1967 Ford Mustang Shelby GT 500 - AUTOart -

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: 1967 Ford Mustang Shelby GT 500 - AUTOart -

İletiYazar: Berent TURAN » 01 Arl 2015, 14:22

O kadar kaliteli bir paylaşım ki... Hayran kalmamak elde değil. Model zaten başlı başına bir yapıt.. ve kesinlikle kırmızı diyorum. Shelby olması apayrı bir güç katıyor elbette. Lift seti ile bu zevk ikiye katlanmış. :smile: Model odaklı, sade ve yalın çekimler.. İnsanın baktıkça bakası geliyor kardeşim. Paylaşımında vermiş olduğun bilgilendirmeler içinse ayrıca teşekkürler. En güzel günlerde sergilensin.. :wink1:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Alper GÖÇENER » 02 Arl 2015, 13:31

Kesinlikle enfes bir paylaşım ve süper fotoğraflar, her tanıtımında ne kadar özverili davranıp ne kadar emek harcadığın o kadar belli ki zaten herkes tarafından da takdir edilmesi de bunun en büyük göstergesi, defalarca baktım sonra yeniden baktım ağzı açık bırakan tarzda bir model ve tanıtım da harika, garaj ekipmanlarından sonra da figürlerle yaptığın çekimler de seninle özleşleşecek gibi duruyor kardeşim emeğine sağlık, iyi günlerde sergile.
Resim

mesaj için Alper GÖÇENER arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Alper GÖÇENER
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Alper
1/18 Model Sayısı: 45
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 7
Toplam Model Sayısı: 52
Rep Puani: 2120
Alper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yokAlper GÖÇENER rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 02 Arl 2015, 22:03

E.Uca yazdı:Musa güzel modellerinin hızına yetişemiyoruz...

İlk olarak model çok güzel ve detaylar ki özellikle lift çok çok güzel enstantane yaratmış. İkinci olarak mükemmel fotoğraf çekiyorsun tebrik ediyorum seni...

Erman Hocam sırada neler var bekleyen bir bilsen. Isıtacağım içinizi kışın :smile: İşin şakası bir yana beğendiğine çok sevindim cidden. Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim hocam... :drinksb:

Berent.t yazdı:O kadar kaliteli bir paylaşım ki... Hayran kalmamak elde değil. Model zaten başlı başına bir yapıt.. ve kesinlikle kırmızı diyorum. Shelby olması apayrı bir güç katıyor elbette. Lift seti ile bu zevk ikiye katlanmış. :smile: Model odaklı, sade ve yalın çekimler.. İnsanın baktıkça bakası geliyor kardeşim. Paylaşımında vermiş olduğun bilgilendirmeler içinse ayrıca teşekkürler. En güzel günlerde sergilensin.. :wink1:

Kardeşim öncelikle güzel yorumun için çok teşekkür ederim. Yaptığım paylaşım bu şekilde yorumlar alınca daha da şevkleniyorum desem yalan olmaz. Ama artık şöyle bir gerçek var senin de benimde modelleri kutudan çıkarıp vitrine salmamız lazım. Benim bu yıl evlilik durumları bir geçsin vallahi yaptıracam kararttım gözümü...
Tekrar çok teşekkür ederim kardeşim, beğendiğine çok sevindim... :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: chrono » 05 Arl 2015, 21:12

bu güzel sunum için teşekkür ederim. bu çekimlere yardımcı olan parçalar ve bende de mevcut ve hepsi birbirinden kıymetli modeller. güzel günlerde sergilemeni dilerim.

mesaj için chrono arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
chrono
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Güney
1/18 Model Sayısı: 80
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 16
Rep Puani: 3740
chrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yokchrono rep puani yok

İletiYazar: GOKHANN » 06 Arl 2015, 20:40

Kardeşim yine harika bir model ve mükemmel fotoğraflar ile karşımızdasın... Autoart'ın gerçekten çok iyi bir üretimi bu model rengi,şeritleri,kalıp,modelleme iç mekan hele o direksiyon mükemmel tek kelime ile harika motor detayı lane kadar olmasada sonuçta o bir Shelby... Fotoğraflar yine katalog tadında nefis kareler yakalamışsın ekipmanlar ve lift ile çektiğin fotoğraflar görselliği üst seviyeye çıkarmış tebrik ederim... İyi günlerde keyif ile sergilemeni dilerim kardeşim.... :+1: d
Resim

mesaj için GOKHANN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
GOKHANN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 21
1/24 Model Sayısı: 1
Rep Puani: 1065
GOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yokGOKHANN rep puani yok

İletiYazar: Berent TURAN » 07 Arl 2015, 10:14

Biz evlendik, hala salamadık vitrine Musa. Ben anlamadım bu işi kardeşim.. :lol:

Bu arada Allah kolaylık versin kardeşim. Tatlı telaşeler gerçi ama stresi bir başka. Dediğin gibi bir düzenini kur, ondan sonra ya sen ya da ben artık birbirimizi şevklendirelim bu konuda.. :smile:

mesaj için Berent TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Berent TURAN
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Berent TURAN
1/18 Model Sayısı: 61
Rep Puani: 2840
Berent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yokBerent TURAN rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 07 Arl 2015, 21:27

Alper GÖÇENER yazdı:Kesinlikle enfes bir paylaşım ve süper fotoğraflar, her tanıtımında ne kadar özverili davranıp ne kadar emek harcadığın o kadar belli ki zaten herkes tarafından da takdir edilmesi de bunun en büyük göstergesi, defalarca baktım sonra yeniden baktım ağzı açık bırakan tarzda bir model ve tanıtım da harika, garaj ekipmanlarından sonra da figürlerle yaptığın çekimler de seninle özleşleşecek gibi duruyor kardeşim emeğine sağlık, iyi günlerde sergile.

Kardeşim benim, güzel ve içten yorumun için çok teşekkür ederim. Bizim önceki paylaşımlarımız ve güncel paylaşımlarımız arasındaki fark çok benzer. Zaten her zaman konuştuğumuz gibi bu hobinin zevki de bu şekilde çıkıyor. Modeli sende yakinen biliyorsun ki sende de en güzel Shelby rengi var. :good2: Garaj ekipmanları ile çekim yapmak süre bakımından yorucu olsa da dediğim gibi zevki burada bence. En yakın zamanda sende de göreceğimden hiç şüphem yok. :drinksb: :friends:

chrono yazdı:bu güzel sunum için teşekkür ederim. bu çekimlere yardımcı olan parçalar ve bende de mevcut ve hepsi birbirinden kıymetli modeller. güzel günlerde sergilemeni dilerim.

Çok teşekkür ederim Güney, sende yakinen biliyorsun modeli. Hatta benim AUTOart'ı seçmemdeki büyük nedenlerden biri senin geçmiş yıllarda açmış olduğun karşılaştırma konusu. Halen forum üyelerine fikir veren bir çalışma. :good2: İşte forumların değeri burada ortaya çıkıyor. Ekipmanlarda almak istediğim parçalar var, özellikle beyaz mavi olan Shelby trailer seti de eklemek istiyorum. Bakalım ne zaman kısmet olacak... :drinksb:

GOKHANN yazdı:Kardeşim yine harika bir model ve mükemmel fotoğraflar ile karşımızdasın... Autoart'ın gerçekten çok iyi bir üretimi bu model rengi,şeritleri,kalıp,modelleme iç mekan hele o direksiyon mükemmel tek kelime ile harika motor detayı lane kadar olmasada sonuçta o bir Shelby... Fotoğraflar yine katalog tadında nefis kareler yakalamışsın ekipmanlar ve lift ile çektiğin fotoğraflar görselliği üst seviyeye çıkarmış tebrik ederim... İyi günlerde keyif ile sergilemeni dilerim kardeşim.... :+1: d

Sende de kesinlikle olması gereken bir parça bu. Özellikle mavisi senin 68'le beraber muhteşem duruyorlar, yakın bir arkadaşımda mevcut olduğundan kesinlikle mavi diyorum. :good2: :smile: Diğer ekipmanları da senin yavaş yavaş edineceğini düşünüyorum. İçten ve güzel yorumun için teşekkür ederim kardeşim. :drinksb: :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 07 Arl 2015, 21:29

Berent.t yazdı:Biz evlendik, hala salamadık vitrine Musa. Ben anlamadım bu işi kardeşim.. :lol:

Bu arada Allah kolaylık versin kardeşim. Tatlı telaşeler gerçi ama stresi bir başka. Dediğin gibi bir düzenini kur, ondan sonra ya sen ya da ben artık birbirimizi şevklendirelim bu konuda.. :smile:

Vallahi kardeşim, vitrin işi belkide model alımından daha zor. Aslında birkaç model almasak güzel bir vitrin yaptırabiliriz ama demek ki biz yaptıracağımız vitrine karar veremedik. :lol: :lol: Aynen şu önümüzdeki yılı da atlatalım eş zamanlı yaptıralım vitrinlerimizi... Çünkü adım atmazsak bu gidişle sen amerikana bende Porsche'ye başlayacaz deyim sana... :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Berent TURAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Önceki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir