ARSLAN İNŞAAT - SAMANGÜL İHALEYİ KAYBETTİ... :))

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: ARSLAN İNŞAAT / SAMANGÜL İHALEYİ KAYBETTİ!.. :))

İletiYazar: Clio » 30 Ekm 2009, 22:47

Site kurulduğunda üye olmuştum ve bugüne kadar hiç bakamadığıma gerçekten utandım doğrusu.
Harika fotoğralar yakalamış ve mizansenler kurmuşsunuz. Ellerinize sağlık.

mesaj için Clio arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Clio
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Rep Puani: 5
Clio rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 30 Ekm 2009, 22:48

Bugün tatil yaptığım ve kendime zaman ayırdığım iyi oldu sevgili dostlar...
Öncelikle bir mesaj ile genel olarak bir değerlendirme yapayım, sonra mesajları tek tek ele alacağım... :doctor:
Bu çalışmayı yapmak yaklaşık olarak ve önceden hazırlıklarla sadece fotoğraf çekimleri ve mizansenleri ile 4 saat sürdü... Kayalıkları nasıl yaptığımı soran arkadaşlarım var ve bu konuya; yapılış aşamalarından, fotoğraflarla ve anlatımı ile en ince ayrıntısına kadar ayrı bir konuda değineceğim... Yangın canlandırması pek içime sinmese de konuyu sizlerle buluşturmanın hevesi büyük olduğundan o an aklıma gelen bir uygulama oldu... Çok daha iyi ve gerçekçi görüntüler elbette yakalanabilir... Öncelikle gazete kağıdı yakayım dedim ama pisliği ve sonuçlarının ne olacağı konusunda tecrübeye gerek yoktu diye düşündüm. Hazırlamış olduğum kayalıkların oyuk kısmınının tabanına sığacak şekilde bir kül tablası koyarak başladım işe (Strafor tutuşmasın diye... :happy: )
Sonra bir parça pamuğa kolonya dökerek kül tablasının ortasına koydum. Bu görüntüyü gizleyebilmek adına da ufak çakıllar kullandım. Daha sonra da sıra yakmaya geldi... Defalarca bu işlemi tekrarlayarak yaklaşık 50 fotoğraf çektim ancak mizansen gereği bir fotoğraf yeterli idi... Daha iyileri elbette yapılabilir ancak en azından bir fikir olarak ilk denemem oldu bu ateş olayı...

Bu arada rakip firmamız tarafından yapılan ön açıklamalar Ali kardeşimizin dürüstlüğünü bildiğimiz için tatminkar oldu ancak konuşma ile olmaz... :wait:
Tır' ı CEVDET NAKLİYATA sattığına dair ve satış tarihi ile ilgili olarak alınan noter satış belgesini isteriz... :fU:

Mizanseni devam ettirmek lazım, dimi yani?.. :tey:

Çalışmalar sırasında bir balkon nasıl dağıtılır konulu çektiğim bir-iki fotoğrafı da sizlerle paylaşmak isterim... :foto:

Resim

Resim

Resim

Resim

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
sui_cast
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16736
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 30 Ekm 2009, 23:21

Gökhan hocam ben resimleri alıntı zannettim ilk önce sonra baktımki hocam yine döktürmüş,ellerine sağlık Hocam,çok keyifli bir paylaşım olmuş. :smile: :smile: :smile:
Resim

mesaj için MAKOSHARK arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: masato » 30 Ekm 2009, 23:47

Çok güzel bir çalışma olmuş Gökhan abi. Gerçekten hikayede çok hoş olmuş ama bir şeyi unutmuşsun abi MasaTo İnşaat girmedi o ihaleye... :grin: Bilemiyorum yani... Şaka bir yana kurgu 10 numero olmuş... Ama senaryo biraz avrupa vari olmuş abi kısa sürmüş biraz Türk dizi tadında olmalı bence... :tey: Bu senaryoyu şöle 4 hafta işlemek lazımdı... :grin: :+1:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan

mesaj için masato arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

İletiYazar: galengo » 31 Ekm 2009, 00:17

Hiç bir şey diyemiyorum :rock2: Hala azım açık valla :yuppi: Çok güzel olmuş Gökhan Abi hele canlandırmaların süperdi.Mütevazı patron da öyle :lol: Ellerine sağlık abim devamını bekliyorum :tey:
Resim

mesaj için galengo arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
galengo
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Tolga
1/18 Model Sayısı: 87
1/24 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 5
Toplam Model Sayısı: 92
Rep Puani: 80
galengo rep puani yok

İletiYazar: DTR » 31 Ekm 2009, 00:19

Tebrik ederim Gökhan ellerine sağlık.
Resim

mesaj için DTR arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
DTR
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Derya
1/18 Model Sayısı: 178
1/24 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 11
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 1
Toplam Model Sayısı: 197
Rep Puani: 796
DTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yokDTR rep puani yok

İletiYazar: ///Okan » 31 Ekm 2009, 00:29

Vallahi adminim süper olmuş anlatım ve resimler ellerine sağlık çok beğendim.Bu arada taşlar akvaryum taşları ynalış bilmiyorsam :)

+REP
Resim

mesaj için ///Okan arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
///Okan
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Okan
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 618
///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok///Okan rep puani yok

İletiYazar: Paraf » 31 Ekm 2009, 01:11

Dehşet bir çalışma olmuş çok etkilendim. Son paylaşımlarda balkon dağıtma konusuna değinilmiş, böyle dağınıklığa can kurban.

Çekilmiş olan fotoğrafların bir hikaye içinde sunulması da olaya tamamen farklı bir boyut kazandırmış. Kısa metrajlı bir film izliyor gibi oldum.

Tebrikler ve alkışlar...
Resim

mesaj için Paraf arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Paraf
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Paraf
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 1
Rep Puani: 174
Paraf rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 31 Ekm 2009, 11:22

burakk yazdı: Ali'nin aklanmasına sevindim valla,Trans Ali fırtınası dineceğe benzemiyor...

Burakcığım malasef Ali daha aklanmadı müfettişler satıldığına dair satış sözleşmesi ve noter kayıtlarını istemiş. :lol:
Resim

mesaj için REVOLUTION arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5230
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: Emre Özdemir » 31 Ekm 2009, 13:26

Çok güzel bir canlandırma gerçekten ellerine sağlık Gökhan abi. :+1:
Resim

A.EMRE ÖZDEMİR DİECAST COLLECTİON: http://www.e-modelcars.tr.gg

mesaj için Emre Özdemir arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Emre Özdemir
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Abdussamed Emre
1/18 Model Sayısı: 13
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 13
1/43 Model Sayısı: 4
Toplam Model Sayısı: 37
Rep Puani: 1130
Emre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yokEmre Özdemir rep puani yok

İletiYazar: kdeniz » 31 Ekm 2009, 14:05

Gökhan abi inanmıyorum sana :lol: Muhteşem olmuş. Saba sabah güldürdün beni. Ali abiden böyle bir şey beklemezdim diyecektim. Ama sonra açıklamasını okuyunca oh dedim. Ellerine yüreğine sağlık. :+1:
Resim

mesaj için kdeniz arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
kdeniz
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: Kadir Deniz
1/18 Model Sayısı: 100
1/24 Model Sayısı: 30
1/32 Model Sayısı: 14
1/43 Model Sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 2
- / -- Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 3
Toplam Model Sayısı: 162
Rep Puani: 980
kdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yokkdeniz rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 31 Ekm 2009, 14:12

Müthiş bir çalışma olmuş.Ellerine sağlık Gökhan üstat.Her ayrıntısı süper olmuş :drinksb:
:+1:

Ufak bir not:Yerinde olsam inşaata özel güvenlik tutardım.Laz müteahhitden her şey beklenir. Baksana en güzel TIR'ı yakında bulunmuş hala bana ait değil diyor:lol:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/87 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 31 Ekm 2009, 14:30

:smile7: Gökhan Abi o balkonun hali ne öyle :smile7:
Hakikaten emek isteyen bir çalışma yapmışsın tekrardan eline yüreğine sağlık. İşin püf noktasını biliyorum artık :x:
Bu arada patronun arabasının antenini de sabote etmişler galiba :lol:
Ali Abi'nin aklanmasına da ramak kaldı gibi, hadi hayırlısı...
ResimResim

mesaj için BuRaK-B arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 100
1/64 Model sayısı: 10
1/87 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 17
Toplam Model Sayısı: 140
Rep Puani: 9985
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

ÖncekiSonraki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir