VİTRİNİM VE MODELLERİM

Modellerinizin Toplu Halde Çekilmiş Fotoğraflarını Bu Başlık Altında Paylaşabilirsiniz...

VİTRİNİM VE MODELLERİM

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 15:17

Değerli Dostlar;
Uzun zamandır almayı düşündüğüm vitrinim en sonunda geldi.Çizim konusundaki yardımları için Emre Erbaşar kardeşime çok teşekkür ediyorum.Fotograflarım her zamanki gibi :smile:
Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Resim

mesaj için atesoglu teşekkür aldı- 3:
BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Ates
1/18 Model Sayısı: 44
1/24 Model Sayısı: 10
1/32 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 10
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 14
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 82
Rep Puani: 3850
atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

Re: VİTRİNİM VE MODELLERİM

İletiYazar: BuRaK-B » 14 Şub 2010, 15:24

Ateş abi çok sade ve zevkli bir vitrin olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Seninde zevkli ve değerli modellerinle çok güzel şekilenmiş. Bu güzel sunum ortamında keyifli seyirler, mutlu sergilemeler ve nice güzel modeller dilerim... :nazar:
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 62
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 25
1/64 Model sayısı: 24
1/87 Model Sayısı: 6
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 130
Rep Puani: 10025
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Onno » 14 Şub 2010, 17:02

Çok hoş olmuş. Spot lamba olayına girmemişsiniz sanırım. Maliyeti ne civarda tuttu? :good2:
Onno
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Onur G.
1/18 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 50
Rep Puani: 1840
Onno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yokOnno rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 14 Şub 2010, 17:05

Şükür kavuşturana... :whew: :bravo:
Uzun zamandır telefonda konuşuyorduk ve en sonunda oldu demek... :pool:
Tek kelime ile harika olmuş Ateş. Yanlarının da cam oluşu çok şık... Proje konusunda yardımlarından ötürü Emre' ye de teşekkür ediyorum... :nod:
İçki şişeleri ile düzenleme fikri de çok değişik ve güzel geldi. Bu görüntü gerçekten de harcadığın emeklerin karşlığını fazlası ile veriyor... Ellerine sağlık... :+1:
Ben de elimdeki modellerden satıp vitrini bu şekilde rahatlatmayı düşünüyorum artık...
Umarım bir gün bu vitrinin önünde güzel sohbetlerimiz de olur... :drinksb:
Tekrar hayırlı olsun. Çok beğendim... :nazar: :drinksb:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 107
1/24 Model Sayısı: 11
1/32 Model Sayısı: 38
1/43 Model Sayısı: 135
1/64 Model sayısı: 499
1/72 Model Sayısı: 234
1/87 Model Sayısı: 52
- / -- Model Sayısı: 73
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 1165
Rep Puani: 16811
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 20:18

BuRaK-B yazdı:Ateş abi çok sade ve zevkli bir vitrin olmuş. Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Seninde zevkli ve değerli modellerinle çok güzel şekilenmiş. Bu güzel sunum ortamında keyifli seyirler, mutlu sergilemeler ve nice güzel modeller dilerim... :nazar:

Beğenmene sevindim Burak kardeşim .Yeni modellerle dahada güzel olacağını umuyorum. :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

atesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yokatesoglu rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 20:22

ibrahimovic yazdı:Ateş abi,vitrinin rengi venge heralde,bu renk,model vitrinlerine çok hoş oluyor,şayet benim vitrinin rengi de öyle.Şahsen vitrinini çok beğendim abi,sade ve şık göze batan birşey yok.Modellerde vitrine büyük uyum sağlamış :good2: Eminim ki ışıklarını yakıp karşısına geçip seyretmek apayrı bir zevk. :y: Hayırlı olsun. :nazar: :nazar:

Onno yazdı:Çok hoş olmuş. Spot lamba olayına girmemişsiniz sanırım. Maliyeti ne civarda tuttu? :good2:

Yorumlarınız için teşekkürler.Spotlar 2 tane var arkadaşlar.Ancak yanması için elektirikçinin gelmesi gerekiyor. :smile: Maliyeti sağlam tuttu ama eminim daha büyük şehirlerde daha ucuza mal edilebilir:drinksb:
Resim

mesaj için atesoglu arkadaşımıza teşekkür edenler:
Onno
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Emre E. » 14 Şub 2010, 20:26

Abicim, bir nebze yardımcı olduysam ne mutlu bana. :friends: Yan tablaların cam oluşu, çok ayrı bir hava katmış.
Şükür modelleri topluca görebildik. Hepsi birbirinden şık görünüyor ama, en favorim 67 Impala tabi ki. :good2:
İyi günlerde, zevkle seyretmeniz dileğiyle... :nazar:
Darısı bütün vitrinsizlerin başına. :grin:
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 118
Toplam Model Sayısı: 118
Rep Puani: 19150
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 20:31

Admin yazdı:Şükür kavuşturana... :whew: :bravo:
Uzun zamandır telefonda konuşuyorduk ve en sonunda oldu demek... :pool:
Tek kelime ile harika olmuş Ateş. Yanlarının da cam oluşu çok şık... Proje konusunda yardımlarından ötürü Emre' ye de teşekkür ediyorum... :nod:
İçki şişeleri ile düzenleme fikri de çok değişik ve güzel geldi. Bu görüntü gerçekten de harcadığın emeklerin karşlığını fazlası ile veriyor... Ellerine sağlık... :+1:
Ben de elimdeki modellerden satıp vitrini bu şekilde rahatlatmayı düşünüyorum artık...
Umarım bir gün bu vitrinin önünde güzel sohbetlerimiz de olur... :drinksb:
Tekrar hayırlı olsun. Çok beğendim... :nazar: :drinksb:

Beğenmene sevindim Gökhan Hocam.İçki koleksiyonum yeni modeller gelince yeniden bir araya gelecekler.
Yolun düşünce mutlaka beklerim Gökhan Hocam :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 20:33

trb yazdı::y: Ateş gerçekten modellerin süpermiş iyi günlerde seyret kardeşim ,24 lerde güzel fakat 18 ler diyecek bişey bulamıyorum özelliklede mustanglar :+1:

Güzel yorumun için teşekkürler Hamit üstat.Beğenmene sevindim :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 20:38

Emre ERBASAR yazdı:Abicim, bir nebze yardımcı olduysam ne mutlu bana. :friends: Yan tablaların cam oluşu, çok ayrı bir hava katmış.
Şükür modelleri topluca görebildik. Hepsi birbirinden şık görünüyor ama, en favorim 67 Impala tabi ki. :good2:
İyi günlerde, zevkle seyretmeniz dileğiyle... :nazar:
Darısı bütün vitrinsizlerin başına. :grin:

Yardımların için tekrar teşekkürler Emre.Modelleri yakından görsen başka favorilerde çıkar eminim :happy: :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: ROD » 14 Şub 2010, 20:38

Vitrin de modellerin de çok güzel olmuş Ateş abi,yalnız '66 Gmp Ford Fairlane'i görünce şaşırdım,ne zaman ekledin koleksiyonuna Ateş abi?Yoksa daha önceden mi vardı?O model hepsinin arasında en değerlisi bence...
ROD
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: GÖKHAN
1/18 Model Sayısı: 14
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 1415
ROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yokROD rep puani yok

İletiYazar: atesoglu » 14 Şub 2010, 20:41

ROD yazdı:Vitrin de modellerin de çok güzel olmuş Ateş abi,yalnız '66 Gmp Ford Fairlane'i görünce şaşırdım,ne zaman ekledin koleksiyonuna Ateş abi?Yoksa daha önceden mi vardı?O model hepsinin arasında en değerlisi bence...

Oda işin sürpriziydi.Senin koleksiyonu ufak ufak taşıyorum demiştim :lol: .Cuma günü Fairlane geldi Cumartesi vitrin :drinksb:
Resim
Kullanıcı avatarı
atesoglu
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: masato » 14 Şub 2010, 20:44

Ateş abi vitrin çok şık olmuş gerçekten... İyi günlerde, keyifle seyireyle abi modellerini... En kısa sürede dolup dolup taşması, yeni vitrinler eklenmesi dileği ve tabikii repiyle... :tey: :+1:
Resim
74 mekan 06 vatan 50,5 özvatan
Kullanıcı avatarı
masato
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: M.Alper ESATOGLU
1/18 Model Sayısı: 65
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 2
1/43 Model Sayısı: 1
1/64 Model sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 1
Motorsiklet Model: 13
Toplam Model Sayısı: 84
Rep Puani: 4050
masato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yokmasato rep puani yok

Sonraki

Üye Modelleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir