Maksat Gırgır Olsun...

Yetkili: Emre E., resatsirin

Re: Maksat Gırgır Olsun...

İletiYazar: andy1 » 08 Haz 2010, 03:36

Bu tür konulara sıcak bakmıyorum !

Maksat şaka,eğlence maksatlı olabilir lafım yok !

Düşününki bir gariban,para biriktirmiş çalışmış emek vermiş,bu ilanı görüncede muhakakki sevinecektir umut edecektir,sonucu ise üzüntü kırgınlık olacaktır !

Kaldıkı böyle ilanlar art niyetli kişilerede para kazanma yolu açabilir !

Meşhur bir laf vardır yazmak isterim 'size yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkasına yapmayın'',gerçekten üzüldüm çunki ilanı okuyupta inan bir çok iyi niyetli insanlar olacaktır,onları üzmemek lazım !

Kendimi meth etmiycem ama,sıkıldığım modellerimi genellikle takasa koyarım,öyle insanlar yazarki durumunu anlarsınız,doğudan heves eden gençlerimiz çok fazla,diğer forumda takasa koyduğum modellerimi bilenler bilir !

4 tanesini,doğuda öğrenci çocuklara gönderdim,elbetteki saf değilim sadece şart koydum,okul adreslerinize ve öğretmenlerinizin adına yollarım diye,hepside öyle yaptılar,hem onlar sevindi hemde ben çok mutlu oldum !

Umut vermemeliyiz,yapamayacağız şeyler için cümlelerimizi iyi seçmeliyiz,veremem dersiniz 1 defa üzülür,ama böyle şeyler yaparsanız inanın günlerce üzülürler,çunki kandırılmak bir nevi alay edilmektir !

andy1
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Haz 2010, 16:21

"Tüm Eleştirilere Hitaben"

Benim bu ilanı vermekteki amacım ne birilerini kandırmak, nede gereksiz yere insanları meşgul etmek değildi.

Sadece gecenin bir vakti elimdeki işi yetiştireceğim çabasıyla ve birazda can sıkıtısından aklıma böyle birşey yapma fikri geldiğinden dolayı ortaya çıkan bir durum.

Gelen tepkiler doğrultusunda zaten ilanı kaldırdım.

Biraz eğlenelim, gülelim düşüncesindeydim. Bu denli tepki alacağım hiç aklıma gelmemişti.

Yaptığınız eleştirilere de ayrıca saygı duyuyorum. Burada yazılanların birbirimizi kırmak adına değilde, karşılıklı fikir beyan edilmesi olarak algıladığım için ortada kırılacak bir durum görmüyorum.

Belirttiğim gibi ilanı sildim.

Daha güzel paylaşımlarla tekrar görüşmek üzere...

Saygılar...
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 08 Haz 2010, 16:51

Konudan ziyade konuya yorum yazan herkese gösterdiği olgunluk ve hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum.
Forum açmak kolaydır ama önemli olan fikirleri beyan ederken dengeleri korumaktır...
Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 2:
Bora TURAN, G.HEPARSLAN
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Haz 2010, 16:58

bratrn yazdı:"Tüm Eleştirilere Hitaben"

Benim bu ilanı vermekteki amacım ne birilerini kandırmak, nede gereksiz yere insanları meşgul etmek değildi.

Sadece gecenin bir vakti elimdeki işi yetiştireceğim çabasıyla ve birazda can sıkıtısından aklıma böyle birşey yapma fikri geldiğinden dolayı ortaya çıkan bir durum.

Gelen tepkiler doğrultusunda zaten ilanı kaldırdım.

Biraz eğlenelim, gülelim düşüncesindeydim. Bu denli tepki alacağım hiç aklıma gelmemişti.

Yaptığınız eleştirilere de ayrıca saygı duyuyorum. Burada yazılanların birbirimizi kırmak adına değilde, karşılıklı fikir beyan edilmesi olarak algıladığım için ortada kırılacak bir durum görmüyorum.

Belirttiğim gibi ilanı sildim.

Daha güzel paylaşımlarla tekrar görüşmek üzere...

Saygılar...

Bu güzel yaklaşımın, olgun tavrın ve olumsuz eleştirilere duymuş olduğun saygın için, çok teşekkür ediyorum Bora kardeşim. :f: :sapka: :+1:
Ne kadar güzel ki; kimse, kimseye darılmadan ve kırılmadan fikirlerini söyledi ve senin de yaklaşımın ile nasıl bir aile olduğumuzu ispatlarcasına bir kez daha sevindik forumumuz adına... :drinksb:
Belki konuyu silmek veya kilitlemek çok daha kolaydı ama biz zor olanı tercih ettik ve birbirimizi kazandık diye düşünüyorum... :nazar:
Önümüzdeki maçlara bakalım... :futbol: :lol:
Sevgiler, saygılar... :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16946
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Haz 2010, 17:03

Admin yazdı:
Bu güzel yaklaşımın, olgun tavrın ve olumsuz eleştirilere duymuş olduğun saygın için, çok teşekkür ediyorum Bora kardeşim. :f: :sapka: :+1:
Ne kadar güzel ki; kimse, kimseye darılmadan ve kırılmadan fikirlerini söyledi ve senin de yaklaşımın ile nasıl bir aile olduğumuzu ispatlarcasına bir kez daha sevindik forumumuz adına... :drinksb:
Belki konuyu silmek veya kilitlemek çok daha kolaydı ama biz zor olanı tercih ettik ve birbirimizi kazandık diye düşünüyorum... :nazar:

Önemli olanda bence bu.

Belirttiğin gibi konuyu kilitlemek değildir önemli olan. Herkes fikrini söyledi ve sonunda güzel şeyler çıktı ortaya.

Dediğin gibi biz bir aileyiz.

Saygılar ...
Resim

G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 08 Haz 2010, 17:08

bratrn yazdı:
Admin yazdı:

Önemli olanda bence bu.

Belirttiğin gibi konuyu kilitlemek değildir önemli olan. Herkes fikrini söyledi ve sonunda güzel şeyler çıktı ortaya.

Dediğin gibi biz bir aileyiz.

Saygılar ...

Bu güzel ilgi ve mesajın için tekrar teşekkür ederim Bora kardeşim. Yüreğine sağlık... :handshake: :f:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16946
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 08 Haz 2010, 17:22

Bora Kardeşim,

Bu güzel olgun ve duyarlı tavrına teşekkür ederim !

Forum'un en güzel tarafı bu olsa gerek,eleştiriler olsada,dostluk hep kazanan taraf oluyor !

Teşekkürler !

andy1
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Haz 2010, 17:24

andy1 yazdı:Bora Kardeşim,

Bu güzel olgun ve duyarlı tavrına teşekkür ederim !

Forum'un en güzel tarafı bu olsa gerek,eleştiriler olsada,dostluk hep kazanan taraf oluyor !

Teşekkürler !

Ben teşekkür ederim.
Resim

G.HEPARSLAN
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: Bora TURAN » 08 Haz 2010, 23:51

Ali SAMANGÜL yazdı:Bora kardeşim;
Bu saygınlıgın için bende teşekürü bir borç bilirim.Güzel yorumun gerçekten açık yürekliliğin için bence senin gibi üyelerin formda yer alması dileğiyle.İyi forumlar kardeşim

Dusuncelerin beni cok mutlu etti ali abi.

Bende sana cok tesekkur ederim...
Resim
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İletiYazar: yabaroz » 20 Haz 2010, 16:43

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveri ... oper/detay

İlanlara bakarken gördüm bunu.Üstelik efsane ilanlara girmiş :smile:
Resim
berkeyabar.blogspot.com
Kullanıcı avatarı
yabaroz
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Ozan Berke Yabar
1/18 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 2225
yabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yokyabaroz rep puani yok

Önceki

Diecast Linkleri & Mağazalar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir