E DERGI KADROMUZ ve ÇALIŞMALARIMIZ HK.

Duyuruların ve Forum Kullanımı İle İlgili Bilgilerin Bulunduğu Bölüm

Yetkili: Emre E., G.HEPARSLAN, resatsirin

E DERGI KADROMUZ ve ÇALIŞMALARIMIZ HK.

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Haz 2014, 17:27

4 aydır yeni sayısını paylaşamadığımız E-Dergi kadromuzda bazı sıkıntılar yaşanmış ve hazırlıklarımız olmasına rağmen ilgi ile takip edilen edilen dergimiz yayınlanamamıştır. :cicek:

E Dergi Editörümüz Harun Bey' in geçirdiği ameliyat sonrasında dergimizin oluşum ve hazırlığı;

Editör yardımcımız Emir AYAZ kardeşimize bırakılmış idi. :handshake:

Buradan ve bir kez daha Harun Bey' e tekrar geçmiş olsun dileklerinde bulunuyorum.. :f:

-------------------------------------------------------------------------

Emir AYAZ ile yaptığım görüşme sonucunda ve kendisinin de bazı sıkıntılar içinde olduğu bilgisini aldım.

Serkan BAŞ devam edeceğini belirtti.

Alper KARA devam edeceğini belirtti.

Atalay ÇELİK ile yaptığım görüşmede devam edemeyeceğinden bahsetti..

İlkay ALTIN ve Ahmet AKGÜL kardeşlerimi de aradım ancak ulaşamadım..

Eray KIVRAK ' ı aramadım çünkü mobilden (tam sürüm) devam edeceğini biliyorum.. :smile:

E Dergimizin devamlılığı adına;

Başta Harun Bey olmak üzere, E dergi bölümlerimizi hazırlayan değerli kardeşlerimle gün içinde yaptığım görüşmelerim sonucunda;

E-Dergi kadrosu daraltılarak birbirleri ile kurulacak sağlıklı iletişim konusunu gündeme getirmiş ve yeni bir oluşuma gitme kararı almış olduk.. :handshake:

- 1/24 İnceleme bölümümüz şimdilik ve incelemelerden çıkartılmıştır.

- Her ay değişiklik gösterebilecek kategoriler, diorama, haber, ropörtaj v.b. bölümler de, dergiyi hazırlayacak olan ilgili E Dergi sorumluları tarafından düzenlenecektir.
(Bu karar bağlamında E dergimizin ilgili bölümlerinin oluşmasında bu güne kadar emek harcayan Emir AYAZ, Ahmet AKGÜL, Atalay ÇELİK ve İlkay ALTIN kardeşlerime tekrar teşekkür eder, saygılarımı sunarım..) :bow: :f:

E DERGİ KADROMUZ:

Harun ERGENÇ - (corelli) E Dergi Editörü
Serkan BAŞ - (eczserkan) E Dergi Editör Yardımcısı
Eray KIVRAK - (Eray KIVRAK) - E Dergi
Ahmet KADI - (KADIHAN) - E Dergi (Yeni görevinde başarılar dilerim)
Alper KARA - (Alper KARA) - E Dergi

- Kadro haricinde ve E dergimize katkısı olan/olacak üyelerimizin isimleri ise, ilgili bölümlerde ayrıca paylaşılacaktır.

- Anlayışınıza güvenle ve yeni sayımızda buluşmak dileklerimizle.. :f:

:handshake:

Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16911
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Re: E DERGI KADROMUZ ve ÇALIŞMALARIMIZ HK.

İletiYazar: Erdem » 14 Haz 2014, 17:34

Bilgilendirme icin tesekkurler Gokhan Abi, ben de simdiye kadar emek verenlere tesekkur ederim; yeni kadroya da basarilar dilerim; hayirli olsun :good2:

mesaj için Erdem teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4390
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 14 Haz 2014, 17:37

Bilgilendirme için teşekkürler Gökhan, merak etmiştim doğrusu.

Buradan Harun Bey'e geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim. :f:

Yeni kadromuza da başarılar dilerim.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/24 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 500
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: corelli » 14 Haz 2014, 20:06

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. :sapka: Öncelikle geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim. :f: Dergimizin gecikmiş olmasından dolayı kendi adıma özür diliyorum. Gökhan Bey'in çok büyük katkıları sayesinde daha dinamik ve aktif olabilecek bir kadro oluşturmaya başladık. Emeklerinden ötürü tüm arkadaşlarıma (eski ve yeni kadro) çok teşekkür ederim. Gökhan Bey'in de yazısında belirttiği gibi dergide bazı değişiklikler yapma kararı aldık. :handshake: Örneğin 1/24 sabit incelememizi kaldırmada hemfikir olduk, tabi bu demek değil ki hiç 1/24 paylaşım yapmayacağız ama daha seçici paylaşımlarda bulunmaya çalışacağız. Bunun dışında rutin olan bazı başlıkları da iyi örnekler bulursak paylaşacağız. Zorlama olmadan daha özgür ve keyifli sayılar çıkaracağımıza inanıyorum. :bravo: Bugünden itibaren yeni sayımızın çalışmalarına başlıyoruz. İlgi, alaka ve sabrınız için şimdiden çok teşekkür ederim. :sapka:
Resim

mesaj için corelli teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
corelli
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Harun Ergenç
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 410
corelli rep puani yokcorelli rep puani yok

İletiYazar: resatsirin » 14 Haz 2014, 20:23

İş hayatımın yeni düzene gireceği 2 ay sonra bende dergi ekibine tekrar dahil olmak isterim :handshake:

Gökhan Abi bu konuyu sizle konusuruz bi ara zaten :call: :y:

Tüm arkadaşlara tekrardan başarılar :friends:
Resim

mesaj için resatsirin teşekkür aldı- 2:
corelli, G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
resatsirin
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: resatsirin
1/18 Model Sayısı: 55
1/43 Model Sayısı: 76
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 6785
resatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yokresatsirin rep puani yok

İletiYazar: eczserkan55 » 14 Haz 2014, 20:52

E dergi oluşumu gerçekten de yoğun bir çalışmanın ve birlikteliğin ürünüdür sosyal bir organizedir aynı zamanda ve bazı şeylerin bir anda bir araya getirmekte gerçekten zor bir iştir o yüzden geçmişte dergi faaliyetlerini yürüten ve bizlere yol gösteren , zaman harcayan ve emek veren tüm arkadaşlarımıza ben de kendi adıma teşekkür ederim ... Bu ortamı bizlere sağlayan forumumuza ve forum yönetimine de çok teşekkür ederin ... Harun abinin hasta olduğunu ben de Gökhan abi ile telefon görüşmemizden öğrenmiştim gerçi kendisi ile daha sonra telefon ile de görüştük ama burada da tekrar Harun abiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum aramızda olman beni çok sevindirdi Harun abi ... Dergi çalışmaları bundan sonra da tam sürat devam edecek arkadaşlar çok kıymetli abilerim ve kardeşlerimin emekleriyle umarım sizlerinde beğeneceği sayılar çıkarmaya çalışacağız ve bunun için de elimizden geleni yapacağımıza inanıyorum ... Tüm forumumuza ve hobimize hayırlı olsun herkese selamlar derin muhabbetlerimle yeni sayılarda görüşmek dileğiyle arkadaşlar ... :sapka:

eczserkan55
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ilkay11 » 14 Haz 2014, 21:17

Bilgiledirme için teşekkürler Gökhan abi. Malum benimde finallerim falan vardı bende 2-3 aydır foruma bile neredeyse hiç giremedim ve takip edemedim. Fakat derginin çıkmayışından da haberdardım.Böyle bir çalışma içinde bulunmaktan bende gerçekten çok mutluluk duydum.Aslında benim telefonum 24 saat açıktır ama sanırım yolculuk yaptığım sırada aradıysan ulaşamamış olabilirsin abicim. Dergiyi bundan sonra devam ettirecek ekibe başarılar diliyorum takipte olacağım

:y: :y: :grin: :grin:
Resim

mesaj için ilkay11 arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
ilkay11
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: ILKAY
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 25
Rep Puani: 1275
ilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yokilkay11 rep puani yok

İletiYazar: Eray KIVRAK » 14 Haz 2014, 21:32

Öncelikle Harun abiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Aslında bu hafta içinde mobil sürümü Google Play'de yayınlamayı düşünmüştüm ancak 2 dersten bütünlemeye kaldığım için Malatya'ya dönüyorum. :tmi:
Bütünlemeleri hallettikten son uzunca bir aradan sonra E-Dergi ekibine tekrar dahil olmak istiyorum. Çalışmaları çok özledim. Tekrar görüşmek üzere. :smile:
Resim

mesaj için Eray KIVRAK teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Eray KIVRAK
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

İsim: Eray KIVRAK
1/18 Model Sayısı: 36
Rep Puani: 5825
Eray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yokEray KIVRAK rep puani yok

İletiYazar: gto86 » 14 Haz 2014, 21:39

geçmiş olsun

gto86
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Alper KARA » 15 Haz 2014, 00:58

Öncelikle ben de Harun abiye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Bugün gün içerisinde Gökhan abiyle ve Serkan abiyle yaptığım görüşmelerde dergi için çalışmalara devam edeceğimi belirttim zira böyle bir çalışmanın içerisinde aktif olarak bulunmak beni mutlu ediyor. Inşallah hep birlikte güzel işler çıkartırız. Bu arada eski kadroya da emekleri için teşekkür ediyorum. :)
Resim

mesaj için Alper KARA teşekkür aldı- 2:
Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Alper KARA
E-Dergisd
E-Dergisd

İsim: Diecast Alp
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 25
1/72 Model Sayısı: 5
1/87 Model Sayısı: 23
- / -- Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 59
Rep Puani: 1755
Alper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yokAlper KARA rep puani yok

İletiYazar: KADIHAN » 15 Haz 2014, 08:52

Öncelikle Harun abi'ye geçmiş olsun diyorum.. İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşur ve sahalara geri döner :smile:

E-Dergi bana göre koleksiyonerler adına, forumumuzun adına bulunmaz bir güzellik! Geçmişten geleceğe "DİECAST" adına oluşturulan yapı taşları.. Şimdiye kadar emeği geçen tüm arkadaşlarıma tekrar teşekkür ederim... Bundan sonrası için şunu söylüyorum E-Dergi olarak eylemlerimiz devam edicek :lol: :grin:

KADIHAN
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: ahmetakgul » 15 Haz 2014, 23:19

Öncelikle Harun Abiye Geçmiş Olsun dileklerimi iletiyorum..

Gökhan Abi telefonum gün boyu açıktı fakat Metro Vs kullandım o gün ve telefonumda bazı sıkıntılar oluyor ve açık görünsede ulaşamayan arkadaşlarım oluyordu. Yine öyle bir anda aramış olabilirsin abi. Ondan dolayı ulaşamamış olabilirsin..

E-Dergide yer aldığım her sayıda elimden geldiğince 1/24 Model incelemeleri yapmaya çalıştım. Pek Çok Modelci arkadaşımızın pekte sevmediği bu ölçekteki yazılarımı ve incelemerimi buna rağmen okudukları için Tüm ArkadaşlaraTeşekkürlerimi İletiyorum. :sapka:

Yeni Kadroda yer almak isterdim fakat Hafta içi iş , Hafta Sonuda Kurs vs durumlarım olduğundan E-Dergide yer aldığım süreçte bazı incelemeleri geciktiriyordum ve buda Dergi Editörünü biraz zor duruma düşürüyordu. Umarım 1/24 İnceleme sayfası tekrar yayınlanır ve İnceleme yapacak olan arkadaşımız Güzel modeller inceler. Benim sevdiğim ve Koleksiyonumun büyük bir kısmını oluşturan 1/24 ölçeği dergide görmeyi gerçekten çok isterim..

E-Dergi gibi bir projede yer aldığım için çok mutluyum. Bugüne kadar çıkarılan bütün sayılar basılı olarak arşivimde var ve bundan sonraki sayılarda olacak.

Yeni Dönemde E-Dergide yer alacak tüm arkadaşlarıma ve abilerime Başarılar ve Kolaylıklar Diliyorum...

Saygılarımla... :syg: :sapka:
Resim

mesaj için ahmetakgul arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
ahmetakgul
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Ahmet AKGÜL
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 37
1/32 Model Sayısı: 44
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 107
Rep Puani: 615
ahmetakgul rep puani yokahmetakgul rep puani yokahmetakgul rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 15 Haz 2014, 23:49

Bilgilendirme için teşekkürler Gökhan Abi... E-Dergi gerçekten bizim foruma özel ve diecast anlamında ülkemizde naçizane çalışmalardan. Emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim.

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
Motorsiklet Model: 1
Rep Puani: 3000
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Sonraki

Duyurular & Forum Kuralları & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir