1967 Ford Mustang Shelby GT 500 - AUTOart -

Yetkili: BuRaK-B, REVOLUTION, Musa Can ÇİL, Alper GÖÇENER

1967 Ford Mustang Shelby GT 500 - AUTOart -

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 29 Kas 2015, 01:12

Resim

Tüm forum üyelerimize selamlarını ileterek; fotoğraf yarışmasında 2007 Shelby GT 500 ile birincilik gelince bende bu paylaşımım da GT 500’lerin atası olan 67 model ile karşınızdayım. Modele geçmeden önce artık paylaşımlarımın hemen hemen hepsinde Don GARLITS figürünü kullanacağımdan ilk önce bu efsane drag yarışçısı hakkında kısa bir bilgi vermek daha doğru olur. ( Şimdi Mustang ve özellikle Shelby sever dostlarım keşke Carroll SHELBY figürü olsaydı demesin yakında onu da ekleyeceğim mutlaka ) :ok1:
Don GARLITS nam-ı diğer “Big Daddy” amerikan yarış pilotu ve otomotiv mühendisidir. Drag yarışlarının atası olarak kabul edilmekle beraber ilk çeyrek mil hız rekorları kendine aittir. Hatta 82 yaşında 184 mil hız rekoruna da imza atmış Don amcamız. En çok MOPAR markaları kendisine sponsor olsa da birçok Amerikan markasının da sponsorluğunu aldığı için, fügürünün hemen hemen her aracın yanında sırıtmaz diye düşünüyorum. Şimdi bir diğer efsane olan Carroll SHELBY’nin yarattığı GT 500 efsanesi hakkında bilgi vermezsem yakışmaz. :smile:
GT 500; GT 350 COBRA’nın dört namlulu karbüratör ve alüminyum emme manifoldu ile güçlendirilmiş halidir. Ve motor hacmi 4.7 lt’lik 289 motordan 7.0 lt’lik 427 Ford motora yükseltilmiştir. 150 mil hızı rahatlıkla aşan bu canavar, Carroll SHELBY tarafından yapılan hususi değişiklik ile Thunderbolt Goodyear lastikleri takılarak 170 mil hızı aştığı biliniyor. ( Yanlış biliyorsam Burak BALIKÇI kardeşim düzeltirse sevinirim ) Şimdi; 58 yaşında öyle bir araba düşünün ki bir açık arttırma da 1.3 Milyon dolara satılsın ve filmlerde başrol oynasın. İşte böyle bir arabanın modeline sahip olduğum için kendimi şanslı hissedenlerdenim. Modelden de kısaca bahsedip sizleri fotoğraflarla baş başa bırakmak istiyorum.
AUTOart ‘ın döktürdüğü güzelliklerden desem abartı olmaz. Zaten Güney’in açtığı eski konularda Exact Detail üretimi ile karşılaştırması var, orada her şey açıkça anlatılmış. Benim için en güzel yanlarından biri kesinlikle direksiyonu. O kadar güzel işlenmiş ki hayran olmamak elde değil. Ayrıca motor detayı da Exact Detail üretimi kadar olmasa da gayet tatminkar. AUTOart’ı tercih etmemdeki bir sebepte boya kalitesi. Hiçbir pürüz olmadan cam gibi boya yapıyor olmalarını her modelinde tadıyorum adeta. Geçirgen ızgarası, bagaj detayları, krom egzoz uçları ve kapalı kapı camları ile hiç çekinmeden edinmek isteyen arkadaşlar alabilirler. Lafı daha fazla uzatmadan fotoğraflara bırakarak herkese keyifli incelemeler diliyorum… :sapka:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İsim: Musa Can CIL
1/18 Model Sayısı: 75
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2995
Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

Re: 1967 Ford Mustang Shelby GT 500 - AUTOart -

İletiYazar: BuRaK-B » 29 Kas 2015, 01:55

Yılan yılan... :devil: :grin:
Diğer yarışmalarda da başarılarını dilerim, güzel kareler yakalıyorsun doğrusu.

Bu Shelby ise benim kalp atışlarımı hızlandıran bir canavar. Çekimlerin harika olmuş Musa. Model zaten muhteşem. Lift desen çok yerinde bir aksesuar. Güzel ve etkili bir paylaşım olmuş, tebrik ediyorum.. :sapka: :bravo:

Keyifle seyret bu kırmızı yılanı.. :keyif:

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 25
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 145
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Serdar Gökhan » 29 Kas 2015, 01:57

Ah ah bu fıstığı 2007 nin yanına koyamadım gitti bir türlü. İçime dert olan modellerden birisi Musa. Autoart' ın en sevdiğim modellerinden birisi. Fotoğraflar harika ve ayrıca kaldıraç da. Güle güle sergile. :smile: :syg:
Modelcilik bir tutkudur...

mesaj için Serdar Gökhan arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Serdar Gökhan
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serdar
1/18 Model Sayısı: 22
1/24 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 4
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 3
1/87 Model Sayısı: 9
- / -- Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 142
Rep Puani: 3895
Serdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yokSerdar Gökhan rep puani yok

İletiYazar: skyrock » 29 Kas 2015, 02:07

Musa Bey gerçekten modelin boya kalitesi çok pürüzsüz ve kaliteli duruyor.Liftle beraber modelinizin çekimleri görsel bir şölen oluşturmuş.Fotoğraf çekimleriniz yine çok güzel.Detaylı bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler. :bravo: :syg:

mesaj için skyrock arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
skyrock
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Gökhan.G
1/18 Model Sayısı: 35
1/24 Model Sayısı: 15
1/72 Model Sayısı: 4
Motorsiklet Model: 11
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 395
skyrock rep puani yokskyrock rep puani yok

İletiYazar: trn_klnc » 29 Kas 2015, 12:03

Müthiş model,süper fotoğraflar ellerine sağlık,iyi günlerde sergilensinler çok değerli parça.

mesaj için trn_klnc arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
trn_klnc
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Turan
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 10
1/43 Model Sayısı: 13
1/64 Model sayısı: 40
1/87 Model Sayısı: 1
Toplam Model Sayısı: 77
Rep Puani: 295
trn_klnc rep puani yoktrn_klnc rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 29 Kas 2015, 16:43

Harika bir model Musa. Autoart'ın gerçekten hakkını verdiği parçalardan birisi. :good2:

Aldığımda mavi rengini tercih etmiştim. :arrow:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bence iki rengi de, her Amerikan sever ve her Mustang severde olması gereken bir model bu. Her detay özenle işlenmiş. İnsan modelin neresine dokunsa, içi gidiyor.

Keyifli günlerde sergilemeni dilerim.

---
Emre Erbaşar

mesaj için Emre E. arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19255
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: sui_cast » 29 Kas 2015, 17:31

Bu modelde iç mekana bayıldım..Lift de harika olmuş yanında..

Güzel günlerde sergile Musa..
:y:

:+1:
Resim

mesaj için sui_cast arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
sui_cast
DC HABER
DC HABER

İsim: BAHADIR E.
1/18 Model Sayısı: 65
1/43 Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 69
Rep Puani: 8155
sui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yoksui_cast rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 29 Kas 2015, 19:13

Muhteşem bir model ve modelleme,bence yapılan en güzel Mustanglardan birisi,bende kararsız kalıp ikisinden de almıştım..İyiki almışım diyorum :lol: :lol: :lol:

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Erdem » 29 Kas 2015, 19:37

Harika bir modeli hakkiyla tanitmissin Musa, oncelikle bu detayli ve kaliteli resimlerden olusan paylasim icin tesekkurler :good2: Model senin de belirttigin gibi Exact Detail uretiminden bir tik yukarida bence de ve direksiyona hayran olmamak elde degil. Figurle ve liftle birlikte gayet guzel cekimler olmus, bir tavsiyem olabilir: Ford neon lamba da eklenebilir aksesuar olarak. Mustang'ini keyifle sergilemen dileklerimle :nazar:

mesaj için Erdem arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
Erdem
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Erdem
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 4370
Erdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yokErdem rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 29 Kas 2015, 21:35

BuRaK-B yazdı:Yılan yılan... :devil: :grin:
Diğer yarışmalarda da başarılarını dilerim, güzel kareler yakalıyorsun doğrusu.

Bu Shelby ise benim kalp atışlarımı hızlandıran bir canavar. Çekimlerin harika olmuş Musa. Model zaten muhteşem. Lift desen çok yerinde bir aksesuar. Güzel ve etkili bir paylaşım olmuş, tebrik ediyorum.. :sapka: :bravo:

Keyifle seyret bu kırmızı yılanı.. :keyif:

Burak, senin çekimlerini ve yakaladığın açıları çok seviyorum bende. Ve senden de benim fotoğraflarıma beğeni almak mutlu ediyor gerçekten... Modeli almadan önce senin ve Güney'in paylaşımlarını iyice inceledim. Aldıktan sonra ise hayranlığım daha da arttı. Harikulade bir parça cidden. Lift tam senin kalemin, edindin mi bilmiyorum ama almadıysan kaçırma derim... Beğeni ve güzel düşüncelerin için teşekkür ederim dostum ... :smile: :drinksb:

Serdar Gökhan yazdı:Ah ah bu fıstığı 2007 nin yanına koyamadım gitti bir türlü. İçime dert olan modellerden birisi Musa. Autoart' ın en sevdiğim modellerinden birisi. Fotoğraflar harika ve ayrıca kaldıraç da. Güle güle sergile. :smile: :syg:

Ah Serdar ahhhhh... Senin bu model kaçırmaların beni öldürecek. Kardeşim Porsche sonra al neden almıyorsun bu yavru :smile: :smile: Şakası bir yana en kısa sürede listenin başına koy bu parçayı. Anlatmakla güzelliği anlaşılmıyor vallahi... :friends:

skyrock yazdı:Musa Bey gerçekten modelin boya kalitesi çok pürüzsüz ve kaliteli duruyor.Liftle beraber modelinizin çekimleri görsel bir şölen oluşturmuş.Fotoğraf çekimleriniz yine çok güzel.Detaylı bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler. :bravo: :syg:

Gökhan abi sana da şiddetle AUTOart'ın tüm amerikanlarını tavsiye ederim. Harika boya kalitesine sahip modeller. Fotoğrafları da beğendiğinize ayrıca teşekkür ederim... :smile:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

Musa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yokMusa Can ÇİL rep puani yok

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 29 Kas 2015, 21:40

trn_klnc yazdı:Müthiş model,süper fotoğraflar ellerine sağlık,iyi günlerde sergilensinler çok değerli parça.

Teşekkür ederim Turan, eskiden daha çok rastlansa da artık nadir parçalardan. Ara sıra denk geliyor ama ...
Paylaşımı beğendiğine ayrıca sevindim kardeşim... :drinksb:

Emre E. yazdı:Harika bir model Musa. Autoart'ın gerçekten hakkını verdiği parçalardan birisi. :good2:

Aldığımda mavi rengini tercih etmiştim. :arrow:

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bence iki rengi de, her Amerikan sever ve her Mustang severde olması gereken bir model bu. Her detay özenle işlenmiş. İnsan modelin neresine dokunsa, içi gidiyor.

Keyifli günlerde sergilemeni dilerim.

Bende aslında ilk mavisini aldım. Ama çok sevdiğim bir kardeşimi kıramadım ona verdim ve kırmızıyı aldım. İki modeli de inceledim ve şuan kırmızıyı iyi ki almışım diyorum. Maviden daha agresif duruyor. Ama Shelby mavi tonlarında olur diyorsan yakında lacivert bir fıstıkla karşındayım abi... :smile: Teşekkür ederim güzel yorumun için... :drinksb:

sui_cast yazdı:Bu modelde iç mekana bayıldım..Lift de harika olmuş yanında..

Güzel günlerde sergile Musa..
:y:

:+1:

Çok merak ediyorum ne zaman BMW ve Mercedesleri bırakacaksın usta ... :smile:
Gel bak bize katıl, saf gücü temsil ediyor bu parçalar... :smile: Şakası bir yana beğendiğine çok memnun oldum Bahadır Ustam. Teşekkür ederim güzel dileklerin için... :drinksb:
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: Musa Can ÇİL » 29 Kas 2015, 21:46

MAKOSHARK yazdı:Muhteşem bir model ve modelleme,bence yapılan en güzel Mustanglardan birisi,bende kararsız kalıp ikisinden de almıştım..İyiki almışım diyorum :lol: :lol: :lol:

Abi sende hangi model tek ki? Hepsinden en az iki adet mevcut zaten. :smile: Bende o kafadan gittim seri olsun diye GT 350 aldım farklı bir renk. O da yakında ... :smile:

Virtue yazdı:Harika bir modeli hakkiyla tanitmissin Musa, oncelikle bu detayli ve kaliteli resimlerden olusan paylasim icin tesekkurler :good2: Model senin de belirttigin gibi Exact Detail uretiminden bir tik yukarida bence de ve direksiyona hayran olmamak elde degil. Figurle ve liftle birlikte gayet guzel cekimler olmus, bir tavsiyem olabilir: Ford neon lamba da eklenebilir aksesuar olarak. Mustang'ini keyifle sergilemen dileklerimle :nazar:

Abi, öncelikle bende güzel düşüncelerin ve yorumun için teşekkür ederim. Exact üretimi başka bir Shelby var elimde ama AA kesinlikle bir tık daha yukarıda...
Ford neon lambayı ileride almayı düşünüyorum fakat şuan Shelby taşıyıcı seti var aklımda. Çünkü Mustanglerim içerisinde Shelby temasını ayırıyorum ve alacağım modeller var daha. O yüzden trailer set olması daha çok işime yarar diye düşünüyorum. :drinksb:

mesaj için Musa Can ÇİL arkadaşımıza teşekkür edenler:
Erdem
Kullanıcı avatarı
Musa Can ÇİL
GLOBAL MODERATÖR
GLOBAL MODERATÖR

İletiYazar: E.Uca » 30 Kas 2015, 00:37

Musa güzel modellerinin hızına yetişemiyoruz...

İlk olarak model çok güzel ve detaylar ki özellikle lift çok çok güzel enstantane yaratmış. İkinci olarak mükemmel fotoğraf çekiyorsun tebrik ediyorum seni...

mesaj için E.Uca arkadaşımıza teşekkür edenler:
Musa Can ÇİL
Kullanıcı avatarı
E.Uca
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: ERMAN
1/18 Model Sayısı: 7
1/24 Model Sayısı: 5
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 52
1/64 Model sayısı: 98
1/72 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 4
- / -- Model Sayısı: 3
Toplam Model Sayısı: 184
Rep Puani: 6500
E.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yokE.Uca rep puani yok

Sonraki

1/18 MODELLER

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir