2008 Mercedes-Benz C-Klasse Avantgarde - [1:18 Autoart]

Yetkili: BuRaK-B, G.HEPARSLAN

Re: 2008 Mercedes-Benz C-Klasse Avantgarde - [1:18 Autoart]

İletiYazar: toxic » 27 Arl 2011, 23:28

Asil,şık,çok güzel model Burak abi :bye:

mesaj için toxic arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
toxic
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Hüseyin Kayar
1/18 Model Sayısı: 16
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 20
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 35
Rep Puani: 840
toxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yoktoxic rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Arl 2011, 01:03

Knight_Rider yazdı:şimdi bak olmadı yani bunlar ne? otoparkına suikast düzenleyecem yakında :grin: benim otoparkımda bitmek üzere benim otoparkım seninkini döver :grin:
dikkat ettiysen yorum yapamıyorum o derece mükemmeller hocam... zaten başımıza bi festival çıkardın yetmediği gibi :grin: :grin:
emeğine sağlık hocam :smile: :nod:

Beğendiğine sevindim Mehmet Hocam, yeni festivaller de yeni özel paylaşımlar dileğiyle... :drinksb:

MAKOSHARK yazdı:Tarzına ve estetiğine bayıldığım bir model ve Mercedes bu modelle birçok rakibinin kalbine korku sarmayıda başardı,uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunarak bir çoğumuzun hayranlığını kazandığı bir model üretti...Teşekkürler bu güzel paylaşım için kardeşim... :smile: :smile: :smile:

Ben teşekkür ederim Abi, AA keşke yeni kasa AMG'yi üretse, yanına süper olur... :inlove: Görüşmek üzere.. :sapka:

toxic yazdı:Asil,şık,çok güzel model Burak abi :bye:

Teşekkür ederim kardeşim :friends:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: masato » 28 Arl 2011, 23:54

BuRaK-B yazdı:
masato yazdı:Otoparkını özlemiştim doğrusu Burak... :tey: Güzel kareler çıkmış ortaya.... :tey: Yeni modelini iyi günlerde keyif ile seyireyle... :tey: Paylaşım için teşekkürler... :tey:

Teşekkürler Alper, niyetim dış mekan çekimiydi aslında ancak hafta sonu İstanbul'un hava şartları buna engel oldu. Bende otoparkımı bir güzel temizledim, gerekli aydınlatma bakımlarını da yaptıktan sonra özlediğim çekimlere geçtim. Artık senden de güzel bi diorama bekleyelim derim, malum trailer için bir aile lazım :wink1:

Valla bende ufak bir otopark dioraması yapmıştım ama seninki kadar iyi değil tabii... :tey: Trailer için aklımda başka bir proje var ama istediğim modeli bulmak biraz zaman alacak sanırm... :tey:
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: malikaltindis » 29 Arl 2011, 03:13

Burak yine döktürmüşsün.Model çok şık. 1:1 konusunda da makyaj öncesi modellerin içi çok kötüydü,makyajdan sonra bambaşka bir hale getirmişler.Şimdi hiç bir eksiği kalmadı; fiyatına göre tam alınacak araba diyorum,her kuruşunu hak ediyor. Tek eksi yanı çok fazla görüyoruz yollarda ama o da bi önceki cümlem sebebi ile kaçınılmaz.
Resim

mesaj için malikaltindis arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
malikaltindis
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: malik
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1160
malikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yokmalikaltindis rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 30 Oca 2012, 13:22

Sana artık fotoğraf kosunda birşey söylemek istemiyorum bu işte prof olmuşsun valla :y:
Model güzel ama benim tercihim AMG versiyonundan olurdu. Tabi ben bir supercars'cı olduğumdan bu model bana basit kaçıyor :lol:
İyi günlerde sergilemen dileğimle :handshake: :nazar:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5240
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 04 Oca 2014, 12:48

İŞte kaçırdığım paylaşımlardan birisi..Ne yapıyormuşum ben acaba sen bu modeli paylaşırken Burak :lol:

Cidden çok hoş.. Allah'tan ben de grisini edinebildim de bir nebze rahatladım.. W123'ümüz de ortakmış bu arada

Teşekkürler güzel fotoğraflar için..
:y:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/43 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 04 Oca 2014, 21:08

sui_cast yazdı:İŞte kaçırdığım paylaşımlardan birisi..Ne yapıyormuşum ben acaba sen bu modeli paylaşırken Burak :lol:

Cidden çok hoş.. Allah'tan ben de grisini edinebildim de bir nebze rahatladım.. W123'ümüz de ortakmış bu arada

Teşekkürler güzel fotoğraflar için..
:y:

Teşekkürler Bahadır, evet kaçmış gözünden :lol: Mercedes Festivali'nde paylaşmıştım halbuki. Bu rengi çok yakıştırırım aslında ancak grisini tercih ederim, bana da bu kısmetmiş. 1:1'i artık çoğu kişinin altında olsa da, yine de çok beğeniyorum doğrusu, güzel araba :good2:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: ali çaglar » 23 Şub 2015, 20:16

Bu ne güzel bir modelmiş hayran kaldım sevgili Burak abi çok güzel iyi günlerde sergilenmesi dileğiyle
Ali Çaglar Gül

mesaj için ali çaglar arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
ali çaglar
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ali Çaglar Gül
1/18 Model Sayısı: 9
1/24 Model Sayısı: 6
1/43 Model Sayısı: 50