ANADOL A1 1/43

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

Re: ANADOL A1 1/43

İletiYazar: BuRaK-B » 28 Kas 2016, 23:29

Gökhan Abi çok güzel bir model gerçekten. Senin gibi bir 43 koleksiyonerinde de olması harika. İyiki edinebilmişsin. İlk tanıtımlarda fotoğraflarda rengini çok cezbedici bulmamıştım ama canlı inceleyen biri olarak kesinlikle süper bir seçim yaptıklarını söylemeliyim. Kalıp üretildi nasılsa, gönlüm bebe mavisinden geçiyor, inşallah başka renklerinin üretimini de görürüz ve ekleriz koleksiyonlarımıza. Tabi yanında STC üretimi de bingo olurdu.. :inlove:
Keyifle sergile. :syg:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 6
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 29 Kas 2016, 00:09

Anadol yazısının ince işçiliği yeter :y:

:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
gokhan derli
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 64
1/43 Model Sayısı: 2
1/64 Model sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 67
Rep Puani: 8145
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 29 Kas 2016, 22:06

BuRaK-B yazdı:Gökhan Abi çok güzel bir model gerçekten. Senin gibi bir 43 koleksiyonerinde de olması harika. İyiki edinebilmişsin. İlk tanıtımlarda fotoğraflarda rengini çok cezbedici bulmamıştım ama canlı inceleyen biri olarak kesinlikle süper bir seçim yaptıklarını söylemeliyim. Kalıp üretildi nasılsa, gönlüm bebe mavisinden geçiyor, inşallah başka renklerinin üretimini de görürüz ve ekleriz koleksiyonlarımıza. Tabi yanında STC üretimi de bingo olurdu.. :inlove:
Keyifle sergile. :syg:

Burak, ben de rengine bayıldım.. Çok güzel, rahatlatıcı bir renk seçmişler.. :lol: Ben daha önce de belirttiğim gibi, STC'yi sanki görecekmişiz gibi düşünüyorum, bakalım ne olacak? Çok teşekkür ederim Burak güzel yorumun için..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1590
Rep Puani: 3930
gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 29 Kas 2016, 22:07

sui_cast yazdı:Anadol yazısının ince işçiliği yeter :y:

:+1:

Bahadır, unuttuğum Rep'i bana kazandırdığın için teşekkürler, Valla nostalji oldu, artık yok maalesef böyle şeyler.. :smile: Çok teşekkürler tekrar Bahadır..
Resim

mesaj için gokhan derli arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

gokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yokgokhan derli rep puani yok

İletiYazar: srht » 30 Kas 2016, 15:24

Enfes bir model ve ilk kez bu kadar detaylı fotolarını gördüm.

Renk ve ANADOL yazısının işçiliğine bayıldım.

Çıktığı günden beri yolunu gözlüyorum ben de siparişi verdim. Başka renkleri de çıkarsa seriye dahi gidilebilicek bir model.:)

Hayırlı olsun Gökhan Abi. Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5610
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: gokhan derli » 30 Kas 2016, 19:22

srht yazdı:Enfes bir model ve ilk kez bu kadar detaylı fotolarını gördüm.

Renk ve ANADOL yazısının işçiliğine bayıldım.

Çıktığı günden beri yolunu gözlüyorum ben de siparişi verdim. Başka renkleri de çıkarsa seriye dahi gidilebilicek bir model.:)

Hayırlı olsun Gökhan Abi. Güzel günlerde sergilemen dileğiyle.

Serhat, gerçekten bize ait bir otomobilin amblemi bile ne güzel görünüyor göze... :smile: Başka renklerinin çıkacağını düşünmüyorum, ama dediğim gibi STC'yi bekliyorum inatla.. :lol: Hayırlı olsun diyeyim ben de Serhat.. Çok teşekkürler..
Resim
Kullanıcı avatarı
gokhan derli
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Önceki

1/43 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir