18 TEMMUZ 2010 İSTANBUL (ÇAMLICA TEPESİ)

Yetkili: G.HEPARSLAN

18 TEMMUZ 2010 İSTANBUL (ÇAMLICA TEPESİ)

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Tem 2010, 22:32

Herkese iyi akşamlar..

Bugün çok güzel bir gün geçirdim.Sabah saat 8'de çıkarak Bora ile buluştuk.Bora dün gece bayağı geç uyandığı için güne gözlerini benim sesimle açtı. :lol: Ardından Haydarpaşa Tren istasyonuna doğru yola koyulduk tabii ki Ömer abiyi almaya.Afyon'dan gelen misafirimizi heyecanla beklerken yol durumunu sormak için aradığımda sabah 9 sularında beklediğimiz Ömer abinin o saatlerde Bilecik'te olduğunu duyunca nasıl affaladım anlatamam.Gebze de çıkan fabrika yangını nedeniyle tren gecikmeli olarak hareket ediyormuş sonrasında aktarmalı olarak Gar'a saat 11:30'da ulaştı..

Bizim iki saatlik boşluğu değerlendirme planlarımız esnasında Bilgi abi ve Serhan yan masamıza oturmuş ve birbirmizi tanımadan biz ordan ayrıldık.Sonra biz Bora ile kendimize çok kızdık sonra çok güldük ama olan oldu onları orda bırakarak kahvaltı yapmaya gittik.Bora'nın ev sahipliğinde yaptığımız kahvaltı inanılmaz keyifliydi.Çok yedik çok güldük.Sonra Bora özel olarak istediği modelim olan Range Rover'ı bayağı inceledi.Sonrasında Ömer abinin gelmesine az kaldığından tekrar Gar'a geçtik.Ömer abi ile kucaklaştıktan sonra yavaş yavaş buluşma noktasına geçtik.Katılımda bulunanlar yavaş yavaş gelmeye başladıkça sohbet gitti gide koyulaştı.Ben şahsım adına söyliyim inanılmaz eğlendim.Şunu yürekten söylemeliyim gelmeyenler çok şey kaçırdı.Yerimiz çok serin ve havadardı.İstanbul sıcağına inat püfür püfür keyif yaptık..

Sohbet etmekten çekim yapmaya fırsatım olmadı.Az da olsa eklemek merakınızı gidermek iyi olacak.Bı konu altında fotolar ve yorumlar çokça olacaktır eminim...

İyi forumlar dilerim...

BORA İLE BENİM KAHVALTI KEYFİMİZ...

Fotoğrafı tam boy görmek için üzerine tıklayınız.

Bora,ben ve Deniz Abim.. (makoshark)

Resim

mesaj için mustafacelebi teşekkür aldı- 6:
BuRaK-B, Emre E., G.HEPARSLAN, oguzhandincel, Onno, sui_cast
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/18 Model Sayısı: 20
1/24 Model Sayısı: 0
1/32 Model Sayısı: 0
1/43 Model Sayısı: 33
1/64 Model sayısı: 0
1/72 Model Sayısı: 0
1/87 Model Sayısı: 0
- / -- Model Sayısı: 0
Motorsiklet Model: 0
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

Re: 18 TEMMUZ 2010 İSTANBUL (ÇAMLICA TEPESİ)

İletiYazar: oguzhandincel » 18 Tem 2010, 22:39

Mustafa abi fotoğraflar az ama güzel bir gün olduğu belli oluyor.Katılan herkese teşekkürler.Diğer arkadaşlardan da fotoğraf bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
oguzhandincel
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Oguzhan DINCEL
1/24 Model Sayısı: 4
1/32 Model Sayısı: 25
1/43 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 2
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 65
Rep Puani: 1325
oguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yokoguzhandincel rep puani yok

İletiYazar: mustafacelebi » 18 Tem 2010, 22:51

Merak etmeyin ben çok gülüp,eğlendiğim için inanın hiç sohbeti bırakıp fotoğraf çekmeye vakit bulamadım.Bora,Burak ve Kemal çok güzel kareler çektiler yüklemelerini bekleyin dostlar..
Resim
mustafacelebi
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE
KIDEMLİ ÖZEL ÜYE

İsim: Mustafa Çelebi
1/43 Model Sayısı: 33
Toplam Model Sayısı: 53
Rep Puani: 1901
mustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yokmustafacelebi rep puani yok

İletiYazar: vos1974 » 18 Tem 2010, 23:13

Mustafa gerçekten güzel bir gün olduğuna eminim yüzünden belli oluyor.Bende gelmeyi istiyordum fakat son anda benim için başka önemli bir gelişme oldu oarada olmam gerekiyordu.Gelemediğim için üzüldüm.Seninle aynı semtte oturuyoruz yakınız birbirimize telafi olarak ikimiz bir sohbet buluşması yaparız kardeşim.Resimler biraz az olmuş diğer katılan arkadaşlardan da resimler bekliyoruz.
Resim
Kullanıcı avatarı
vos1974
FORUM ÖZEL ÜYESİ
FORUM ÖZEL ÜYESİ

İsim: baris
1/18 Model Sayısı: 24
1/24 Model Sayısı: 21
1/32 Model Sayısı: 11
1/43 Model Sayısı: 45
1/72 Model Sayısı: 11
1/87 Model Sayısı: 1
- / -- Model Sayısı: 16
Motorsiklet Model: 2
Toplam Model Sayısı: 131
Rep Puani: 310
vos1974 rep puani yokvos1974 rep puani yok

İletiYazar: andy1 » 18 Tem 2010, 23:15

Mustafa Kardeşim,

Gününüzün güzel geçmesine sevindim,ALLAH c.c dostluğunuzu artırsın İnşaALLAH !

Resimler devamınıda isteriz.

Pyalaşım için teşekkürler,emeklerinize sağlık.
andy1
MİSAFİR ÜYE
MİSAFİR ÜYE

İletiYazar: G.HEPARSLAN » 18 Tem 2010, 23:16

Daha önceden planlayıp son 1-2 hafta kala bazı problemlerden ötürü bu güzel buluşmaya katılamadığım için kusura bakmayın değerli dostlar. Gelemeyeceğim durumunu da çoğunuz ile telefonda paylaşmıştım. Umarım hak verirsiniz. :handshake: :f:
En azından bu gün telefonla bile yanınızda olmak baya keyifli idi ve bu samimi ortamın eğlenceli geçtiğini tahmin etmek zor olmadı. :drinksb:
Range konusunda Bora ile telefon görüşmelerimiz olmuştu ve en azından inceleme fırsatı bulabildiğine de sevindim. :kamyon:
Katılım ve buluşma konusunda da emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.
Diğer arkadaşların çekmiş olduğu fotoğrafları da heyecanla bekliyoruz...
Daha nice buluşmalara... :hearth:
Kullanıcı avatarı
G.HEPARSLAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Gökhan HEPARSLAN
1/18 Model Sayısı: 52
1/24 Model Sayısı: 8
1/32 Model Sayısı: 19
1/43 Model Sayısı: 24
1/64 Model sayısı: 78
1/72 Model Sayısı: 235
1/87 Model Sayısı: 82
- / -- Model Sayısı: 25
Motorsiklet Model: 15
Toplam Model Sayısı: 538
Rep Puani: 16946
G.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yokG.HEPARSLAN rep puani yok

İletiYazar: MAKOSHARK » 18 Tem 2010, 23:17

Mikemmellllll bir buluşma oldu :smile: :smile: :smile:
Kullanıcı avatarı
MAKOSHARK
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Deniz ÇAGLIYAN
1/18 Model Sayısı: 851
1/24 Model Sayısı: 4
1/43 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 855
Rep Puani: 11586
MAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yokMAKOSHARK rep puani yok

İletiYazar: Kenan Şavklı » 19 Tem 2010, 00:17

Dün gece yarısına kadar benim de geleceğim kesindi; Babam'ın geçirdiği operasyonda atılan dikişlerde kanama biraz fazlalaştığı için sabaha karşı hastaneye gitik. Dediğim gibi geleceğim kesindi ve hatta; 1992 Exoto Williams Renault FW14-B Carbon Test Car'ı hazırlamıştım getirmek için. Bir türlü buluşma yapamadığım için ziyadesiyle gerginim ama ailem pek tabi ki yeryüzndeki herşeyden daha önemli... Bu konuda ben ufak bir organizeyle; eğer örgütlenebilirsek hafta içi Mehmet (Mehmet_20), Devrim abi (Revolution), Bilal (Bilobek) ve gelmek isteyen diğer arkadaşlarla buluşma yapmayı planlıyorum; çünkü yeter artık! 1 yıldır hiçbir buluşmaya gidemedim... Herkesin ayaklarına sağlık; değişik fotoları bekliyoruz. :bye:
Resim
Kullanıcı avatarı
Kenan Şavklı
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: kenan savkli
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 9113
Kenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yokKenan Şavklı rep puani yok

İletiYazar: Bora TURAN » 19 Tem 2010, 00:29

Buluşmada olan tüm arkadaşlarıma aynen katılıyorum. Gerçekten mükemmel bir gün geçirdim. Gece eğlence dönüşü saat sabaha karşı 4:30 gibi gelip 05:00 gibi ancak uyuduğum ve sabahın 08:30'unda Mustafa'nın güzel sesi ile yataktan fırladığım için en azında 2 saat afyonum patlamadı. :lol:
Daha sonrasında ufak bir kahvaltının ardından kendime geldim. :wasntme:
Aslında detayları Mustafa oldukça iyi anlatmış. Benim eklemek istediğim sadece fotoğraflarda oldukça iri çıkmışım. Halbuki ufak tefek bir adamım. :lol:
Bende şuan için fotoğraf yok. Asıl bombalar Burak'ta. Bende, kendide onun makinesi ile çektik. Ömer'de oldukça fotoğraf çekti. Fakat şuan oda Afyon'a doğru çileli bir yolcuk yapıyor. Sanırım yarın herkes fotoğrafları eklemiş olur.

Tekrar gelen arkadaşlara teker teker teşekkür ederim. Bu arada yeni aldığım aracın fotoğraflarıda yarın eklenecektir.
Resim

mesaj için Bora TURAN arkadaşımıza teşekkür edenler:
BuRaK-B
Kullanıcı avatarı
Bora TURAN
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Bora TURAN
1/18 Model Sayısı: 71
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 3
Motorsiklet Model: 12
Toplam Model Sayısı: 87
Rep Puani: 6140
Bora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yokBora TURAN rep puani yok

İletiYazar: REVOLUTION » 19 Tem 2010, 00:31

Bende bu buluşmaya çok gelmek isterdim ama iş gereği hafta sonu izin almak imkansız olduğundan katılamadım :cry1:
Ama Kenan'ın söylediği gibi eğer hafta içi b,r buluşma olursa sevinerek gelirim zaten benim isteğim model'den çok sizlerle görüşüp, muhabbet etmek.
Eğer toplu bir buluşma olmaz ise bile geleceğim :exc:
Birde mustafa bu buluşmadan birkaç kare koyup oldu bittiye getirmeği kabul etmiyorum gelemedik bari fotoğraflara doyasıya bakalım :duyuru:
Kullanıcı avatarı
REVOLUTION
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Devrim SEN
1/18 Model Sayısı: 224
1/24 Model Sayısı: 1
1/32 Model Sayısı: 1
1/43 Model Sayısı: 1
1/72 Model Sayısı: 12
- / -- Model Sayısı: 9
Motorsiklet Model: 22
Toplam Model Sayısı: 270
Rep Puani: 5390
REVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yokREVOLUTION rep puani yok

İletiYazar: srht » 19 Tem 2010, 00:48

Güzel bir gün olduğu belli.Ama gelemedim;sebebini de belirttim maalesef.İnşallah bir başka İstanbul buluşmasına.Ki o da heralde e erken ramazason sonu-sonbahar gibi olur ki;o zaman tekrar okula dönmüş olurum.
Resim
Kullanıcı avatarı
srht
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Serhat
1/18 Model Sayısı: 0
Toplam Model Sayısı: 0
Rep Puani: 5630
srht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yoksrht rep puani yok

İletiYazar: BuRaK-B » 19 Tem 2010, 01:33

Çok güzel bir buluşma oldu arkadaşlar, çok keyif aldım geçirdiğimiz bu günden. GElebilen herkese teşekkürlerimi yolluyorum. Bunlar da benim fotoğraf makinemdeki çekimler :foto:

mesaj için BuRaK-B teşekkür aldı- 4:
Bora TURAN, Emre E., oguzhandincel, sui_cast
Kullanıcı avatarı
BuRaK-B
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Burak BALIKÇI
1/18 Model Sayısı: 73
1/43 Model Sayısı: 35
1/64 Model sayısı: 100
Motorsiklet Model: 14
Toplam Model Sayısı: 222
Rep Puani: 10045
BuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yokBuRaK-B rep puani yok

İletiYazar: Emre E. » 19 Tem 2010, 07:57

YÜREĞİNİZE SAĞLIK!!!
Fotoğraflardan da olsa, siz değerli dostları görmek, bu kötü Ankara sabahından, herşeye değdi.
Harika vakit geçirdiğiniz aşikar. Programsız da olsa mutlaka sizi ziyarete geleceğim.
Sevgiyle kalın.

---
Emre Erbaşar
Kullanıcı avatarı
Emre E.
V.I.P. ÜYE
V.I.P. ÜYE

İsim: Emre
1/18 Model Sayısı: 116
1/64 Model sayısı: 500
Toplam Model Sayısı: 116
Rep Puani: 19305
Emre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yokEmre E. rep puani yok

Sonraki

BULUŞMA FOTOĞRAFLARI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir