MERCEDES ML 350 / SAHİL

Dış Mekan Çekimlerinizi Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz..

Yetkili: G.HEPARSLAN

Re: MERCEDES ML 350 / SAHİL

İletiYazar: Paraf » 07 Kas 2008, 22:22

Kendim çamura yatarım resim çekmek için ama o küçük, beyaz, şirin, estetik, temiz modeli çamura süremem. :laug:
Dış mekan resim çekebilen arkadaşları da yürekten kutluyorum. :clap:
Paraf
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 09 Kas 2008, 23:34

Paraf yazdı:Sayın Admin bu konuda fikrimi değiştirebilir misiniz bilemiyorum ama şimdilik iç mekanlarla idare etmeyi düşünüyorum çünkü henüz kıyıp da modelimi kirletemiyorum. :laug:
Hatta kutusunun yan tarafı açılmaya başlıyor diye kutusunu bile açmadan gösteriyorum. Zamanla ben de normale dönerim heralde :laug: ama bu model ilk göz ağrısı olarak biraz daha özeni hak ediyor.

Bencede en güzelini yaparsınız,biraz egoistçe gibi olacak ama herzaman temiz kalmasından yanayım modellerimin :laug:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Paraf » 10 Kas 2008, 00:15

Egoistlik değil de kıyamamaktan kaynaklanıyor yoksa herkesle paylaşmak güzel bir olay. Dış çekim yapanları daha bir takdirle karşılar oldum bu arada farkındaysanız. :laug:
Paraf
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 10 Kas 2008, 00:29

İlginize teşekkür ederim sevgili Paraf ve Deniz hocam. Düşüncelerinize saygı duyuyor ve katılıyorum. Modellerimize en ufak bir zarar gelmesini elbette istemeyiz. Ama işin farklı bir yanını da tatmak isterseniz tavsiye ederim. Sevgiler.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16931
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Paraf » 10 Kas 2008, 00:35

Sizlerin çektiği o güzelim dış mekan resimlerini görünce kendimiz çekmiş kadar oluyoruz zaten. :laug:
Paraf
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: MAKOSHARK » 11 Kas 2008, 02:51

Paraf yazdı:Sizlerin çektiği o güzelim dış mekan resimlerini görünce kendimiz çekmiş kadar oluyoruz zaten. :laug:

Resimler böyle güzel olduğu sürece bütün kalbimle yanınızdayım :clap:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 11 Kas 2008, 17:43

Teşekkürler sevgili Paraf ve Deniz hocam. :clap: Çalışmalar sürecek...

:emo:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Paraf » 13 Kas 2008, 12:58

Yağmur, çamur, fırtına demeden, güzelim tatil gününde başka güzellikler yaşamak yerine, modellerin kirlenmesini bile göze alıp çekim yapıyorsunuz sonrada bizlerle paylaşıyorsunuz. İşte bu güzellikleri görme imkânını sağladığınızdan dolayı asıl ben teşekkür ederim. Çalışmalarınızın devamını bekliyorum çünkü her çalışma bir öncekinden daha güzel oluyor.
Sitenin yapısı ve güçlü ekibinizle modelcilikte ilk tercih ve tek olacağınızı şimdiden görmek zor değil.
:clap: :clap: :clap:
Paraf
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Eran » 15 Kas 2008, 12:56

Güzel düşünceler için teşekkürler :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
Eran
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Erhan
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1635
Eran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yokEran rep puani yok

İletiYazar: Paraf » 15 Kas 2008, 12:57

:y:
Paraf
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: NeW_BeeTLe » 15 Kas 2008, 23:21

tek kelimeyle ''MÜKEMMEL'' daha nasıl acıklanabilir ki...keske benim de güzel bir makinam olsa da kafama estiginde modellerimi alıp onları fotoğraflasam... :-'|
Kullanıcı avatarı
NeW_BeeTLe
FORUM ÜYESİ
FORUM ÜYESİ

İsim: Alp Vidinlisan
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 70
NeW_BeeTLe rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 16 Kas 2008, 21:24

NeW_BeeTLe yazdı:tek kelimeyle ''MÜKEMMEL'' daha nasıl acıklanabilir ki...keske benim de güzel bir makinam olsa da kafama estiginde modellerimi alıp onları fotoğraflasam... :-'|

Teşekkürler Alp kardeşim. modelcilik anlamında ucundan kıyısından bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Yaptığım çalışmaların sizlerden takdir ve beğeni görmesi de işin en güzel yanını oluşturuyor. Dış mekan çekimlerinden farklı bir keyif alıyorum. En kısa zamanda sizlerin de çalışmalarını görmekten ve yorumlamaktan mutluluk duyarım. Sevgiler.

lkw Fahrer yazdı:admin im eline emeğine sağlık böle net kareleri görünce makineyi alıp tekrar sahilleremi düşsem diyorum acaba :|D2: çok güzel olmuşlar

Teşekkürler Ali arkadaşım. Senin de 1:50 TIRLAR YOLLARDA başlıklı konunda bahsettiğim gibi beğendiğim çalışmaların var. Güzel bir fotoğraf makinesi aldığında daha iyilerini yapacağına şüphem yok. Yer bulma anlamında yeşillere boyanmış cennet gibi bir Karadeniz bölgesinde olman büyük şans. Bu şansı iyi değerlendireceğini umuyorum. Paylaşımlarını bekliyor ve keyifle takip ediyorum.
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: BuRaK-B » 05 Nis 2009, 23:38

Adım adım forumun geçmişindeki sayfalar arasında dolaşırken, değişik gördüğüm bir konuyu da burada buldum ve yorum yapmadan geçmek istemedim. Gökhan Abi çekimler hakikaten katolog tadında olmuş, çok hoşuma gitti, hatta bir kaç tanesini arşiv fotoğraflarıma koydum iznin olmadan :wink:
Bu arada elindeki bu modelde ufak bir modifikasyon öneririm. Welly gerçekten fiyatına göre çok kaliteli bir ML350 modeli üretmiş ancak egzozunu basit tasarlamış. İç kısımlarını mat siyaha boyamanı öneririm daha gerçekçi duruyor. Keçeli kalem, CD kalemi gibi ürünlerlede bu işlemi çok kolay gerçekleştirebilirsin. Kendi modelimde bunu yaptım, güzel olduğuna inanıyorum, işte resmi:
Resim
[img:]http://img25.imageshack.us/img25/1306/fscn8517.jpg[/img]
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

ÖncekiSonraki

Dış Mekan Çekimleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir