Yine yeni yeniden (şehrin son hali)

Satın Aldığınız Veya Kendi Yaptığınız Dioramaları Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

Yetkili: tolgatitiz

Re: Yine yeni yeniden (şehrin son hali)

İletiYazar: Akın AYDIN » 21 Arl 2009, 21:10

Abi çok güzel olmuş ellerine sağlık valla +1 i haketmiş.
Resim
Kullanıcı avatarı
Akın AYDIN
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: AKIN
1/18 Model Sayısı: 2
1/24 Model Sayısı: 7
1/32 Model Sayısı: 5
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 1
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 17
Rep Puani: 1005
Akın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yokAkın AYDIN rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 22 Arl 2009, 13:38

mustafacelebi yazdı:Hayatımda hiç trene binmedim.Trene en yakın olduğum yer Gökhan abi,Emre abi ve Ahmet'in İstanbul'a geldikleri zamandı.

Trenler oldum olası dikkatimi çekmiştir.

Bu güzel çalışmada bütün detaylara dikkatle baktım.Ciddi bir birikim ve emek istiyor.Ellerine sağlık abi.Bu çalışma ayakta alkışlanır.

bir rep de benden :+1:

Akın AYDIN yazdı:Abi çok güzel olmuş ellerine sağlık valla +1 i haketmiş.

REVOLUTION yazdı:Onur gerçekten harika fotoğraflarını gördükçe kötü oldum :hosp: bunu yapmak herkezin harçı değil seni tebrik ederim :handshake:

teşekkürler arkadaşlar evet emek gerekiyor zaman,para,sevgi herşey var bu şehirde ;ama şu söğleyebilirim araştırdıgım için ben hala kendimi amatör olarak görüyorum siz bide gavurların yaptıklarını görseniz :)) herkese iyi forumlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Onur GÜNEY
1/18 Model Sayısı: 1
1/24 Model Sayısı: 14
1/32 Model Sayısı: 8
1/43 Model Sayısı: 403
1/72 Model Sayısı: 57
1/87 Model Sayısı: 81
- / -- Model Sayısı: 1500
Motorsiklet Model: 6
Toplam Model Sayısı: 2000
Rep Puani: 4250
Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 23 Arl 2009, 00:46

Onur kardeşim bende trenleri çok severim ve seni kutlarım bu güzellik için. :smile:
Resim
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 23 Arl 2009, 01:01

Bu güzelliği tebirk etmek dahi yetmez! Harika bir sistem kurmuşsunuz. Bu fotoğrafları görünce küçüklüğüm aklıma geldi çünkü Babam da kendi getirdiği setleri büyük bir hazla diziyordu! Minyatürcülük aşkı ta o zamanlar başladı yani. Çim efekti veren materyal çok etkileyici ve itfaiye araçalrının çevresindeki afet sandıkları, çuvallar... Her biri çok etkileyici! O raylara yataydan bakmayı, kumandalı adaptörden hız ayarlaması yapmayı ve lokomotifin bobin sargısının yanık kokusunu pek özlemişim; hepsi gözümün önünde geliverdi! Bu mükemmel paylaşım için çok teşekkür ederğim... :yeah:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 23 Arl 2009, 01:07

onurgny yazdı:
mustafacelebi yazdı:Hayatımda hiç trene binmedim.Trene en yakın olduğum yer Gökhan abi,Emre abi ve Ahmet'in İstanbul'a geldikleri zamandı.

Bu güzel çalışmada bütün detaylara dikkatle baktım.Ciddi bir birikim ve emek istiyor.Ellerine sağlık abi.Bu çalışma ayakta alkışlanır.

REVOLUTION yazdı:Onur gerçekten harika fotoğraflarını gördükçe kötü oldum :hosp: bunu yapmak herkezin harçı değil seni tebrik ederim :handshake:

teşekkürler arkadaşlar evet emek gerekiyor zaman,para,sevgi herşey var bu şehirde ;ama şu söğleyebilirim araştırdıgım için ben hala kendimi amatör olarak görüyorum siz bide gavurların yaptıklarını görseniz :)) herkese iyi forumlar.

Berlin'de bir binanın zemin katına, Berlin'in 1/87'sini yapmışlar ve tamamen eksiksiz! Eğer kentte bir inşaat var ise, diorama üzerinde o kısma inşaat aktivitesi yapılan haldeki eklemeler yapılıyor; binalar üzerindeki elektirik kabloları bile aynı konumlandırılmış. Yani akıl alır gibi değil. Bu arada o dioramada tren raylarının ve ilgili şeylerin bol olduğu kısımlar pek can yakıcı güzellikte! Onur abi büyük ihtimalle bu sistemden zaten haberdarsındır diye düşünüyorum... Herhalde Dünya üzerindeki en büyük HO ölçekli dioramadır.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
1/24 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 24 Arl 2009, 03:49

MAKOSHARK yazdı:Onur kardeşim bende trenleri çok severim ve seni kutlarım bu güzellik için. :smile:

teşekkür ederim sizlerden gelen yazılar beni mutlu ediyor ve şevkle daha çok yapmaya çalışıyorum.ama zaman ve para gerekiyor zor işler :))
iyi forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Onur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yokOnur GÜNEY rep puani yok

İletiYazar: Onur GÜNEY » 24 Arl 2009, 03:54

gearbox yazdı:
onurgny yazdı:

Berlin'de bir binanın zemin katına, Berlin'in 1/87'sini yapmışlar ve tamamen eksiksiz! Eğer kentte bir inşaat var ise, diorama üzerinde o kısma inşaat aktivitesi yapılan haldeki eklemeler yapılıyor; binalar üzerindeki elektirik kabloları bile aynı konumlandırılmış. Yani akıl alır gibi değil. Bu arada o dioramada tren raylarının ve ilgili şeylerin bol olduğu kısımlar pek can yakıcı güzellikte! Onur abi büyük ihtimalle bu sistemden zaten haberdarsındır diye düşünüyorum... Herhalde Dünya üzerindeki en büyük HO ölçekli dioramadır.

evet takip etemzmiyim. hatta fotografları var bi ara paylaşırım sizlere o yüzdendirki kendim amatör olarak görüyorum bu işlerde almanlar mükemmel...:)
iyi forumlar
Resim
Kullanıcı avatarı
Onur GÜNEY
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 25 Arl 2009, 23:10

onurgny yazdı:Çok teşekkürler arkadaşlar sizlerden övgüler almak çok hoş oluyor.
daha çok işlerim olacak şehrimde yeni videolarda paylaşacam,ama hala amatörce yaptığımı düşünüyorum.
tekrar herkese teşekkürler,iyi forumlar

Bana göre amatör olmayan ve mütevazi bir paylaşımın güzelliğidir bu Onur... :y:
Sevgiler, saygılar... :sapka:

mesaj için G.HEPARSLAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onur GÜNEY
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

Önceki

Diorama Bölümü

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir