, anında boyayıp, kurumasını bekleyip, öyle monte etmek gibi fena bir iş! "Ben de toplu halde boyarım" diyemiyorsun çünkü hangi parça nerenin bilinmediği ve ancak şablon-şema
marifetiyle tespit edildiği için, mecburen "tek tek boyama" yöntemini uygulamak gerekiyor. Yani gerçekten zaman ve sabır + alet edavat - bilgi lazım... Çünkü kimi kısımlar bir kerelik ve hata affetmeyen, hayati işlerdi ki bunu açıklamalı olarak yazamamıştım vakitsizlikten.
"Kendi adıma üzüldüm" diye cümle kurduğunda ise ben de üzülürüm kardeşim, çünkü bir de bu tenteli kasa 401'den bir şekilde sana da -demonte olmayan- buluruz; siyah makinenin yanına eklersin mis gibi, iki çeşit olur inşallah...
Teşekkür ederim, bunca iyi dileklerin ve yorumun için...

Kendi adıma üzüldüm ... diyerek giden cümlemi geri alıyorum o zaman abicim ve senin almana daha çok sevindim neticede aradığın bir parça ve temanın tamamlanmasına az kalmışken buna engel olmak istemezdim fırsatlar önündeyken. :celeb:

Böylesine hoş, samimi ve içten cevabın için de ben teşekkür ederim. :sapka:

Kenan abi sen mavi u401 mi dedin! :cry1: Harika bir parça rengi fevkaladenin fevkinde... :kamyon: Gri renkli olanında jantları yanılmıyorsam kırmızı ile müthiş bir uyum içindelerdi. Derinden bir offf çekiyorum, harikasın abicim. Umarım bir gün bu güzellikleri canlı canlı da görebilirim. :wasntme:
Ayrıca geçenlerde rastladığım ve sanırım dealer üretimli u401 tatlı bir sarı Deutsche Post versiyonu vardı sende ondan mevcut mu? Mevcut ise paylaşmışsan veya fotoğrafları varsa en yakın zamanda görmek isterim. Ben ayrıntılı resimlerini bulamadım ama elimde sadece alttaki fotoğraf var. :happy:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Tenteli bir 401 için uygun zamanı kolluyorum. :lol:
Resim

mesaj için ibadeath41 teşekkür aldı- 2:
Emre E., Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

ibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yokibadeath41 rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 31 Arl 2011, 21:34

sui_cast yazdı:Kaç parçayı dışarda bıraktın açık söyle Kenan :lol:

:+1:

:laughing: Di mi?? Nasıl güldüm anlatamam Bahadır akşam akşam... Yaparken bu benim de aklıma gelmişti; "bi kaç parça dışarda kalsa ne komik olur" diye... Ancak yine de kalmadı diyemem ama şemada no'su ya da resimdeki yeri olmadığı halde şablonlarda bulunan parçalar olmuştu! :fiskos: E bana ne onlardan da artık! :yuppi:

Resim

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

Mehmet! :sad1: Bak kardeşimiz dedik, sevdik, yeri geldi hürmet ettik. Ama bu nedir şimdi bana söyler misin? Birincisi bunu ilk defa görüyorum; ikincisi bunu yüzde yüz bulamayacağım için balım belada, üçüncüsü neden bundan haberim hiç ama hiç olmadı ve dört; ben şimdi ne yapacağım?

:cry1: Yahu hem de Alman PTT'si ... O kadar orijinal ve o kadar mükemmel ki! Panjurunun siyahı yeter yahu ne diyeyim bilemedim. :dash1:

Yılbaşı gecesindeyiz Mehmet fakındasın di mi; bu yapılmaz! :punish: Çevremdeki insanlar "no'ldu" diye başıma toplandılar. :lol: Birşey yok diyorum inanmıyorlar. Nasıl bir ifade aldıysa suratım. Suratımı göremedim ama iki avucumu şakaklarımı kaparcasına bilgisayara bakıyor olunca, ben olsam ben de merak ederim ne oldu diye.

:knuppel: Yok sana ne İmola red, ne de Melbourne red Mehmet. Anladın sen onu... Dua et de bu Bundes Post, yeni üretilmiş bir parça olsun; eskiyse bunu bulmak imkansız ötesidir... :cry1:

Ama Mehmet içimden bir ses bunun yeni olduğunu söylüyor; çünkü daha önce görmemiş olmam imkansız ve bu aralar "Alman Postası" modelleri patlama yaptı ne hikmetse. Umarım yenidir ve inşallah bulur da alırız. :friends: Sayende ikinci Unimog depreşmesini yaşıyorum yılbaşı yılbaşı kardeşim. Ellerin sağlık bu haber için... :drinksb:
Resim

mesaj için Kenan Şavklı teşekkür aldı- 2:
ibadeath41, sui_cast
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: ibadeath41 » 31 Arl 2011, 21:51

gearbox yazdı:
Resim

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

Mehmet! :sad1: Bak kardeşimiz dedik, sevdik, yeri geldi hürmet ettik. Ama bu nedir şimdi bana söyler misin? Birincisi bunu ilk defa görüyorum; ikincisi bunu yüzde yüz bulamayacağım için balım belada, üçüncüsü neden bundan haberim hiç ama hiç olmadı ve dört; ben şimdi ne yapacağım?

:cry1: Yahu hem de Alman PTT'si ... O kadar orijinal ve o kadar mükemmel ki! Panjurunun siyahı yeter yahu ne diyeyim bilemedim. :dash1:

Yılbaşı gecesindeyiz Mehmet fakındasın di mi; bu yapılmaz! :punish: Çevremdeki insanlar "no'ldu" diye başıma toplandılar. :lol: Birşey yok diyorum inanmıyorlar. Nasıl bir ifade aldıysa suratım. Suratımı göremedim ama iki avucumu şakaklarımı kaparcasına bilgisayara bakıyor olunca, ben olsam ben de merak ederim ne oldu diye.

:knuppel: Yok sana ne İmola red, ne de Melbourne red Mehmet. Anladın sen onu... Dua et de bu Bundes Post, yeni üretilmiş bir parça olsun; eskiyse bunu bulmak imkansız ötesidir... :cry1:

Ama Mehmet içimden bir ses bunun yeni olduğunu söylüyor; çünkü daha önce görmemiş olmam imkansız ve bu aralar "Alman Postası" modelleri patlama yaptı ne hikmetse. Umarım yenidir ve inşallah bulur da alırız. :friends: Sayende ikinci Unimog depreşmesini yaşıyorum yılbaşı yılbaşı kardeşim. Ellerin sağlık bu haber için... :drinksb:

Abicim bilseydim hiç dile getirmezdim şimdilik yeri gelmişken söyleyeyim dedim. Bu konu olmasaydı da yakında sana bu konu ile ilgili danışacaktım nasıl buluruz diye. Yılbaşı yılbaşı olmadı hakikaten, çok özür dilerim. Şu an için sanırım tek temennimiz yeni bir üretim olması ki eğer düşüncemiz bu yönde doğrulanırsa sevindiri bir haber. Umarım böyledir. Yoksa başıma gelecekleri düşünemiyorum. :shocked3:

Siyah panjur ve siyah jantların tatlı bir sarıyla bütünleşmesi hemde u401 olunca böylesine keyfe doyum olmayan bir fotoğraf... :dash1:

Mesajımı gördüğün andaki içinde bulunduğun durumu çok güzel ifade etmişsin ama üzüldüm abicim. Tekrar söylüyorum umarım yeni üretimdir ve ediniriz bu güzelliği. :whew:

"Yok sana ne İmola red, ne de Melbourne red Mehmet." amanın Kenan abi :sweat:

Bir şey daha var bunu söylemeli miyim bilmiyorum ama onu daha sonra konuşuruz artık. :celeb:

Son olarak ben sürekli takip ediyorum abicim görür görmez anında haberdar ederim telefondan. :call:
Resim

mesaj için ibadeath41 arkadaşımıza teşekkür edenler:
Kenan Şavklı
Kullanıcı avatarı
ibadeath41
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İletiYazar: Kenan Şavklı » 31 Arl 2011, 22:16

Mehmet yok abicim; yani ben bitirdim, alacak kalmadı derken sen bana elin görülmemiş Post'unu gönderiyorsun! Bunu almazsam İmola ya da Melbourne zor. Bu moralle sanat işi icra edilebilir mi! :lol:

İnşallah çıkar karşmıza kardeşim diyeceğim ama zor gibi. Çünkü Schuco bu 1/18 Unimog serisinin üretimini bitirdi; yani yeni bir gelişme olmadıysa... Ama inşallah olmuştur; yani ne bilim; Alman Postaları 200. yılını kutluyordur, herkes o konuda coşmuştur ve Schuco da bu konuda üzerine düşeni yapmıştır vs. vs... :blush: Umut işte... Çünkü Minichamps'in 1/18 ölçekli L6600 kamyonunun da aynı bu renk kombinasyonunda Deutsche Post versiyonu vardı... Birileri getirmiş, satış sitesinde satıyordu da ama bu Unimog 401 yoktu.

Herşey gönlümüzce olsun Mehmet...
Resim

mesaj için Kenan Şavklı arkadaşımıza teşekkür edenler:
ibadeath41
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

MERCEDES

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir